od stolicy jazzu do domu wodzów do najwyższego zjeżdżalni na świecie, Kansas City jest popularne dla wielu rzeczy. Ale wiele ze wszystkich KCMO znane jest z sceny grilla. Oto pięć doświadczeń z grilla Kansas, których nie możesz przegapić.

Stwierdzenie, że byliśmy zachwyceni byciem w Kansas City, jest niedopowiedzeniem. Od wieków rozmawialiśmy z naszymi niesamowitymi przyjaciółmi Melissą i Peterem o przybyciu tutaj.

Melissa – lokalna KCMO – obecnie mieszka z Peterem w San Francisco i często je tam sprawdzaliśmy, badając wiele barów i fajnych miejsc SF.

Byliśmy jednak podekscytowani tym, że mogliśmy zobaczyć, gdzie dorastała Melissa, poznała swoich przyjaciół i fam i zobaczyć widoki miasta fontann.

Dlaczego „miasto fontanny”? Kansas City jest domem dla 200 z nich.

I to nie jest jedyny pseudonim miasta. Jest również znany jako Paris z Plains, Cowtown i oczywiście KCMO, co przy okazji czyni kluczowe rozróżnienie między Kansas City, Ka i Kansas City w stanie Missouri.

Ale pseudonim, którym bardzo jesteśmy zainteresowani, to ten:

Kansas City – BBQ Capital of the World

Wiele miast w stanach twierdzi, że są one stolicą grilla – sąsiad Kansas City w Missouri, St Louis. Więc co odróżnia KCMO od reszty?

Jednym słowem: sos.

Kansas robi coś, co można nazwać mokrym grillem. Mięso jest oczywiście kluczowe, ale gra drugiego saksofonu do sosu. I każdy dom grillowania ma swoją własną mieszankę.

Nawiasem mówiąc, w St Louis mają bardziej suchy styl, koncentrując się na pocieraniu i dymie na mięsie.

Cokolwiek.

Nasze serca są z grillem Kansas i teraz chodzi o sos. Oto nasz wybór pięciu miejsc, których nie możesz przegapić.

Nawiasem mówiąc, jeśli nie wiesz, czym są „spalone końce”, przeczytaj ten pierwszy lub wszystko, co zamierzasz przeczytać, będzie zabrzmi dziwnie.

Q39

Najnowszy z miejsc do grillowania w mieście, Q39 zastrzelił rozgłos dzięki pięknie pracowanej brandingu i sławie w krajowych konkursach Smoker i grillowych. Możesz sprawdzić ich różnorodne trofea i nagrody na wystawie.

Wewnątrz Q39 jego otwartą przestrzeń stodoły jest znacznie bardziej jak nowoczesna restauracja niż styl kawiarni wielu standardowych miejsc do grillowania w KC. Zamiast zamawiać i zbierać jedzenie przy kasie, siedzisz z menu, a serwery przychodzą do Ciebie z obsługą stołową.

Istnieją jednak skinienie starej szkoły z otwartą kuchnią, mnóstwo zdjęć na ścianach i caddy sosów na każdym stole.

Jedzenie w Q39 jest wyjątkowe i jest o wiele bardziej elegancko prezentowane niż inne miejsca. Mostek, który jest podawany pokrojony w długie grube paski, jest delikatny, a spalone końce są pyszne. Jeśli chodzi o żebra, są soczyste, ale nie spadają, zgodnie z obietnicą.

To wszystko jest dyskusyjne, ponieważ sosy, które tutaj robią, są doskonałe. Pikantny, zielny i dobry hit octu.

Dobre dla początkujących lub gdzie możesz wziąć randkę na grilla.

Jack Stack grilla

Prawdziwa instytucja w Kansas City i odnosząca sukcesy sieć w mieście, Jack Stack ma wszystkie odczucia w oldschoolowej restauracji American Steak.

Na zewnątrz jest nawet brązowy posąg krowy.

Wewnątrz stoiska to wezwanie dnia, a radosne serwery przychodzą, aby zabrać zakup przy stole. To było nasze pierwsze doświadczenie KCMOBBQ i jaki jest świetny sposób na rozpoczęcie rzeczy. Wkrótce napełniliśmy nasz stół pysznym jedzeniem i wesoło.

Christina weszła prosto na spalone końce, które były doskonałe, a moje tylne żebra moje dziecko przeszło. Moje zapasowe żebra były jednak trochę gryzące. Sosy tutaj są doskonałe, choć trudno mi było wybrać naprawdę pikantny z wyboru.

Prawdziwy dom z Jacka Stack był jednak o wiele więcej tego, co przyszło z mięsem. To miejsce na pewno robi najlepsze strony w tym stanie. Fasola jest słodka i mieszana z sosem, ser Mac N jest świetny, ale tandetna kukurydza jest oszałamiająca.

Jack Stack przez pewien czas miał przepis na kiepską kukurydzę na swojej stronie internetowej, ale już nie. Prawdopodobnie równie dobrze dla mojego serca!

Najbardziej nieoczekiwany był deser. Chociaż byliśmy nadziewani do skrzeli, naszym serwerem udało się przekonać nas do wypróbowania ciasta marchewkowego. Christina, która i tak nie jest fanem ciasta, była sceptyczna, ale kiedy nadszedł, zaskoczyło nas wszystkich czterech.

Solidna opcja na fantazyjną kolację z rodziną i dobrymi przyjaciółmi.

Gates Bar-B-Q

Odwiedzanie bram Bar-B-Q jest jak cofanie się w czasie-w dobry sposób! Wypełnione pamiątkami z żeliwnego konia hobby można jechać przez kwadrans do starych znaków bram, gdy jego założyciel George Gates otworzył Gates Ol ’Kentucky w 1946 roku.

Zamawianie klaczy z agresywnie przyjaznej kuchni-krzyczą: „Cześć, czy mogę ci pomóc?” W bardzo silny sposób-możesz wybierać spośród szeregu opcji, które oszałamiają do pierwszego czasu.

Jako nowicjusze zwróciliśmy się do osoby, która wierci się, aby zdobyć jego zakup za nami i poprosiliśmy go. Od razu powiedział nam, że dostaje cały stojak „ponieważ są najlepsi”. Mają również dobrą wartość po 25 USD za sztukę. I możesz też wybrać swój stojak. Jeśli jesteś wystarczająco odważny i głodny.

Nie byliśmy ani i poszliśmy na spalone końce i boki fasoli i pikle. Myślę, że wybraliśmy bardzo mądrze.

Podawana w „Hoggie” – poduszka miękka gigantyczna bułka hotdogowa – obfita część spalonych końców była delikatna i rozdrobniona, a także duszona w najlepszym sosie, jaki próbowaliśmy. To było poważne.

Jeśli chodzi o fasolę, były słodkie, ale nie za dużo, a ogórki były grube i pyszne. Ale sos… Zakochałem się w dodatkowym gorącym sosie i dostałem butelkę, by zabrać do domu.

Przy drzwiach odkryliśmy całkowity brak Wi -Fi, aby kupić dom Uber i skończyło się na wieki na nadejście taksówki.

W międzyczasie osoba na drzwiach, która pracowała tu od dziesięcioleci, powiedziała nam, że właściciel i dzieciak Ollie Gates był gdzieś w Warren of Rooms. Jadł obiad z córką i cieszył się grę.

Uprzejmie zabrał nas na spotkanie tego czcigodnego dżentelmena, który zostawił posiłek, córkę i grę, aby zrobić zdjęcie i szybką rozmowę z nami. Byliśmy pod wrażeniem.

Moje ukochane miejsce w Kansas na grilla-przepraszam Bar-B-Q. Najlepszy sos, jaki mieliśmy i najlepsze wypalone końce. Ostrożnie wybierz lokalizację Gates Bar-B-Q. Każdy ma inną atmosferę. Poszliśmy do miejsca Emanuel Cleaver II Boulevard.

Jones Sisters’s Bar-B-Q

Jones Bar-B-Q, wyjście poza miasto i po Kansas State Side of the City. Centralny punkt programu telewizyjnego Queer Eye, który ma siedzibę w KCMO, dwie siostry, które prowadzą staw, zmieniły to miejsce.

Deborah „Shorty” i Mary „Little” Jones wzięli dół ze swojego tatusia i nadal mieszają swoje sosy i grillować mięso każdego dnia.

Ale mała szopa, którą gotują z tuż przy autostradzie, ma teraz ogród z siedzeniami, mają odpowiednie oznakowanie i ich sos, który można uzyskać (zrobiliśmy!) Występują w fantazyjnej szklanej butelce.

Jeśli chodzi o jedzenie, mięso jest dobrze paleni i delikatne. Nasze spalone końce i plasterek wołowiny przyszły z dwiema stronami. Fasola tutaj jest wyjątkowa i jest pełna posiekanych spalonych końców. Warto również zamówić slaw.

Jones Bar-B-Q ma uroczy lokalny charakter. Jedna z sióstr, Shorty, była w kuchni, kiedy tam byliśmy i czerpaliśmy przyjemność z australijskiego akcentu Christiny. W ogrodzie jedna z ich przyjaciół była zajęta sprzedażą swojego domowego 7-upalnego ciasta i przekazywania z klientami. Było dużo zabawy.

Świetne doświadczenie z bonusem pysznego jedzenia. Przyjdź tu wcześnie, ponieważ często sprzedają się z mięsa. Pamiętaj też, aby zdobyć piwo o wartości 1 $ z lunchem!

Grill Arthura Bryanta

Miejsce z prawdziwą historią, Arthur Bryant jest uważany przez wiele najpopularniejszych gardeł w całym kraju.

Jest tu od wieków i zastanawiasz się, gdy chodzi o to, jak wiele rzeczy się zmieniło. Domyślamy się: niewiele.

Stare zdjęcia zasadniczo obejmują każdą ścianę tego, jak kiedyś były rzeczy, chociaż zdjęcie Woodrow Bacon, który pracuje tutaj od ponad 60 lat, wzmacnia to, jak zmieniło się mało Bryant.

Ma tak lokalną atmosferę, jego krawędzie mają dla nich trochę chropowatości, ale jedzenie mówi sam za siebie. To i widząc, jak gliniarz zaparkuje się i wkracza. Podłoga jest trochę śliska od Grease, w tym miejscu jest funky zapach, a metalowy banistek przy kasie jest nieco chwiejny.

Ale grill tutaj jest niesamowity.

Kupujesz od celowej gniazdej kuchni – i nie kręcisz się wokół, spieszą się – a następnie zbieraj opcje marynowania ze stoiska.

Po obciążonej mięsem znajdziesz stół i ucztę na ogromnych kawałkach znakomitych spalonych końców, kanapki wypełnione delikatnym pokrojonym mostkiem i żeberkami dla dziecka, za które można umrzeć.

Trzy opcje sosu są fajne do wypróbowania, choć oryginał jest najlepszy. Jeśli chodzi o boki, fasola jest ciemna i ponura, choć słodka i bogata, a zapiekanka ziemniaczana jest naprawdę wyjątkowa – jak piecany kiepski piec ziemniaczany.

Taka instytucja, Arthur Bryant’s jest obowiązkiem w Kansas City. Jest na drodze od Muzeum Baseballowego Lagu Murzynowego, co jest również priorytetem dla odwiedzających. Jesteś także w pobliżu browaru Boulevard, który naprawdę warto odwiedzić.

Upewnij się, że wiesz, co robisz, zanim tu przyjdziesz. To dobrze, ale może być nieco konfrontacyjne dla początkującego B-B-Q.

Notatka na temat Joe’s Bar-B-Que

Raz po raz słyszeliśmy, że pójście do Joe-wcześniej Oklahomy Joe-jest koniecznością, ale słyszeliśmy również, że 45-minutowa kolejka do jedzenia jest normalna. Uwielbiam mój grilla tak samo, jak uwielbiam lokalną rekomendację, ale bardziej nienawidzę kolejki. Przepraszam Joe. może następnym razem.

Nawiasem mówiąc, w KC jest kilka miejsc do grillowania Joe – oryginalne miejsce, które jest częścią stacji benzynowej, jest najwyraźniej najlepsze.

Pan Ollie Gates i nas w Gates Bar-B-Q, Kansas City

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *