Dzisiaj jest oficjalnie moje urodziny! Wiele osób, które rozumiem, boję się swojego dnia urodzenia, nie lubię prawdy, że się starzeją, a także wolą pozostać w łóżku. Nie ta dziewczyna! To mój bardzo kochany dzień/tydzień-zgadzam się, mam „tydzień” urodzenia każdego roku. Całe 7 dni, aby mnie świętować.

Lubię otrzymywać karty urodzinowe, rozmowy telefoniczne, wychodzić na kolacje, obiady, a także oczywiście, pijąc świetne oferty wina z przyjaciółmi!

Pozdrawiam mnie w moje urodziny w Tbilisi w stanie Georgia
Gdy pełzam w wieku 30 lat (eeek!, Będę miał 30 lat w przyszłym roku) mam wrażenie, że ludzie mogą oceniać mój sposób życia, ponieważ już dostałem trochę „wskazówek” tutaj, jak Cóż, jak zacząć tworzyć wnuki.

Bez niemowlęcia (lub w zasięgu wzroku) bez dźwięku ślubnego na palcu, bez miejsca telefonicznego, a także nie ma planu na przyszłość, czy jestem po prostu nieodpowiedzialny na starość?

Widzisz, jestem odpowiedzialny. Mogę zrobić własny lunch! ciesząc się widokami Jerasha w Jordanii

Moim zdaniem, do diabła nie!

Nick, a także mogę poprowadzić niezwykle niekonwencjonalny styl życia, jednak kto zdecydował, co jest konwencjonalne? Nasze pokolenie jest swobodne. Na razie chcemy online, chcemy nowych, a także interesujących rzeczy codziennie, a także jesteśmy projektantami naszej rzeczywistości.

Dlaczego mielibyśmy wydać niezliczone dolary na imprezę ślubną, skoro moglibyśmy postawić te pieniądze na podróż? Dlaczego mielibyśmy wydawać mnóstwo pieniędzy na pierścionki na jeden jeszcze, których nie mogliśmy nosić w krajach, do których podróżujemy?! Nie chcemy też mieć pożyczki mieszkaniowej, a także zobowiązania finansowego. Gdybyśmy mieli dziecko, dokładnie to, jak moglibyśmy być swobodnie robić to, co chcemy, kiedy chcemy? Kto wie, być może nasze opinie na te sprawy zmienią się, jednak nie widzimy, aby wkrótce się to dzieje.

W wielu częściach świata nie czułbym się komfortowo przy użyciu ogromnego pierścienia diamentowego
Możemy nie robić tego, co typowych ludzi, którzy powinni robić w naszym wieku według zachodnich standardów, jednak kochamy się, kochając się nawzajem, a także posiadamy ogólną wolność.

Ciesząc się elastycznością naszego życia! Posiadanie degustacji wina w Stellenbosch w Południowej Afryce
Tak więc 29 dzisiaj nie jest dla mnie taka ogromna oferta. Czuję, że osiągnąłem tak wiele rzeczy w latach chodzenia po ziemi. Być może nie prokreśliłem, jednak nadal jestem członkiem przyczyniającego się do społeczeństwa… cóż, w sąsiedztwie podróży! Robię to, co lubię najbardziej, z osobą, którą lubię najbardziej.

Żyjąc, metodę, którą chcę… ciesząc się widokami Nemrut w Turcji
Miniony rok był niezwykły, pełen zupełnie nowej kariery, a także przygody. Nigdy nie wierzyłem, że będę mieszkał tak dobrze, jak pracuję jako angielski instruktor w Chinach, jednak tutaj jestem! To była raczej podróż, ponieważ nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co ma dla mnie 29 lat… coś mi mówi, że to będzie świetny rok.

Co myślisz? Zostaw komentarz poniżej!

Lubię to? Przypiąć! ?

Oświadczenie: Kozy w drodze jest partnerem Amazon, a także podmiot stowarzyszony dla niektórych innych sprzedawców detalicznych. Oznacza to, że tworzymy prowizje, jeśli klikniesz linki na naszym blogu, a także kupujesz od tych sprzedawców.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *