Uncategorized

7 rodzajów doświadczeń wolontariackich, które można znaleźć w Ameryce Południowej

Podróż do Ameryki Południowej jest sama w sobie cudowne doświadczenie. Niewątpliwie Argentyna, Boliwia, Chile, Peru i reszta mają radosne niespodzianki. Jednak podejmowanie pracy wolontariatu podczas drogi przenosi ją na inny poziom.

Nagle Twoje codzienne wysiłki są nie tylko o tobie. To, co widzisz i czujesz, jest udostępniane innym członkom społeczności. Sięgasz do mieszkańców i zaczynasz doświadczać tego miejsca i jego kultury z bardzo głęboko zakorzenionego punktu widzenia. Nie ma nic podobnego!

Czy jesteś gotowy na nową przygodę? Odkryj wyraźne radości i wyzwania, które pochodzą tylko z podróży wolontariatu. Na następną podróż Ameryki Południowej skontaktuj się z następującymi organizacjami i zmień, jednocześnie dobrze się bawi.

Prawda jest taka, że wolontariat za granicą w Ameryce Południowej może zabrać cię ze szlaku Incan, pomagając zachować wydry nad rzeką Amazon, do monitorowania wielorybów lub pracy w pokoju dziecinnym z rodzimymi roślinami. Niezależnie od tego, czy jesteś asystentem weterynarza, studentem pielęgniarstwa, czy zainteresowany przyczynami środowiskowymi, każdy znajdzie coś dla Ameryki Południowej. Możesz także zgłosić się na ochotnika do pouczenia angielskiego za granicą!

Jak poinstruować angielski w Tajlandii – Kraina Uśmiechów!

Wkrótce wkrótce!

Spis treści

1. Bądź projektami za granicą trenerem sportowym w Cordobie w Argentynie
2. Mieć ekologiczną rolę w Sorata w Boliwii
3. Dołącz do projektów sanktuarium dla harmonijnego życia w Sao Paulo w Brazylii
4. Ćwicz kamieniarkę w Patio Baron w Valparaiso w Chile
5. Zabezpiecz lasy deszczowe w Nuqui w Kolumbii z El Amargal
6. Pracuj z koniami na Andes w Ekwadorze w pobliżu Quito
7. 13-dniowa przygoda wolontariuszy autorstwa Maximo Nivel w Peru

1. Bądź projektami za granicą trenerem sportowym w Cordobie w Argentynie

Zdjęcie według projektów za granicą
Pracuj z entuzjastycznymi młodymi sportowcami w projekcie sportowym po szkole w Argentynie. Poprzez kondycję, gry i różne sporty pomagasz tym dzieciom z tła w niekorzystnej sytuacji poprawić ich podstawowe umiejętności i techniki.

Twoje obowiązki obejmują oferowanie zajęć w piłce nożnej i hokeja na trawie przez cztery godziny w tygodniu, organizowanie małych gier drużynowych oraz praktyki planowania i szkoleń. Wiek uczniów różni się w zależności od nastolatków. Lokalni nauczyciele pomogą Ci, a zakwaterowanie jest oferowane przez rodzinę goszczącą.

2. Mieć ekologiczną rolę w Sorata w Boliwii

Zdjęcie przez Booking.com
Czysty entuzjaści życiowych znajdą na tej farmie dom, który popiera symbiotyczne relacje ze środowiskiem. Położone w Sorata wolontariusze mają szansę pracować na ziemi w organiczny sposób, naturalnie wychowywać zwierzęta i zastosować zdrową technologię. Jest tu duży szacunek dla ekologii, a osoby, które dzielą tę samą wizję, są o wiele więcej niż mile widziane.

Zachęcamy wolontariuszy wiedzy na temat rolnictwa ekologicznego, permakultury, biologicznej, stolarskiej i gotowania. Pokoje są dostarczane. Dostęp do kuchni, gorącej wody, małej biblioteki i pięknej kempingu nad rzeką. Rodzina goszcząca mówi po hiszpańsku i chce uczyć wolontariuszy, którzy chcą nauczyć się języka. Możesz się z nimi skontaktować pod numerem 67064565 lub 67408095.

3. Dołącz do projektów sanktuarium dla harmonijnego życia w Sao Paulo w Brazylii

Zdjęcie www.sourceTemple.One
Promieniowanie wyjątkowo pozytywnego światła, sanktuarium dla harmonijnego życia zachęca wolontariuszy do podjęcia różnych projektów, w tym ogrodnictwa, budowania, gotowania, ogólnej konserwacji, pracy w domu i charytatywnej, nauczania i usług informatycznych.

Godziny wolontariatu są krótkie, zazwyczaj tylko cztery godziny, ale wiele czasu bardzo fizyczne, więc przynieś swoją kondycję i cardio. Ale to nie wszystko praca. Dodatkowe zajęcia przynoszą zabawę, w tym wycieczki, oglądanie wodospadu, ćwiczenie jogi i medytacji, sesje muzyczne i Kung Fu. Jedzenie jest wspaniałe! Grupa dąży do własnego ogrodu warzywnego i sadu. Wolontariusze przebywają w pensjonatu w Sao Paulo z pralnią i dostępem do Internetu.

Poprzedni wolontariusze chwalą klimat Sanktuarium. Jest to wybitne miejsce do poznawania nowych ludzi i znalezienia w tobie światła i pokoju.

4. Ćwicz kamieniarkę w Patio Baron w Valparaiso w Chile

Zdjęcie Roc Patio Baron
Użyj ręki w Baron Patio w Valparaiso w Chile i otrzymaj jeszcze lepszą rękę! To miejsce to warsztat z drewna i kamienia, który honoruje rodzime techniki chilijskie. Jeśli jesteś zainteresowany rzemiosłem, nie ma lepszego miejsca do odwiedzenia i nauki. Możesz nawet zostać uczniem!

Twoim zadaniem jako wolontariusza jest prowadzenie ogrodnictwa, konserwacji i czyszczenia. W zamian za swoją pracę masz dostęp do małego domu wspólnego z innymi wolontariuszami, w których możesz gotować i odpocząć. Istnieje dostęp do Wi-Fi i gorąca woda. Nauczono podstawowego kursu i masz całkowicie wolne panowanie w obszarze warsztatowym.

Wymagany jest minimalny pobyt na jeden miesiąc i można go przedłużyć do trzech miesięcy. Wspólna praca odbywa się rano, a kamieniarność następuje po obiedzie. To świetna leaDoświadczenie dla osób, które uwielbiają rzeźbienie, rzeźbienie i tworzenie przyjaznej atmosfery.

5. Zabezpiecz lasy deszczowe w Nuqui w Kolumbii z El Amargal

Zdjęcie Numundo.org
Z dużą ilością rozmów o zmianach klimatu, pomoc w zachowaniu i ochronie lasów deszczowych i jego różnorodności biologicznej wykazują kluczowe znaczenie. W El Amargal masz za zadanie pomóc w działaniach ochrony, budowaniu szlaków przyrodniczych, pomaganiu czcigodnym społecznościom oraz pomoc w badaniach i utrzymaniu stacji biologicznych przez pięć godzin dziennie.

Jako wolontariusz stale otacza Cię flora i fauna i mieszając się z ludźmi, którzy również inwestowali w naturę i samowystarczalny sposób życia. Ta rezerwa biologiczna nie otrzymuje żadnych funduszy od innych organizacji. Wolontariusze proszeni są o wniesienie 20 000 $ COP lub około 6 USD za noc. Wszystkie opłaty przechodzą na utrzymanie stacji biologicznych.

6. Pracuj z koniami na Andes w Ekwadorze w pobliżu Quito

Zdjęcie www.rideandes.com
Praca rolna i wycieczki do jazdy łączą się w tej wolontariacie z Ride Andes w pobliżu Quito. Jeśli kochasz konie i rozkwitasz w środowisku farmy, zdobądź szansę i doświadcz pięknego Ekwadoru. Głównym zadaniem jest oferowanie wsparcia na różne sposoby, przede wszystkim jeździ na koniach i dbanie o nie. Może to obejmować karmienie, pielęgnację, siodło, podstawowe umiejętności weterynarza i opiekę nad halsem. Możliwe jest również bycie przewodnikiem podróżnym i udzielana jest wynagrodzenie za tę pracę.

Inne zajęcia, w tym pomaganie właścicielowi w prowadzeniu pojazdu między Hacjendami lub kempingami, przenoszenie bagażu gościnnego, konfigurację obozu i gotowanie obiadu. Dostarczane jest zakwaterowanie w pokoju, a także użycie mieszkania w Quito w dni wolne.

7. 13-dniowa przygoda wolontariuszy autorstwa Maximo Nivel w Peru

Zdjęcie Maximo Nivel
Prace, badania i podróże łączą się w licznych programach dostarczanych przez Maximo Nivel, ale jego prawdziwą cnotą jest program wolontariuszy za granicą. To doświadczenie zawiera dwutygodniowy harmonogram w Peru, składa się z pięciu dni służby społecznej oraz sześciu dni eksploracji i wycieczek. Zapewniono mieszkanie i jedzenie z rodzinnym, a także wycieczki i zakwaterowanie podczas podróży.

Aktywność wolontariuszy różni się od nauczania angielskiego, pomagania w budowie, pracy z dziećmi, wysiłków na rzecz ochrony, opieki nad zwierzętami i opieki zdrowotnej. Po pięciu dniach pracy twoje dni są pełne przygody i zanurzenia kulturowego. Obejmuje to wycieczki Sacred Valley, Machu Picchu i Lake Titicaca & Puno.

Ze wszystkich rzeczy ta lista jest tylko podkładem na liczne możliwości wolontariatu dostępne dla Ciebie podczas podróży po Ameryce Południowej. Wybierz taki, który najlepiej pasuje do twoich zainteresowań. Dopóki metodujesz go z otwartym umysłem i oddanym duchem, nie ma mowy, żebyś nie wyszedł z niesamowitymi i zmieniającymi życie doświadczeniami. powodzenia!

Czy jesteś na Pinterest? Przypnij je!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *