Uncategorized

Czas, aby Siesta – 10 najlepszych hiszpańskich miast znalezienie ducha wolności

Hiszpania jest zdecydowanym ulubieńcem wśród wczasowiczów na całym świecie i jest to idealny wybór miejsca docelowego, niezależnie od tego, czy chcesz się zrelaksować na plaży, czy odkryć A nowe Miasto. Mnóstwo fantastycznych plaż, fantastyczna pogoda i wybitna kuchnia, ale w najlepszym miejscu podróży w Europie jest o wiele więcej niż wylewanie przy basenie.

Willian Justen de Vasconcellos
Bogate dziedzictwo kulturowe, niesamowita scena dla smakoszy i jedna z najlepszych architektury na świecie są łatwo dostępne w całej Hiszpanii. A jeśli chcesz przerwę w mieście, która jest ekscytująca, ale relaksująca, przybyłeś do najlepszego miejsca.

Spis treści

1. Barcelona
2. Sewilla
3. Salamanca
4. Walencja
5. Toledo
6. San Sebastian
7. Malaga
8. Granada
9. Cordoba
10. Santiago de Compostela

1. Barcelona

Daniel Corneschi
Barcelona, ​​znana z pysznego jedzenia i znanej architektury, to dynamiczne miasto położone w pobliżu plaży i pełne emocji. Serce miasta można znaleźć w La Rambla; Wypełnione rozrywką, sklepami i restauracjami, nie będziesz miał problemu ze znalezieniem czegoś do zrobienia. Zarezerwuj swoją podróż, aby uzyskać najlepszą Barcelonę.

2. Sewilla

Shai Pal
Może być znany jako patelnia Hiszpanii, ale fajna atmosfera miasta, starożytne ulice i piękna mauretańska architektura sprawiają, że Sewilla jest idealnym wyborem miasta na interesującą, ale rozwijającą się przerwę. Udaj się do stolicy, Andaluzji, która jest znana z zakresu niesamowitych barów tapas, pomarańczowych drzew i oczywiście tańca flamenco.

3. Salamanca

Alejandro Martin
Uważane za jedno z najpiękniejszych miast w Hiszpanii, stare miasto jest znane jako miejsce światowego dziedzictwa UNESCO, a fantastyczny burmistrz na placu jest bardzo uważany za jeden z najbardziej stylowych placów miejskich w kraju. Jest oświetlony w nocy, co czyni go jedną z najbardziej niezapomnianych atrakcji, które trzeba zobaczyć wieczorem.

4. Walencja

Luca Bravo
To miasto z czymś dla każdego, a miłośnicy architektury będą tutaj w Niebie dzięki niesamowitej modernistycznej architekturze, stylowym strukturze artystyczni, charakterystycznej starej ćwierć i fantastycznych muzeach. Kuchnia Gourmet jest jedną z wielkich przyjemności tego miasta. Musisz doświadczyć długich lunchów i kolacji, aby to naprawdę docenić. Jest znany ze świeżych, pysznych potraw ryżowych, takich jak paella, ze składnikami pochodzącymi z żyznych pól uprawnych otaczających miasto.

5. Toledo

Francisco Gama
W średniowieczu Teleo było znane jako miasto trzech kultur, z chrześcijańskimi, żydowskimi i muzułmańskimi społecznościami spokojnie współistniejącymi w wybitnych ścianach miasta. W rezultacie Stare Miasto jest dziś wypełnione ciekawymi kościołami, fortecami, pałacami, meczetami i synagogami.

6. San Sebastian

Raul Cacho Sose
To modne hiszpańskie miasto jest ulubionym wśród miłośników plaży, miłośników filmów, fanów muzyki i smakoszy. Położony w baskijskim regionie Hiszpanii w północnej Hiszpanii jest to centrum kulturalne, organizujące uznane za granicą festiwale filmowe i muzyczne i często znajduje się na szczycie listy najlepszych miejsc do jedzenia na świecie.

7. Malaga

Christian Möller
Malaga, pełna teatrów, muzeów i zabytków, w tym pozostałości 1000-letniego zamku, Malaga jest oszałamiająca. Atmosferyczne historyczne centrum zabiera Cię w czasie i na pewno nie brakuje barów Tapas.

8. Granada

DIMIRIR b
Nie można przegapić fascynującej mieszanki hiszpańskiego i mauretańskiego dziedzictwa. Spektakularne stare miasto jest najlepszym miejscem dla autentycznego flamenco i nie można przegapić oglądania pałacu Alhambra; Najbardziej odwiedzany budynek Hiszpanii. I tapas są całkowicie bezpłatne w tętniące życiem barach.

9. Cordoba

Eliott van Buggenhout
W jednym z największych miast w średniowiecznym świecie Cordoba jest domem dla jednego z największych zachodnich meczetów, mezquita Cordoba, jednego z największych islamskich dzieł architektonicznych na świecie. Jest to idealne miasto do odkrywania pieszo lub roweru, dzięki wąskim ulicom wypełnionym pięknymi placami, dynamicznymi barami tapas lub cichymi czerwonymi winiarniami.

10. Santiago de Compostela

Zdjęcie Yosika (Happyholiday.travel)
Tutaj znajdziesz jedno z najwspanialszych starej miasteczka w Europie, zapewniając labirynt brukulnych ulic wyłożonych spektakularnymi gotyckich budynków. Pamiętaj, aby udać się do Rua de Franco, aby uzyskać niesamowite wrażenia kulinarne z legendarnymi tawernami i barami Tapas do wyboru.

W którym z tych hiszpańskich miast znajdziesz swojego ducha wolności?

Czy jesteś na Pinterest? Przypnij je!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *