Uncategorized

TNN: lutowe klub książki: „The Method of Wandandlust” Don George

Cześć wszystkim,

Chciałem udostępnić jeszcze jeden film z niedawnego wydarzenia Nomadic Network. To jest lutowy klub książki: „Metoda Wanderlust” Don George.

Jednym z moich preferowanych pisarzy podróży jest Don George.

Nie jest wielkim nazwiskiem, takim jak wydatki Bryson lub Pico Iyer, jednak jego wpływ na komponowanie podróży jest w dowolnym miejscu, a także sięga dziesięcioleci. Był redaktorem San Francisco e …

Hej! Przepraszam, że przerwałby się, ale ….

Wygląda na to, że natknąłeś się na artykuł wyłącznie dla subskrybenta!

(Już członek? Zaloguj się tutaj.)

Ten post jest wyłącznie dla członków Nomadic Matt Plus! NM+ to jedyny program naszego członka, który zapewnia odwiedzającym takim jak ty, zdobywając dostęp do postów na blogu. Członkowie otrzymują podobnie bezpłatne książki, przewodniki, kursy blogowe, uzyskują dostęp do naszych wydarzeń, powtórki wydarzeń, comiesięczne prezenty, koszulki, specjalne rabaty podróży oszczędzają pieniądze, a także więcej!

Jako członek Nomadic Matt Plus, otrzymujesz nie tylko mnóstwo korzyści, aby Twoje podróże były bardziej przystępne cenowo, ale pomagasz nam wytwarzać dokładne materiały podróży, które kochasz!

Co najlepsze, subskrypcja kosztuje mniej niż koszt lunchu!

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do tego postu (a także ponad 100 innych artykułów tylko dla członków), a także wszystkich innych fantastycznych korzyści, dołącz do Nomadic Matt Plus, a także zacznij już dziś z podróży!

Ucz się więcej

Zaloguj sie

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *