Dzień 14 z naszych 30 koktajli w 30 dni Wyzwanie: Margarita

Tequila: Jeden z najbardziej przerażonych dostępnych duchów. Nie sądzę, że poznałem wiele osób, które nie mają horroru tequili.

Zabawne jest to, że nie sądzę, aby żadna z tych historii obracała się wokół zbyt wielu margarytów. Wszystkie dobre imprezy zaczynają się od margarity. Może takie jest. To wspaniały punkt wyjścia. Są ostre z powodu limonki, są smaczne z powodu soli i są zabawne z powodu liczby różnych odmian. Truskawkowe, arbuz, chilli, zamrożone…

Mimo to oryginalna Margarita jest nadal gwiazdą samą w sobie.

Jak zrobić klasyczną margaritę

Oto, czego potrzebujesz:

Dla każdego napoju

Pojedyncza miara tequili

Pojedyncza miara soku wapiennego

¾ miara Cointreau

Sól morska dużego płatka i plasterek limonki do udekorowania

lód

Stump-Sstemed Bowl lub margarita szkło

Shaker koktajlowy, mały talerz

Oto, co robisz:

Schłodzić szkło.

Wlej wystarczającą ilość soli na talerz, że jest wystarczająco dużo, aby ją przykryć lub przynajmniej zrób pierścień na szklaną krawędź.

Wytrzyj niewielką ilość kointreau wokół krawędzi szkła, a następnie wepchnij krawędź do soli. Zrób to pod kątem, a uzyskasz znacznie bardziej satysfakcjonujący wynik.

Wlej Tequilę, Cointreau, sok z limonki i szczyptę soli na lodzie do wytrząsarki.

Dobrze wstrząśnij i odcedź szklankę.

Udekoruj krawędź szkła plasterem wapna.

Jakość używanej tequili jest naprawdę niezbędna dla tego napoju. Wiele przepisów na Margarita powie ci, abyś używał srebrnej tequili. Użyliśmy tutaj złotej tequili – myślę, że złota tequila ma głębszy, lepszy smak – ale co ważniejsze, użyliśmy 100% tequili agawy. Agave jest to, z czego jest prawdziwa tequila i z tego powodu jest lepszym standardem.

Ponadto ta tequila nazywa się El Jimador, odpowiedni prezent od mojej szwagierki-dzięki Mary!

Jeśli lubisz ten koktajl, pokochasz nasz ebook, jak zorganizować idealne przyjęcie koktajlowe.

Ma instrukcje z zdjęciami na ponad 35 różnych koktajlach do zrobienia. Znajdziesz także ponad 10 rozdziałów najlepszych sugestii i sztuczek na temat tego, czego potrzebujesz, a czego nie, gwarantując, że przyjęcia koktajlowe stanie się legendami.

Nawet jeśli wcześniej organizowałeś imprezy koktajlowe, wspaniałe pomysły w tej książce pomogą Ci idealnie i doskonalić umiejętności hostingowe. I oczywiście twój repertuar koktajlowy!

Twoja za jedyne 9,99 USD, ta książka sprawi, że Twoje imprezy będą świeże, a ich okulary pełne!

Kliknij przycisk poniżej, aby kupić teraz.

Lub jeśli chcesz więcej informacji na temat tego, o czym jest nasza książka, przejdź do naszej idealnej strony ebooków na imprezę koktajlową.

Obrazy Pani Romance.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *