KADE KADE zawiera linki stowarzyszone. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tych linków, zarobię prowizję bez dodatkowych kosztów. Dzięki!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Mieszkając i intensywnie podróżowałem w całej Wielkiej Brytanii, dobrze poznałem kraj i ciągle odkrywałem nowe miejsca do odwiedzenia. Niektóre z nich są nadal moimi najbardziej poszukiwaniami: hopem na plaży w Kornwalii, wędrówki po St. Kilda, imprezując w Newcastle.

Jedno miejsce, w którym w końcu mogłem odwiedzić: Cotswolds, region w Gloucestershire, południowo-zachodnia Anglia, słynie z idealnych wiosek.

Podczas mojej podróży do Gin do Wielkiej Brytanii miałem spędzić popołudnie w Distillery Cotswolds i w pobliskim mieście Moreton-in-Marsh.

I choć pewne popołudnie nie było wystarczająco dużo czasu, aby odkryć ten region, mam wrażenie, że poczułem smak tej naprawdę cudownej części Anglii, szczególnie na przejażdżkach na wiejskich drogach.

Distille Cotswolds była jedną z najważniejszych wydarzeń mojej podróży – zdecydowanie moja ulubiona gorzelnia dżinowa do odwiedzenia. To bardziej jak dom w kraju niż miejscem biznesu!

Wszedłem i przedstawiłem się założyciela Danowi Szorowi, który miał niewątpliwie amerykański akcent.

Zatrzymałem się. “I skąd jesteś?”

„90. i Madison” – powiedział ze śmiechem. Oczywiście. Przyjeżdżam do wiejskiej Anglii i spotykam kogoś z miasta, do którego się przeprowadzam za kilka miesięcy!

Podobnie jak większość gorzelni dżin rzemieślniczych w Wielkiej Brytanii, Cotswolds jest dość nowy – około roku, kiedy odwiedziłem. Gin zajmuje tylko kilka dni na destylowanie, w przeciwieństwie do trzech lat wymaganych do whisky (które również tutaj robią), więc możesz przygotować produkt dość szybko.

Sprawdź te seksowne zdjęcia!

I wszystko jest osadzone w krajobrazie, który wygląda tak.

Przede wszystkim powiedziałem Danowi, Gin Cotswolds smakuje jak krajobraz. Miękkie i toczące się i delikatne. W rzeczywistości prawdopodobnie wybrałbym Gin Cotswolds jako mój ulubiony prosty gin tygodnia. Ma w sobie cudowną lawendę.

A ich specjalna edycja espresso Martini Gin była absolutnie fantastyczna. Mógłbym popijać te rzeczy przez cały dzień.

Jeśli chodzi o salę degustacyjną gorzelni, wydaje się to przytulna kabina.

Po gorzelni udałem się do pobliskiego Moreton-on-Marsh i zameldowałem się na noc w hotelu, w hotelu Manor House.

Zwykle to nie jest mój styl, ale jak ładne jest? i wyjątkowo wygodne. Jeśli następnego dnia masz telefon o godzinie 5:00, równie dobrze możesz spać w jak największym łóżku!

Muszę też pokochać hotel z gumową kaczącą do wanny.

Jak piękne jest to okno? Naprawdę chciałbym mieć więcej czasu na zwijanie się z moim Kindle.

Uderzyłem na ziemię biegnącą w Moreton-in-Marsh, mając nadzieję, że zrobię garść dobrych zdjęć, zanim słońce zachodzi.

Uwielbiałem drzwi i miękkie pops lawendy na ulicach.

Być może widziałem tę kolumnę drzwi w moich koszmarach tej nocy.

Zobacz, jak wspaniałe było niebo tego dnia!

Jeśli spędziłeś czas w małym miasteczku w Anglii (lub, żył tam Gulp, prawdopodobnie byłeś sfrustrowany tym, jak wczesne rzeczy się zamknęły. Moreton-in-Marsh

Ale zatrzymałem się na herbatę i pikantne bułeczki serowe w herbaciarni Marshmallow, jedno z niewielu miejsc, które wciąż są otwarte po 18:00.

Ale niestety – nadszedł czas, aby trafić w moje ulubione miejsce na zjeść solo – pub z postacią! Koń i pan młody są pełne charakteru i uwielbiałem osiedlić się obok kominka ze szklanką Cabernet i wspaniałym posiłkiem.

To jedna z najlepszych sałatek, jakie kiedykolwiek miałem, zawierające szpinak, fetę, chili i koper włoski.

Kuropatwa. Coś, co często widzisz w Wielkiej Brytanii, ale nie tyle w USA.

I na zalecenie personelu, otrzymałem być może najbardziej grzeszny deser w moim życiu – gigantyczną, melodię z klonem i brązowym cukrem, podawanym z śmietaną. NIESAMOWITE.

Jeśli wybierasz pełną trasę Yo-Diabetes-Come-At-Me-Bro, to jest droga. Moje zęby wciąż o tym grzechotają.

Ogólnie mam nadzieję wrócić do Cotswolds i zobaczę znacznie więcej regionu. Tak długo, jak zabieram kogoś ze sobą do jazdy. Jakieś chęty?

Niezbędne informacje: Jeśli odwiedzasz Cotswolds niezależnie, najlepiej mieć samochód. Nie zrobiłem tego i chociaż byłem w stanie poruszać się z taksówkami, był to trochę ból, nie wspominając o drogim.

Distillery Cotswolds jest otwarty dla odwiedzających i oferuje wycieczki, które należy zarezerwować z wyprzedzeniem. Możesz zarezerwować wycieczki tutaj. Wymagany jest id. Możesz wpaść do ich sali degustacyjnej od poniedziałku do soboty, 9:00-17:00 lub niedziela, 11:00-16:00.

Niska sezon w hotelu Manor House zaczynają się od 99 GBP (151 USD).

Nigdy nie podróżuję bez ubezpieczenia podróży. Używam i polecam World Nomads.

Kampania ta została stworzona i sponsorowana przez kampanię Wielkiej Brytanii oraz Wielka Brytania Trade & Investment we współpracy z Iambassador. Przygodowa Kate zachowuje 100%kontrolę redakcyjną, a wszystkie opinie, jak zawsze, są moje.

Czy byłeś w Cotswolds? Jakieś zalecenia dotyczące dalszej eksploracji?

Uzyskaj aktualizacje e -mail zKatenever tęskni za postem. Odejść subskrypcję w dowolnym momencie!

Imie Imie
Ostatnia nazwa nazwy
Twój e -mail e -mail
Składać

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *