category

Bacon Bourbon przez eksperymentalne Spirits Co – Seria napojów mieszanych: Część 1 – Maple Bacon Old Fashioned

po raz pierwszy jestem naprawdę zachwycony degustowaniem bourbona. To nowy bourbon firmy Experimental Spirits Company. Jest wykonany z boczku!

Zgadza się, ludzie. Stwierdziłem z bekonu. 350 g rzeczy w każdej butelce. Po nieco wykopaniu się odkryłem, że wlew bourbonu boczkiem trwa już od jakiegoś czasu – kto by wiedział?

Ale jest to pierwszy tego rodzaju tutaj w Australii. I to jest dość cholernie dobre!

Jest to produkt Brainbox Sven Almenning, który założył słynne bary Eau de Vie tutaj w Sydney, a także w Melbourne, aptekarze, a także Roosevelt.

Z asystą mixolog-cum-alchemist dr Phil Gandevię, który prowadzi niezwykły aptekarz Eau de Vie i wyjątkowym finansowaniem tłumu, Almenning stworzył ten mały burbon. To pierwszy duch, który pochodzi z tej nowej gorzelni – jestem zachwycony, aby zobaczyć, co będzie dalej!

W każdym razie, jak smakuje te rzeczy? Cóż, trochę jak bourbon z boczkiem. Właściwie smak jest wyjątkowo subtelny. Zapewnia pięknie gładką, pikantną krawędź dla tego wyjątkowo wysokiej jakości bourbona. Istnieją również wskazówki syropu klonowego, a także wanilia, które dodają ogólnej słodyczy.

Oto nasze pierwsze dwa przepisy z serii, aby najlepiej wykorzystać tę wyjątkową whisky:

Bourbon boczku, a także syrop klonowy Old Fashioned

Oto, czego potrzebujesz:

2x Bourbon

1x łyżeczka syropu klonowego

Cienki plasterek pomarańczy

Gigantyczna kostka lodu

Oto, co robisz:

Wlej syrop klonowy do dna szklanki

Wepchnij plasterek pomarańczy na dno szkła na syropie

Upuść kulę lodową na pomarańczową

Wlać bourbon na lód.

Świnia na skałach

Podawane na lodzie jest najprawdopodobniej najlepszą metodą doświadczenia tego wyjątkowego ducha. Zwłaszcza jeśli twój uroczy małżonek dostał ci lodową formę, która sprawia, że ​​gwiazdy śmierci lodowej !!

To naprawdę jest niezwykły produkt. Jestem bardzo zadowolony z tego, jak to zostało stworzone. Oczywiście jest to niezwykle czasochłonny, pracochłonny proces wlewający smak, a także zapach bekonu do bourbona. Jak dobrze możesz powiedzieć, że ma na celu stworzenie tego trunie.

Wykorzystują system zwany myciem tłuszczu, który nie hałasuje wyjątkowo ładny, jednak jest to tylko metoda filtrowania ducha, a także nie pozostawia różnicy kolorów ani mętności.

Znajdź to w wyborze małych barów w Sydney, a także w Melbourne (w tym oczywiście Eau de Vie), jednak teraz, gdy praca jest gotowa, a także biega, zobaczysz te rzeczy oferowane w butelkach, a także na butelkach, a także na butelkach Internet, zanim go zrozumiesz.

Obserwuj ten obszar, aby uzyskać znacznie więcej metod, aby czerpać przyjemność z tej whisky z napędem boczku. Jesteśmy dość zachwyceni naszymi pomysłami!

Jaka jest twoja wstępna reakcja na ducha napełnionego boczkiem? Co byś umieścił z tą whisky? Powiedz nam w komentarzach!

Obrazy Pani Romance.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *