, gdy lato się rozgrzewa, a także wszyscy wychodzimy z hibernacji, nadszedł czas na spotkanie ze wspaniałymi przyjaciółmi. Trudno jednak wiedzieć, co zabrać na imprezę lub otworzyć dla gości, gdy nadejdzie Twoja kolej na host. Oto sześć letnich win, które pasują do rachunku.

I czytaj dalej, aby uzyskać prawdziwe wypróbowane i oceniane lekarstwo na kaca.

Kiedy się nad tym zastanowić, istnieje dość szczególny zestaw wymagań, które chcesz spełnić, gdy polujesz na idealne letnie wino imprezowe.

Być może nawet nie wiedząc o tym, patrząc na półki butelek lub przewijaj internetowy sklep z czerwonymi winami, mentalnie przechodzisz te wymagania, aby poszukać odpowiedniej kropli.

Czerwone wino musi być:

– pyszne (oczywiście) – lekkie – nie chcesz pić nic zbyt ciężkiego w cieple w lecie – proste na oku – jak to lub nie, oceniamy czerwone wino po okładce. Pojawiająca się etykieta przejdzie długą drogę-prosta w torebce-jeśli kupujesz własną imprezę, mnóstwo czerwonego wina na stół może być drogie

Ale albo kiedy pojawiasz się przy drzwiach wejściowych przyjaciela, albo kiedy ustawiasz stół u siebie, chcesz poznać czerwone wino, które wybrałeś, zadowoli tłum. Jedynym problemem jest przyniesienie czerwonego wina, którego wcześniej nie próbowałeś, stanowi trochę ryzyka.

Oto sześć letnich win, które zaznaczają wszystkie pudełka, a także-wierz mi-są wolne od ryzyka, gdy dotyczy dokładnie tego, jak świetnie smakują.

Nasz przewodnik po winach na letnie imprezę

Neon Jungle Pinot Grigio

Pinot Grigio jest często prostą opcją na imprezy letnie. Jest lekki, jasny, a także bez końca. Zesty cytrusy, lekko słodkie nuty kwiatowe, a także chrupiąca powierzchnia fermentacji ze stali nierdzewnej sprawiają, że jest to idealne wino na gorąco.

Jasna inspirowana graffit etykieta jest uderzająca i niezapomniana-a także jeśli impreza rozpocznie się w nocy, będziesz mógł cieszyć się specjalnymi efektami świecącego atramentu!

Przy 20 USD RRP to czerwone wino pasuje do kosztów przyjaznego budżetu, oferowanego w sklepach Liquorland w Australii.

McWilliams MCW Alternis Vermentino

Vermentino (wymawiane „Ver-Men-Tee-no”) to winogrono z Sardynii we Włoszech, a także jest nieco bardziej złożone niż Pinot Grigio lub Pinot Gris-choć podobnie ma wiele podobnych cech. Zrównoważona kwasowość, nuty kwiatowe, a także doskonałą dawkę cytrusów, jest to łatwy pion. Jednak również ma to również małą, orzechową pikantną nutę.

Wina McWilliams próbują nowych odmian z całego świata, kwestionując australijskie normy czerwonego wina, wprowadzając na rynek winogrona, takie jak Vermentino. Zasięg MCW Alternis jest jednym do oglądania.

Za 18 USD od Dana Murphy’ego to czerwone wino jest warte wykopu tego lata.

McWilliams MCW 480 Rosé

Rosé naprawdę wchodzi w swój własny. Jego szczupłe, chrupiące smaki, które mają znacznie więcej ciała niż wiele białych, nie grając w czerwono, sprawia, że ​​różowe czerwone wino jest prostym letnim ulubieńcem czerwonego wina.

McWilliams MCW Estate 480 Tumbarumba Rosé to idealny różowy różowy rumieniec o dużej wysokości prowansalskiej klimatyzacji Rosé, który miesza najmniejszą słodycz z herby pikantną, a także mineralnie kwaśną konsystencją. Jeśli chodzi o etykietę, to czerwone wino ma topograficzne oznaczenia swoich początków 480 m nad poziomem morza na wsi NSW.

Za 20 USD za butelkę jest to doskonała wartość czerwonego wina o jakości, której można oczekiwać od wyższego przedziału cenowego.

Kim Crawford Pinot Noir

Pinot Noir jest jednym z najlżejszych czerwieni na rynku, a także szybko pasuje do letnich imprez. Przed otworzysz go możesz nawet wyskoczyć butelkę na lodzie.

Ten pinot, od Nowej Zelandii, rozciąga się w smaku owoców od jasnej truskawki, a także śliwki po czarną wiśnię. Jest też odrobina przyprawy, upewniając się, że płacisz odsetki za wiarygodność Pinota za złożoność.

Kim Crawford Pinot Noir to przystojna butelka z łatwym wyrafinowanym designem, a także 19 USD od Dana Murphy’ego, wygląda znacznie więcej niż jego cena.

Neon Jungle Tempranillo

Jeśli twoja impreza jest w nastroju do bogatszego, pełniejszego wina, Tempranillo (wymawiane „Tem-Pra-Neeyo”) jest doskonałą opcją. Wciąż jasnozielone, soczysta, pikantna żywotność tego neonowego czerwonego wina z dżungli utrzyma imprezę.

Ta butelka, z przyciągającą wzrok etykietą „malowania” inspirowanej miastem, jest przyjemna z wylewania, a także reprezentuje jej młodszy rynek docelowy.

Etykieta w wysokości 20 USD od Liquorland sugeruje, że w zakresie nagrody ryzyka jest mniejsze, choć uważam, że będziesz mile zaskoczony tym liczbą.

McWilliams Stolen Colt Cabernet Sauvignon

Lekkie, jasne wina podczas letnich wieczorów są dobrze i dobre, ale w niektórych przypadkach chcesz po prostu chrząkać na imprezę. Skradziony Colt Cab Sauv jest zdecydowanie taki. Deep Dark Crimson, a także fioletowy, nuty ciemnej czekolady, kawy, a także dojrzałe ciemne owoce, to czerwone winojest siłą natury.

Oprócz doskonałej nazwy skradziony Colt ma trochę historii. Ojciec założyciela winnicy, Samuel McWilliams, a także jego doświadczenia z bronią palną, a także Bushrangers w latach 50. XIX wieku, zanim posadził swoje pierwsze winorośle. To wszystko jest w modnej, ale męskiej etykiecie na kosztownej, zwężającej się butelce z głębokim puntem.

Pod względem cen skradzionego Colt to kradzież za 15,99 USD od głównych sprzedawców, a także niezależnych w kraju.

Jak pokonać kaca – odzyskajthol

Zanim weźmiesz swój pierwszy łyk na tej letniej imprezie, pomyśl o tym, co masz następnego ranka. Jeśli masz czas, aby płonąć w nienawiści do siebie w zaciemnionym pokoju, a słudzy przynoszą ci przekąski, a także gorące frytki, idź najlepiej, a także rozpocząć silniki.

Jeśli jednak musisz mieć jasne oczy jutro, 2 ml magii może cię po prostu uratować.

RecoveryThol-formuła australijska-dostarcza w systemie mały, ale potężny suplement naturalnie przyczepnych kofaktorów, które zabezpieczają Cię przed skutkami alkoholu.

Czytaj dalej, aby uzyskać 30% zniżki na pierwsze zamówienie.

Po prostu wyciśnij czysty płyn z pojedynczych pojemników na łzy w pierwszym drinku, zanim wchłaniasz. Jest to bezczelne, bezwonne, a także niewykrywalne w twoim napoku.

I jak mówią, zapobieganie jest znacznie lepsze niż lekarstwo.

Ciecz jest sformułowaną dawką kofaktora dehydrogenazy alkoholowej (ADH), który już masz w organizmie. Jednak naturalnie produkujesz wystarczającą ADH do przetworzenia jednego do dwóch napojów. Potem jest to droga do cierpienia!

RecoveryThol daje dodatkowe zaporne zaporowanie ADH, aby pomóc w metabolizowaniu alkoholu, a także uniknąć gromadzenia się aldehydu aldehydu octowego-produktu ubocznego metabolizującego alkoholu, a także przyczyny kaca.

Kilka razy próbowaliśmy odzyskiwać Thol, a tak naprawdę działa. Następnego dnia czujesz się mniej powolny, a odzyskanie do 100% wydaje się również występować szybciej.

Kup odzyskiwanie online tutaj, a także otrzymasz 30% zniżki na zakup – lub użyj kodu „Romance30” na kasie.

Ważne jest, aby zauważyć, że RecoverThol nie zmniejsza ani nie modyfikuje natychmiastowych skutków alkoholu, a także że powinieneś pić odpowiedzialnie, niezależnie od tego, jak dobrze działa RecoverThol.

Możesz kupić RecoveryThol online tutaj, a także uzyskać 30% zniżki lub kupić w wielu aptekach w Australii.

Zostaliśmy podarowani wina tutaj, a także opłacone częściowo za tę historię przez RecoverThol.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *