Uncategorized

Nomadic Network: Aktualizacja społeczności i wiele więcej wydarzeń

Wysłano: 7/20/20 | 20 lipca 2020 r.

W ubiegłym roku uruchomiliśmy Nomadic Network, globalną inicjatywę podróży stworzoną w celu połączenia podróżników z podobnie myślącymi ludźmi w ich obszarze w celu inspirowania, edukacji i dostarczania narzędzi potrzebnych do podróży tańszych, lepszych i dłuższych.

Chcieliśmy, aby był to globalny klub podróży z rozdziałami na całym świecie. Coś, co możesz zrobić w swoim własnym mieście, ale także jedną drogę. (Chcesz poznać lokalnych przyjaciół? Znajdź spotkanie, w którym się wybierasz.)

Ten film z nomadycznej sieci rozdziału NYC da ci poczucie tego, jak były:

Krzycz członkowi społeczności TNN NYC Rich na wideo!

Zanim marsz się pojawił, zorganizowaliśmy ponad 37 wydarzeń w 22 miastach: Austin, Boston, Chicago, Dallas, Detroit, Dublin (Irlandia), Fort Lauderdale, Houston, Indianapolis, Londyn (Wielka Brytania), Los Angeles, Madison, Nowy Orlean, Nowy Jork, Paryż (Francja), Philadelphia, Portland, San Diego, San Francisco, Seattle, Toronto i Waszyngton, DC. (Uwaga: niektóre z tych rozdziałów wciąż próbują znaleźć liderów, więc jeśli jesteś zainteresowany, złożyć wniosek tutaj.)

Ponad 1150 osób uczestniczyło w naszych wydarzeniach na żywo. W każdym mieście usłyszeliśmy wiele historii o tym, jak zachwyceni członkowie byli w stanie wreszcie wymienić historie podróży, o których umierali, aby porozmawiać z ludźmi, którzy są równie zachwyceni, aby je słyszeć.

Ale kiedy Covid sprawił, że świat zatrzymał się w marcu, podobnie jak nasze wydarzenia.

Od tego czasu jednak budowaliśmy naszą obecność w Internecie i wprowadziliśmy trzy nowe przedsięwzięcia, aby ludzie byli zachwyceni i zaangażowani:

Po pierwsze, organizowaliśmy wirtualne wydarzenia. Do tej pory prowadziliśmy dyskusje, głośniki, pytania i as i sesje gier podróży. Wydarzenia te dają ludziom możliwość połączenia się z podobnie myślącymi podróżnikami z dowolnego miejsca na świecie.

Prowadziliśmy również zachwycone godziny, które ludzie mogą poznać innych w ich pobliżu podczas dystansu społecznego.

Wykonując te wydarzenia, kontynuujemy naszą misję łączenia podróżników z ludźmi i zasobami, które sprawi, że podróżują tańsze, lepsze i dłuższe, gdy świat ponownie się otworzy.

Jeśli chcesz uczestniczyć w wirtualnym wydarzeniu, oto nasze rozmowy:

Odwiedzanie Bhutanu: co musisz wiedzieć (wtorek, 7/21)

Świętuj pięcioletnią rocznicę Flyte (środa, 7/22)

Pisanie podróży niezależnych w epoce koronawirusa (czwartek, 7/23)

Jaki jest twój ślad podróżnika? Rozpakuj swój rasowy bagaż (wtorek, 7/28)

The Black Travel Alliance: Dlaczego istnieje i jak możesz się zaangażować (środa, 7/29)

Jak wejść do Francji (czwartek, 8/6)

Mamy o wiele więcej ciągle, więc sprawdź naszą pełną listę wydarzeń tutaj!

Po drugie, założyliśmy blog społeczności! To dla tych z was, którzy chcą podzielić się swoją historią z innymi entuzjastami podróży. Oto kilka ostatnich postów:

Refleksja na temat Włoch podczas kwarantanny, autorstwa Cassandra Santoro

Mniej jest więcej: wolność braku dużo, przez Catalinę Muñoz

Jak podróżować w sposób zrównoważony i za bardzo mało gotówki, autorstwa Kendal Karstens

Jak Carson studiował, pracował i mieszkał w Hiszpanii, autor: Carson Cree

Jak Nabila podróżowała jako studentka na pełnoetat, autor: Nabila Ismail

Staramy się zaprezentować entuzjastów podróży z różnego rodzaju środowiskiem podróży, którzy chcą podzielić się własną specjalną historią.

Jeśli chcesz przesłać post, wyślij wiadomość e -mail na adres info@thenomadicnetwork.com z tematem „Post na blogu gości TNN”.

Wreszcie, ponownie uruchomiliśmy nasze fora podróży! Przez lata mieliśmy na stronie fora, a teraz w pełni zintegrowaliśmy je z naszą nową siecią społeczności, więc wszystko jest pod jednym dachem. Będziesz mógł zadawać pytania, udostępniać swoje porady i łączyć się z innymi podróżnikami!

Teraz, gdy Thorntree Lonely Planet jest zamknięty, świat potrzebuje forum podróży. Naszym celem jest uczynienie tego najlepszym! Więc przyjdź na nasze forów, zadaj pytanie, podziel się swoją wiedzą i poznaj niesamowitych ludzi!

***
Skoncentrujemy się teraz na rozwoju Network Network Ideał online, tworząc przestrzeń, w której podróżni mogą uczyć się, spotkać ludzi w swojej okolicy, zadawać pytania lub dzielić się wiedzą.

Najlepszy ze wszystkich? To jest całkowicie bezpłatne! Wszystko, co musisz zrobić, to utworzyć profil, aby użyć dowolnej części Witryny.

Jestem niesamowicie zachwycony, aby kontynuować budowanie tego programu, nawet jeśli Covid-19 uchyliło nasze osobiste wydarzenia w dającej się przewidzieć przyszłości. Nie ma prawdziwego klubu tylko dla podróżników, a ja chcę go zbudować. Myślę, że to kolejny krok dla tej społeczności i, gdy jest bezpieczny, chciałbym pracować nad stworzeniem jak gigantyczne wydarzenie, w którym wszyscy możemy się gdzieś spotkać i spędzać wolny czas! (Ale krok po kroku!)

W końcu jedna z rzeczy, których nauczył nas Covid-19 (a przynajmniej dla mnie), jest to, że nie powinniśmy brać społeczności za pewnik.

P.S. – Mamy również niesamowitą stronę na Instagramie, na której podkreślamy podróżników, nadchodzące wydarzenia i członków TNN. Sprawdź to!

Zarezerwuj swoją podróż: logistyczne pomysły i sztuczki
Zarezerwuj swój lot
Znajdź niski Co.ST STRYCJA za pomocą Skyscanner. To moja ulubiona wyszukiwarka, ponieważ wyszukuje strony internetowe i linie lotnicze na całym świecie, więc zawsze wiesz, że żaden kamień nie pozostaje obrócony.

Zarezerwuj swoje zakwaterowanie
Możesz zarezerwować swój hostel w Hostelworld. Jeśli chcesz pozostać gdzieś niż hostel, użyj Booking.com, ponieważ konsekwentnie zwracają najtańsze stawki dla pensjonatów i hoteli.

Nie zapomnij o ubezpieczeniu podróży
Ubezpieczenie podróży zabezpieczy cię przed chorobą, obrażeniami, kradzieżą i odwołaniem. Jest to szczegółowa ochrona na wypadek, gdyby coś poszło nie tak. Nigdy nie wybieram się na wycieczkę, ponieważ w przeszłości musiałem z niej korzystać. Moje ulubione firmy, które oferują najlepszą usługę i wartość, to:

Bezpieczeństwo (najlepsze dla wszystkich)

Zapewnij moją podróż (dla osób powyżej 70)

Medjet (dodatkowe pokrycie ewakuacji)

Gotowy do zarezerwowania podróży?
Sprawdź moją stronę zasobów dla najlepszych firm do użycia podczas podróży. Wymieniam wszystkie te, których używam podczas podróży. Są najlepsze w klasie i nie możesz się pomylić, używając ich podczas podróży.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *