Uncategorized

TNN: Camera wideo Zaufanie: jak zrobić znacznie ciekawsze filmy i vlogi podróży

Hej, wszyscy,

Chciałem udostępnić kolejny film z niedawnego wydarzenia Nomadic Network. Chodzi o „pewność siebie w kamerze: jak zrobić znacznie ciekawsze filmy i vlogi podróży”.

Wideo to najwyższy sposób na budowę autentycznego połączenia i społeczności online.

Niezależnie od tego, czy chcesz założyć vlog podróży, wprowadzić kanał YouTube, aby udostępnić swoje historie podróży, czy po prostu dodaj kilka filmów do swojego istniejącego bloga, to wydarzenie poinstruuje, jak pokaże się znacznie bardziej pewnie w kamerze wideo i uczynić Yo .. .

Hej! Przepraszam, że przerwałby się, ale ….

Wygląda na to, że natknąłeś się na artykuł wyłącznie dla subskrybenta!

(Już członek? Zaloguj się tutaj.)

Ten krótki artykuł dotyczy wyłącznie członków Nomadic Matt Plus! NM+ to jedyny program naszego członka, który zapewnia czytelnikom taki jak Ty dostęp do nagradzania postów na blogu. Członkowie otrzymują również całkowicie bezpłatne książki, przewodniki, kursy blogowe, dostęp do naszych wydarzeń, powtórki wydarzeń, comiesięczne prezenty, koszulki, wyłączne rabaty na temat oszczędzania pieniędzy i wiele więcej!

Jako członek Nomadic Matt Plus, otrzymujesz nie tylko mnóstwo korzyści, aby Twoje podróże są tańsze, ale pomagasz nam dalej tworzyć dogłębną treść podróży, którą kochasz!

Co najlepsze, subskrypcja kosztuje mniej niż koszt lunchu!

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do tego krótkiego artykułu (a także ponad 100 innych artykułów tylko dla członków) i wszystkich innych wybitnych korzyści, dołącz do Nomadic Matt Plus i zacznij teraz uzyskać znacznie więcej z podróży!

Ucz się więcej

Zaloguj sie

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *