Uncategorized

Moja realizacja prawa przyciągania i siły pozytywnej myśli

kilka lat temu, kiedy ciężko pracowałem, szlifując moją pracę jako operator prasowy, szczerze wierzyłem, że wszystko w moim życiu dotyczyło mnie, ponieważ mnie dotyczyło Tak ciężko nad tym pracowałem. Miałem dobry samochód, ponieważ rok wcześniej pracowałem 45 zmian w godzinach nadliczbowych. Miałem dobry dom, ponieważ zaoszczędziłem pieniądze i właściwie zarządzałem finansami. Miałem Dariece, ponieważ powoli ją zwróciłem przez wiele lat przyjaźni.

Gdyby ktoś mi powiedział, że gdybym pomyślał o różnych rzeczach, to ma magicznie pojawiały się, nazwałbym je szalony i odszedł.

Szybkie do przodu 8 lat i oto jestem dzisiaj, pracując tylko tyle, ile mam na myśli, a jednak żyć absolutnym luksusem w karaibskim raju. Nie mogę już zaprzeczyć mocy pozytywnej myśli i prawa przyciągania (LOA).

Kiedy pracowałem 12 godzin dziennie, nie lubiłem tego, co robiłem przez całe 12 godzin. Kochałem ludzi, z którymi pracowałem i od czasu do czasu bawiłem się, ale zawsze było gdzieś, że wolałbym. W tym czasie sprawy po prostu nie wydawały się po prostu po mojej drodze. Miałem przeszkody, żeby przeskoczyć i musiałem być miejscami, w których nie chciałem być.

Mój samochód się załamał i musiałbym spędzić godziny z mechanikiem. Zmywarka przestała działać i musiałbym spróbować to naprawić. Praca zadzwoniłaby i poprosiłaby, żebym przyszedł jeszcze o wiele więcej godzin w godzinach nadliczbowych.

Powinienem wtedy wiedzieć, że wszechświat po prostu dał mi znacznie więcej tego, co już wybrałem. Jeśli świadomie podejmowałem decyzję o pracy w miejscu, w którym mi się nie podobało, i spędziłem tam wiele godzin przebudzenia, powinienem był zawsze być nieszczęśliwy i być miejscami, którymi nie chciałem być. Dobrze?

Wszechświat nie myśli, ale dostosowuje się do wyborów, które dokonujemy i wysyła nam podobne wyniki w oparciu o te wybory.

Mime Dariece i ja zaczęliśmy myśleć o życiu swobodnego, ponad 7 lat temu wszystko zaczęło się ustawiać. Zniknęły przeszkody i nierówności prędkości i nagle oboje byliśmy na drodze do szczęścia.

Od miesięcy starałem się sprzedać moją gównianą małą Hondę Civic, a kiedy miałem sposób myślenia, aby sprzedać to, aby zrobić coś, co kocham, przyszedł telefon, a samochód został sprzedany w ciągu 2 dni.

Musiałem zarobić więcej pieniędzy, aby zaoszczędzić na podróżowanie, a nagle czeki, zwrócone płatności i zmiany nadgodzin wyglądały tak, jakby znikąd.

Musieliśmy sprzedać dom w zakupie, aby wystartować do Tajlandii, a kupujący przyszedł w samą porę.

Potrzebowaliśmy miejsca do przechowywania naszych rzeczy, a właśnie wtedy mój brat kupił firmę z dodatkową przestrzenią do przechowywania i zgodził się, abyśmy zostawili tam nasze rzeczy (decyzja, którą wszechświat później naprawił).

Nawet po tej niezwykłej zmianie wydarzeń nadal nie byłem całkowicie przekonany, że w pracy jest tutaj „wyższa siła”.

Podczas tej pierwszej podróży nie mieliśmy nic oprócz pozytywnych doświadczeń, co nie jest zaskoczeniem, ponieważ prowadziliśmy nowe, bezstresowe życie podróży. Ale wydarzyło się jedna bardzo niezwykła rzecz, która sprawiła, że ​​trochę otworzyłem oczy. Możesz przeczytać o tej szalonej lekcji Loa tutaj.

Potem tego rodzaju rzeczy zaczęły się dziać, przypominając nam, że byliśmy na najlepszej ścieżce. Tęskniliśmy za lotami, które narażałyby nas na niebezpieczeństwo, byliśmy nie podróżowe z sieci w nagłych wypadkach rodzinnych, które wymagały naszej uwagi, przybyliśmy do dwóch różnych miejsc, kiedy grały nasze preferowane zespoły i wylądowaliśmy w domu w Grenadzie zaledwie miesiące Po pomyśleniu o tym, jak fajnie byłoby siedzieć w Grenadzie.

Te rzeczy były dość szalone i otworzyli mi oczy na to, co się wokół mnie działo, ale dopiero w ciągu ostatnich 7 miesięcy mieszkając w Grenadzie, naprawdę widzieliśmy moc pozytywnej myśli o drastycznym, i prawie ograniczony wpływ na nasze życie.

Przykłady:

Zdecydowaliśmy się, że chcieliśmy rozpocząć pisanie niezależne, a w następnych dniach (nie tygodni lub lat) skontaktowali się z nas niektórymi świetnymi witrynami i firmami przygotowanymi do zapłacenia nam za naszą pracę.

Zdecydowaliśmy się ustawić liczbę, kwotę, którą chcielibyśmy złożyć w październiku 2014 r. Ustawiliśmy ją wysoko, prawie 3 razy wyższą niż jakakolwiek kwota, którą osiągnęliśmy w poprzednich miesiącach. Liczba ta została osiągnięta do końca miesiąca.

Powiedziałem: „Chciałbym zobaczyć więcej dziadków”, a dwa dni później moja babcia wysłała mi e -mailem i powiedziała, że ​​chciałaby nas odwiedzić w Meksyku.

Zdecydowaliśmy się, że chcielibyśmy zarabiać pieniądze bez konieczności pracy, a ostatnio nasz dochód pasywny rośnie co miesiąc.

Byliśmy wyczerpani, że byliśmy zaciszem i nie mieliśmy wystarczającej liczby przyjaciół w Grenadzie. Zaledwie kilka dni po wokalizowaniu naszej nadziei na zmiany, nasi przyjaciele Darryl i Amanda skontaktowali się z nami na Twitterze i przedstawili nas tak wiele niesamowitychMieszkańcy i emigranci.

Ale nie wszystkie skutki prawa przyciągania były pozytywne.

Przykłady:

Dariece powiedziała, że ​​martwi się, że się włamamy. Tydzień później jeden z domów na nieruchomości, którą siedzimy, miał niechciany intruz.

Mieliśmy się na negatywnych doświadczeniach ludzi i kilka raz po raz pojawiło się.

Omówiliśmy, jak źle byłoby, gdyby coś stało się z samochodem właścicieli, a 2 tygodnie później ktoś uderzył i uciekł podczas zaparkowania.

To była dosłownie jedna rzecz po drugiej i chociaż Dariece zawsze wierzyła w prawo przyciągania, teraz uważam się za silnego wierzącego.

Nie wierzę, że kiedy o czymś myślę, dokładnie to, o czym myślałem, spełni się następnego dnia. Ale wiem, że podążając za szczęściem zamiast wymuszać sukces, nieustannie pokazujemy ścieżkę do naśladowania i konsekwentnie przypomina nam się, że zmierzamy w najlepszym kierunku.

Ten rodzaj „Magic Power Mumbo Jumbo” może nie być dla wszystkich. Nie jestem religijny, nie dlatego, że nie wierzę w siłę wyższą, ale dlatego, że nie zgadzam się z jedną konkretną religią w całości. Nawet gdyby Loa była religią, nie „praktykowałbym” jej, ponieważ jest tak mało prawdopodobne, że zgodziłbym się z każdym jej aspektem, ułożonym przez innego wierzącego.

Zdolność do uzyskania tego, czego chcesz poprzez pozytywną myśl, jest otwarta na interpretację, a wielką rzeczą jest to, że wielu ludzi, którzy w to wierzą, są również otwarte. Mój nowy, preferowany bloger Loa, Kelli Cooper, pisze bardzo szczegółowo o tym, jak ludzie mogą tworzyć, manifestować i zmieniać swoje życie za pomocą tej niesamowitej mocy.

Nie wiem wystarczająco dużo o tym, aby pouczyć innych o tym, tak jak ona, ale wiem wystarczająco dużo, aby z pewnością powiedzieć, że to działa w naszym życiu. Kiedy pokażesz wszechświatowi, że nie masz nic przeciwko kwaśnym smaku w ustach, życie będzie ci tylko cytrynowe. Ale nie rób z nimi lemoniady! Powiedz wszechświata, Trukonom, chcę znacznie więcej miłości, pieniędzy, zdrowia, wolności i szczęścia i po prostu zobacz, co na ciebie rzuca.

Warto spróbować! To może wydawać się dziwne, ale co musisz stracić? Po prostu spróbuj zrobić małe kroki w kierunku czegoś pozytywnego w swoim życiu i zobacz, co się stanie. Pomyśl o poczuciu, jak się zdarza, dzieje się coś wspaniałego, zamiast zastanawiać się nad myślą, że nadchodzi coś złego i sprawdź, czy wydarzenia w twoim życiu zaczynają się zmieniać na lepsze. Ponieważ życie jest tak niesamowite, jak dla kóz, pomyślałem, że podzielę się trochę o tym, dlaczego jesteśmy bardzo szczęśliwi. Spróbuj i daj nam znać, jak sobie radzisz!

Czy jesteś już mistrzem własnego przeznaczenia? Podziel się z nami pewnymi sugestiami i szczególnymi doświadczeniami!

Lubię to? Przypiąć! ?

Oświadczenie: Goats On the Road jest asystentem Amazon, a także partnerem dla niektórych innych sprzedawców detalicznych. Oznacza to, że zdobywamy prowizje, jeśli klikniesz linki na naszym blogu i kupisz od tych sprzedawców.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *