Udanie otwartej drogi z pełnym zbiornikiem, wiele przekąsek, a także poczucie elastyczności podróży, jest cudowne. Jednak w niektórych przypadkach te puste proste zaczynają ciągnąć, a także wymagają czegoś, co cię zabawi. Oto nasze obecne 10 najlepszych podcastów idealnych na długą jazdę.

Twierdzą, że podróż jest często bardziej o podróż niż miejsce docelowe. To nigdy nie jest bardziej prawdziwe niż kiedy planujesz podróż.

Programu pomaga, gdy czeka na ciebie coś niezwykłego, gdy w końcu podciągasz hamulec ręczny, jednak wakacje na prowadzenie się, bez względu na to, gdzie może być „tam”.

Każda podróż wymaga kilku ważnych przedmiotów.

Przekąski (najlepiej w rodzaju pudełka kształtów), napoje, a także coś do słuchania.

Kiedy oglądaliśmy linię panoramę Sydney znikną w naszym tylnym oknie, sparowaliśmy telefon Christiny z Bluetooth samochodu, a także zaatakowaliśmy naszą dokładnie wyselekcjonowaną listę podcastów z przyjemnością.

10 podcastów idealnych na wycieczkę

W żadnej konkretnej kolejności, oto, czego słuchaliśmy, gdy licznik licznikowy powoli przeznaczał nasze KS na naszym legendarnym 2 500 km jazdy z krajem na półwyspie Mornington.

Moje preferowane morderstwo

Prawdziwe przestępstwo niedawno miało ogromne odrodzenie, a także nikt nie robi tego raczej oprócz Karen, jak i Gruzji.

Te dwie kobiety cieszą się świetną opowieścią seryjną, a także przyciągają cię z ich lekceważeniem, humorem i zdziwieniem. Jednak nawet znacznie lepiej niż słuchanie historii, które same się odkryli, to wtedy, gdy te kobiety sprawdzały e -maile od fanów opowiadających o własnych bliskich połączeniach telefonicznych z zaciętą śmiercią.

Zrób to, co najlepsze

Przenosząc wulgaryzmy na wyższy poziom, zrób to, co najlepsze, to panel brytyjskich komików, których moralne kompasy są oceniane przez każdy program Hold Danielle Ward.

Program bada zawsze dziwniejsze scenariusze, aby zobaczyć, jak najśmieszniejsi ludzie na ekranie i scenach radzą sobie ze sobą… jeśli rozumiesz, co mam na myśli.

Korzeń zła

Historia gospodarstwa domowego Hodel, a także ich związek z Morderstwem Czarnej Dahlii.

Naprawdę nawiedzająca, ale niesamowita opowieść o gospodarstwie domowym nękanym przez najbardziej okropne dramaty. Od nadużycia, kazirodztwa i opuszczonych niemowląt po niesamowite ogniwo z makabrycznym morderstwem Elizabeth Short, znanej jako Black Dahlia.

Nawet o wiele bardziej przekonujący niż przedmiot podcastu jest to, że jest to utrzymywane przez fantastyczne wnuczki George’a Hodela – faceta, który może poświęcić wiele znanych morderstw Ameryki.

Pierścień dekodera

Dekoder dźwięk zapewnia interesujące nurkowanie w tajemnicach kulturowych, a także trendów społecznych.

Z asystą profesjonalistów w tej dziedzinie Holla Paskin bada wiele tematów od nieoczekiwanych zmartwień ludzi, a także nienawiści klaunów po kowalencję, jaką ma dziwną ikonę Judy Garland w społeczności LBTQIA+.

Mój ojciec skomponował porno

Cóż za szok powinien być dla Hold Jamie Morton, kiedy znalazł próby taty skomponowania erotycznej powieści.

Ten zabawny podcast jest dosłownie czytaniem Horrendowej historii Belindy, a także on, a także jego dwaj kumple Alice Lavine, a także rozwarstwienie Jamesa Coopera z każdej „książki”. Istnieje kilka. Nawiasem mówiąc, staraj się tego nie obchodzić długo. Odkryliśmy, że może mieć niekorzystne efekty!

Wołowina i podcast sieci mlecznej

Zdecydowanie najdziwniejszy podcast, który znajdziesz, zarówno wołowina, jak i Dairy Network to fantastyczna parodia tego, czego można się spodziewać w hodowli zwierząt na wsi.

Prawdę mówiąc, jest tak dobrze, że może to trochę potrwać, abyś zdał sobie sprawę, że naprawdę nie jest to „podcast kumpel do wołowiny, a także witryny sieci mlecznej, a także magazynu drukowanego”. Nie ma witryny ani magazynu. Już.

Wywiad z szerokim wyborem ludzi z wołowiny, a także przemysłu mlecznego, trzyma światło na niezwykłą, a także przypadkową okolicę „lub po prostu zainteresowaną – w produkcji zwierząt wołowych, a także stad mlecznych”.

Chirurg

Obalając mity medyczne, a także patrząc na historyczne dolegliwości, ten zespół męża i żony (ona jest lekarzem), wyskakuje termometr „tam”, a także ustanowił świat, który prawuje jedną przędzę zarodków.

Jest to fantastyczna mieszanka panicznej komedii Justina, a także zrównoważonych wyjaśnień dr Sydnee, które nie sądzące, które sprawiają, że ten podcast jest tak atrakcyjny, fascynujący i zabawny.

Hardcore History

Mój preferowany podcast, jest to najgłębszy ze wszystkich głęboko zakorzenionych podcastów.

Dziennikarz i fan historii, Dan Carlin, zajmują się niesamowitą głębią w opowieściach starożytnej do najnowszej historii, która zaskoczyła nas swoim fascynującym głosem detali dotyczących Czyngis -Khana, II wojny światowej, kubańskiego dylematu rakiety, a także wielu innych. Przygotuj się jednak na dość duże rzeczy – jego podcasty są epickie.

Sekcja Horne

Twórca naszego preferowanego programu telewizyjnego Taskmastera, Alex Horne, posiada ten kapryśny, ale dobrze wywiadu muzyczny.

Rozmawianie z nowymi gośćmi – zazwyczaj z BrytyjczykówDY Circuit-każdy program, Alex przeszedł ze swoim niezwykle wykwalifikowanym pięcioczęściowym zespołem, gdy produkują melodie i gry. Jest to albo wyraźny styl wywiadu, albo po prostu wielu mężczyzn (i dziewcząt) spotykających się, aby odtwarzać muzykę, a także się śmiać. Tak czy inaczej jest to niezwykle zabawne.

Zaginiona królowa kryptograficzna

Ta produkcja śledczy BBC przemieszcza świat, aby spróbować, a także odkryć rzeczywistość oszustwa, który szturmował świat.

Dr Ruja Ignatova wyprodukował jedną monetę nową kryptowalutę, która na zawsze modyfikuje świat finansów. Jednak jeszcze bardziej dziennikarz, a także Jamie Bartlett Delves, ciemniejsze rzeczy. Oszustwa internetowe, federalne aresztowania, schematy piramidy, mafia, a także podejrzane porwania działają w tej interesującej opowieści.

I być może odpowiedź na zagadkę tego, co naprawdę wydarzyło się zaginionej królowej kryptograficznej – dr Ruja Ignatova.

Oczywiście codziennie pojawiają się nowe niesamowite podcasty, a także za każdym razem, gdy komponujemy takie oferty, które dokładnie kwestionujemy, jak będą wyglądać za sześć miesięcy.

Jeśli szukasz znacznie bardziej obszernej listy solidnych rekomendacji podcastów, powinieneś sprawdzić tę listę w przemyśleniu. To jest niezwykle imponujące.

A jeśli masz jakieś sugestie dotyczące świetnych podcastów drogowych, powiedz nam o nich w komentarzach. Lubimy świetną rekomendację.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *