Podróżowanie po świecie jest świetne … ale, bądźmy prawdziwi, może również mieć negatywny wpływ na środowisko i społeczne.

Podróż i turystyka stoją przed wielkimi wyzwaniami:

Wkład Air Travel w zmiany klimatu
Brak odporności i włączenia społeczności podkreślonych przez pandemię
Wpływ na przewagę
Obawy dotyczące dobrostanu zwierząt

Chociaż wielu z nas zdaje sobie sprawę z tych problemów, nie jesteśmy również pewni, co możemy zrobić, aby zmniejszyć nasz indywidualny wpływ – oprócz pozostania w domu na zawsze.

Chcielibyśmy, aby …

Hej! Przepraszam, że przerwałby się, ale ….

Wygląda na to, że natknąłeś się na artykuł wyłącznie dla subskrybenta!

(Już członek? Zaloguj się tutaj.)

Ten artykuł jest wyłącznie dla członków Nomadic Matt Plus! NM+ to jedyny program naszego członka, który daje czytelnikom takim dostępie do postów na blogu. Członkowie otrzymują również bezpłatne książki, przewodniki, kursy blogowe, dostęp do naszych wydarzeń, powtórki wydarzeń, comiesięczne prezenty, koszulki, wyłączne zniżki na temat oszczędzania pieniędzy i wiele więcej!

Jako członek Nomadic Matt Plus, dostajesz nie tylko mnóstwo korzyści, aby Twoje podróże były tańsze, ale pomagasz nam tworzyć dogłębne treści podróży, które kochasz!

Co najlepsze, subskrypcja kosztuje mniej niż koszt lunchu!

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do tego artykułu (a także ponad 100 innych artykułów tylko dla członków) i wszystkich innych fantastycznych korzyści, dołącz do Nomadic Matt Plus i zacznij wyjść z podróży już dziś!

Ucz się więcej

Zaloguj sie

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *