Uncategorized

Błyszczący Shiraz, niefortunny smutny dzień, a także srebrny ekran

Dziwne jest, że nie ma tu naszych kumpli. W zeszłym tygodniu Mona i Brendan, który online w San Diego pozostali z nami. To była świetna zabawa, jednak odkąd udali się w następną część swojej podróży, co oznacza dla nas powrót do prawdy.

Mona ma dwa ulubione napoje: Amoretto Sour, a także błyszczące Shiraz. Na szczęście nie wypiła wszystkich zapasów, które weszliśmy, więc dziś wieczorem – w hołdzie Monie, a także Brendanowi programu – łamiemy jeden z nich z kolacją!

A ponieważ ani ja, ani pani Romance nie czuliśmy się jak gotowanie tego wieczoru, to jest obiad: kilka serów (ostry Cheddar, Chevre i Gorgonzola Dolce), Capsicum, a także dip sosny, a także ulubieńca pani R w ulubieńcu w W tej chwili zdekonstruowana sałatka z dyni piżmowej. Przepis na to jest Beth z niemowląt Mac, a także jest pyszny.

Obudziliśmy się dziś rano do najsmutniejszych wiadomości. Robin Williams, najjaśniejsza gwiazda srebrnego ekranu, zmarła. Nie możemy w to uwierzyć. Rynek filmowy, a także świat jako całość, jest teraz bardziej ponurym lokalizacją. Spoczywaj w pokoju, pan Williams.

Jeden z moich kolegów właśnie wrócił z niesamowitej trzytygodniowej podróży do Europy. Zostawił mi zestaw tajemnic w sytuacji, że coś poszło nie tak z jego mieszkaniem. Nie było jednak, jako podziękowania, niezwykle hojnie przywrócił mi butelkę 12-letniej kanadyjskiej whisky klubowej. Jest zaskakująco gładki, a także sprawia, że ​​jest bardzo idealny staroświecki.

Tymczasem pani Romance wbija się w martini wykonane z ginem Mona, a także Brendan przyniósł jej. Nazywa się Old Grove, a także przez Balast Point, regionalny destylarator rzemieślniczy w San Diego. Naprawdę cudowne rzeczy!

Zostałem dziś przekazany własnymi gadżetami, więc jak zwykle nie jadłem lunchu do tej pory: około 14:30. Zamiast wyjść, postanowiłem powalić stary posiłek domowy, który moja mama wyprodukowała, gdy byłem młody, tak samo, jak byliśmy biedni. Nie mieliśmy nic w domu oprócz jajek, chleba, sera i fasoli.

Połączyła to w rodzaju francuskiej kanapki z serem tostowym z fasolą na wierzchu. Pozwoliła mi to również wymienić: Sylvester. Kiedy byłem dzieckiem, miałem alergię mleczną, więc moja mama przystosowała Sylvester; Zamiast sera wykorzystała szynkę. Nazwali to ciasto tweety… tak, byłem trochę w kreskówkach, kiedy byłem dzieckiem!

W każdym razie jest smaczny, a także każdy widelca zabiera mnie z powrotem do mojego dzieciństwa. Zabawne, jak może to zrobić jedzenie, prawda?

Tutaj mamy nasz najnowszy koktajl Blog Writer. W rzeczywistości tym razem dokonaliśmy dwóch odmian. Poświęciliśmy ten rozwój Steph z szminki i ciasta – w końcu była to jej koncepcja!

Są to popingowe koktajle, a także przybyły do ​​Stepha w jiffy, gdy wymyśliła nowe czekoladowe pręty Wonka z panią Romance.

Na naszej stronie mamy koktajl L.A.C-Choc-Nutty Candy, podczas gdy na Lipstickandcake.com odkryjesz przepis L.A.C Truskberries & Cream Candy Mieszane napoje.

Oba są również smaczne, a także świetne zabawy, a trzaskanie cukierków na języku, a także w gardle, podczas gdy sam cieszysz się napojami. Są naprawdę fantastycznym naprzemiennym na deser obiadowy.

Otrzymujemy dziś naszą naprawę gorących napojów w Two Great Eggs Cafe w Surry Hills. Ja podobnie moje ulubione kozy podczas śniadania tostowego, gdy tu jesteśmy, najpierw: kawa. bardzo ważny.

To była zaskakująco konstruktywna produktywna sobota raz. Oprócz zakończenia wydaje się być jeszcze lepszym. Jesteśmy dziś w kinie Golden Age, a także w barze w Surry Hills. Tak jak ta lokalizacja, ponieważ mają tutaj odpowiedni bar, możesz zabrać napoje na ekran, a także pokazują absolutne klasyki.

Dziś wieczorem mam kwaśną (po prawej), a także pani R wyjechała do Negroni (po lewej z ogromną góry lodową). Poza tym oboje jesteśmy tutaj, aby obejrzeć to, co okazuje się (nieumyślnie) jednym z najśmieszniejszych filmów Jamesa Bonda w serii: Goldfinger.

Tłum w Złotym wieku jest zupełnie inny niż większość kin. Wszyscy mają drinka w dłoni, wszyscy jesteśmy na śmiechu. To jedyne kino, w którym kiedykolwiek byłem w miejscu, w którym nie zaczynam dmuchać bezpieczników, gdy ludzie rozmawiają podczas filmu. W jakiś sposób wydaje się, że to nie ma znaczenia (pomagające koktajle?). Ponadto, gdy jest dialog, wszyscy zamykają się tak samo jak słuchanie.

W każdym razie wyróżniające się chwile w Goldfinger:

Oddjob Frisbee-ising jego kapelusz, a także odcinając głowę marmurowego posągu

Gaz nerwowy, który nokautuje wielu żołnierzy wokół Fort Knox, nawet zanim do nich dotrze

Przemówienie Goldfingera o tym, jak bardzo lubi złoto (łatwe do zobaczenia, skąd zdobył Goldmember)

I oczywiście bond-towelingowe bond.

Świetne rzeczy – oto nasza ocena kina Złotego Age, a także baru!

Dzisiaj wykorzystujemy zimową niedzielęZ tego, co powinno być: nierówne, picie gorącej czekolady, a także wykonanie blogowania. Oprócz oglądania starych ulubionych w telewizji. Właśnie ukończyłem Bedknobs, a także miotły, a także rozpocząć pannę młodą księżniczkę!

Jedyna metoda zmarnowania wspaniałego weekendu!

Jakie jedzenie zabiera cię z powrotem do dzieciństwa? Kto jest twoją ulubioną więź? Jaki jest twój tradycyjny film opcji, gdy jesteś schowany w domu? Powiedz nam w komentarzach… a także miej piękny tydzień!

Obrazy Mr i Mrs Romance za pośrednictwem Instagrama: @MRandmrsromance, @Hairromance, a także program @angrybastard!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *