Uncategorized

5 najlepszych rzeczy do wykonania w Chengdu w Chinach [z sugerowanymi wycieczkami]

Czy planujesz wkrótce pojechać do Chengdu? Sprawdziłem nasze pomysły na temat rzeczy do wykonania w Chengdu, a także gdzie się zatrzymać!

Zdjęcie AWEE_19 CC By-NC-ND 2.0WANT, aby zobaczyć urocze gigantyczne pandy? Miasto Chengdu w Chinach jest najlepszym miejscem! Jest to finansowanie prowincji Syczuan w kraju. Jednak poza tymi czarującymi stworzeniami możesz również wiele odkryć, sprawdzając miasto. Poniżej znajduje się lista lokalizacji do przejścia, a także rzeczy do wykonania w Chengdu.

Inne artykuły, które możesz przeczytać:

Jak zdobyć wizę urlopowiczów w Wielkiej Brytanii dla obywateli brytyjskich

6 ciekawych rzeczy do wykonania w Chinach [plus dodatkowe pomysły na temat tego, jak korzystać z pociągów o dużej prędkości]

Tradycyjne doświadczenie medycyny chińskiej w Pekinie w Chinach

Jak pokazać angielski w Chinach – pensje angielskiego mentora w Chinach

Jak ubiegać się o wizę w urlop

Spis treści

Lista najlepszych rzeczy do wykonania w Chengdu w Chinach

1. Baza badań hodowlanych gigantycznych Pandy (Xiongmao jidi)
2. klasztor Wenshu Yuan
3. Zainstaluj Qingcheng
4. Jinli Street Street
5. Muzeum witryny Jinsha
Gdzie zatrzymać się w hotelu Chengdu w hotelu Chinabudget
Luksusowy hotel

Zabawne fakty na temat Chengdu, Chiny

Lista najlepszych rzeczy do wykonania w Chengdu w Chinach

1. Baza badań hodowlanych gigantycznych Pandy (Xiongmao jidi)

Zdjęcie * LINGLING * CC BY-NC-ND 2.0
Przestronny, dobrze wytrzymały park z znacznie ponad 500 rodzajami bambusa, a przede wszystkim dużym regularnym jedzącym pandy. Idealny do robienia zdjęć, gdy możesz zapewnić się masy chińskich gości. Chińczycy bardzo lubią swoje pandy. Dlatego obiekt jest tworzony niezwykle hojnie. Do parku można dotrzeć w niecałą godzinę od Chengdu.

Sugerowana wycieczka: Gigantyczne badanie hodowlane panda Baza bazowa Chengdu – Direkt karty identyfikacyjnej

2. klasztor Wenshu Yuan

Zdjęcie SOQ 錫濛譙 CC BY-NC-ND 2.0
Stara świątynia Wenshu pośród chaotycznego miasta Chengdu jest miejscem do pozostania. Jest to oaza spokoju, z różnymi wewnętrznymi dziedzińcami, do których wielu wierzących chodzi na modlitwę. Jeśli masz szczęście, doświadczysz ceremonii w podstawowej świątyni.

3. Zainstaluj Qingcheng

Zdjęcie Kenneth Lu CC przez 2.0
Z wędrówką na szczyt Qingscheng Shan, który można nieco skrócić, wskazując na samochód, możesz zanurzyć się w mistycznym świecie taoistycznym. Wycieczka prowadzi z gęstym, omszym, a także ociekającą mokrej lasu do zaczarowanego miejsca o nazwie Grünstadt-Berg z wielowiekowymi, ekologicznymi drewnianymi świątyniami. Dodatkowo ścieżka prowadzi do jeziora, które jest skrzyżowane z nieco kiczowym promem smoczych łodzi, wyższych, a także wyższych z różnymi małymi świątyniami do szczytu. Ścieżka jest duża z krokami, po drodze jest wiele pielgrzymów, a także osiągniesz szczyt o wysokości 1260 m z głośnym ćwierkaniem cykad z wielkim widokiem na zalesione odmiany górskie, a także równinę Chengdu.

Sugerowana wycieczka: Dujiangyan, a także instaluj wycieczkę osobistą Qingcheng

4. Jinli Street Street

Zdjęcie Harry’ego, a także Rowena Kennedy CC by-NC-ND 2.0
Jinli Pentrian Street to zabawna podróż z fascynującymi sklepami, a także świetnymi budynkami. Każdy łowca pamiątek odkryje coś tutaj. Sama ulica jest fantastyczna do spacerów, zakupów, jedzenia, a także do picia. Warto zobaczyć architektury, choć niewiele oryginału pozostało.

5. Muzeum witryny Jinsha

Zdjęcie Davida Stanleya CC przez 2,0a Absolutnie spektakularne muzeum! W 2001 r. Archeolodzy dokonali jednego z najciekawszych i najbogatszych odkryć w ostatnich dziesięcioleciach, skarbów z XVII do XI wieku pne, zasadniczo dowodem epoki SHU. Ich wartość, a także obfitość doprowadziły do reperkusji nie tylko wystawiania niezliczonych obiektów, z nich wiele wykonanych ze złota, a także wielu jadeitów, na doskonałym ekranie, jednak podobnie jak rozciąganie ogromnej, stali i szklanego namiotu kempingowego dachu dachowego na całym miejscu wykopu, która jest zdecydowanie jednym z najodważniejszych, a także największych rzeczy do wykonania w świecie muzeów.
Kolekcja, a także obszar wykopu potwierdzają, że w pobliżu Chengdu.

Sugerowana wycieczka: bilet z muzeum w Jinsha Chengdu

Gdzie zostać w Chengdu w Chinach

Niedrogi hotel

Kochający hostel młodzieżowy Chengdu

Loving Chengdu Młodzieżowy hostel dostarcza zakwaterowanie z bezpłatnym Wi -Fi, klimatyzacją, wspólnym salonem, a także ogrodem. Homestay również wykorzystuje taras. Kuanzhai Ancient Street znajduje się 5 km od kochającego hostelu młodzieżowego Chengdu, podczas gdy klasztor Wenshu jest od hotelu 6 km.

Cena: Zaczyna się od 12 USD za noc za małe pokój dwuosobowy, podatki, a także opłatami, a także wykorzystuje bezpłatną anulowanie.

Luksusowy hotel

Waldorf Astoria Chengdu

Waldorf Astoria Chengdu, położony idealnie naprzeciwko Tianfu Worldwide Finance Center, używa wysokiej klasy zakwaterowania w sercu strefy Hi-Tech Chengdu. Każdy przestronny i spokojnyPrzestrzeń gościnna w Waldorf Astoria Chengdu zawiera okno od podłogi do sufitu, abyś mógł czerpać przyjemność z cudownego widoku miasta. Przestrzenie są klimatyzowane, a także dźwiękoszczelne, każda ma sofę, biurko, a także telewizor. Halowy basen siedzi na 48. piętrze z widokiem na Chengdu, nawiązał współpracę z 24-godzinnym centrum fitness. Club Health w Waldorf Astoria korzysta z 6 osobistych apartamentów ze specjalnymi Jacobs Jacobs, a także zabiegami Valmont.

Cena: Zaczyna się od 217 USD za noc za luksusową przestrzeń królową z widokiem Skyline, dodaj 36 USD za podatki, a także opłaty, 46 USD za śniadanie, a także używa bezpłatnej anulowania.

Są to możliwe rzeczy, które możesz wykonać w Chengdu. Więc jeśli jesteś przygotowany na zabawę i interesującą podróż, rozumiesz, co zrobić, a także gdzie iść! Więc spakuj swoje rzeczy teraz, a także przygotuj się na wspaniałe doświadczenie w Chengdu.

Zabawne fakty na temat Chengdu, Chiny

Chengdu jest powszechnie rozumiany jako dom gigantycznych pandy.

Chengdu to raj dla pikantnych miłośników. Jeśli chcesz posmakować najskuteczniejszego jedzenia w Chinach, musisz wypróbować tu kuchnię Shichuan.

Papierowe pieniądze, które dzisiaj wykorzystujemy, zostały wyprodukowane w Chengdu znacznie ponad 1000 lat temu. Te pierwsze papierowe pieniądze nazywały się Jiaozi.

Najlepszym sezonem do Chengdu jest jesień. Wtedy właśnie urodziły się Cubs Pandy, a stan pogody jest ładny.

O pisarzu

Cześć! Jestem Fatima. Moja pierwsza duża podróż była w 2016 roku w wspaniałym mieście Cebu. Potem myślałem o podróży. Teraz czerpię przyjemność z odkrywania języków, a także kultur innych krajów. Moim celem jest chodzenie do co najmniej jednego kraju rocznie, a także dzielenie się swoimi doświadczeniami z innymi osobami z komponowaniem lub blogowaniem. Doświadcz mojej podróży, przestrzegając mnie na Instagramie.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *