Uncategorized

Skyhour: Najlepszy sposób na dawanie lotów (plus, prezent!)

Kate przygodowe zawiera linki stowarzyszone. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tych linków, zarobię prowizję bez dodatkowych kosztów. Dzięki!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Skyhour dostarcza następujący post o treści markowej. Kiedy dowiedziałem się o tej nowej firmie i aplikacji, pomyślałem, że to fantastyczny pomysł. A prezenty dla ciebie, moich pięknych czytelników, aby się cieszyć? nawet lepiej.

Wyobraź sobie, że masz przyjaciela, który uwielbia podróżować, a oni mają specjalną okazję: kamienie milowe, ślub, ukończenie studiów.

Chcesz dać dar podróży – ale jak? Jest bagaż, ale to wciąż nie obniża kosztów podróży. Zarezerwowanie pobytu w hotelu, ale rezerwacja całej podróży dla kogoś innego jest nieco zarozumiała. Istnieją bony upominkowe linii lotniczych, ale mogą one nie oferować najlepszej oferty dla twojego przyjaciela.

Niedawno dowiedziałem się o firmie z bardzo kreatywną obsługą tego problemu: Skyhour. Dzięki Skyhour możesz kupić loty w postaci godzinnych przyrostów latania, które można wymienić na znacznie ponad 350 krajowych i międzynarodowych liniach lotniczych!

Zasadniczo jest to jak Venmo podróży lotniczych. Kupisz i wysyłasz za pomocą kliknięcia.

Jeszcze lepiej jest to, że możesz go używać jak rejestr. Możesz dostać prezent, który chcesz na urodziny lub wakacje zamiast czegoś dobrze, czego nigdy nie będziesz używać ani nosić. Uwielbiałem pomysł Skyhour od chwili, gdy o tym usłyszałem.

Najlepsze okazje, aby poprosić o Skyhours

Mogę wymyślić wiele możliwości, gdy dawanie Skyhours byłoby świetną opcją na prezent.

Miesiąc miodowy: Tak więc wiele nowo małżeństw żyje razem od jakiegoś czasu, że nie potrzebują innego zestawu misek. Wystarczająca ilość nieba może zapłacić za większość miesiąca miodowego gdzieś daleko – lub krótszą podróż w kraju.

Ukończenie studiów: Niezależnie od tego, czy znasz kogoś, kto wybiera się na lukę po studiach, czy chce odbyć specjalną wycieczkę po dokonaniu doktoratu, Skyhour to fantastyczny sposób, aby nowy absolwent zajął prowadzenie w podróży jej marzeń.

Zjazd rodzinny: Jeśli masz członka rodziny, który może nie być w stanie pozwolić sobie na lot na spotkanie rodzinne lub być może na spotkanie z nowonarodzonym wnukiem, siostrzenicą lub siostrzeńcem, mieć kilku członków rodziny w ciągu godziny jako prezent. Na przykład sześć Skyhours wystarczy, aby kogoś z Florydy do Nowej Anglii iz powrotem.

Urodziny kamieni milowych: Niedawno miałem kilku przyjaciół, którzy zarabiają 40 lat, którzy zdecydowali się nie poślubić ani nie mieć dzieci – i dlatego przegapili wiele prezentów, które otrzymali ich rówieśnicy (podobnie jak odcinek seksu i miasta, w którym Carrie, po zakupie przyjaciela Prawie tuzin prezentów dla dziecka/ślubnych na przestrzeni lat ma parę swoich Manolo Blahniks, które zostały skradzione z domu tego przyjaciela i decyduje się zarejestrować nową parę). Dlaczego nie poproś kilku przyjaciół w Skyhours zamiast konwencjonalnych prezentów na podróż życia?

Jak kupić Skyhours

Krok pierwszy: Zdecyduj, jak liczne Skyhourowie dają ukochanej osobie. Wybierasz liczbę godzin w locie. Koszt wynosi 60 USD za godzinę.

Krok drugi: Daj swoje nieba ukochanej osobie. Możesz je przekazać za pośrednictwem aplikacji, za pośrednictwem SMS lub pocztą elektroniczną.

Krok trzeci: Zobacz swoją ukochaną zarezerwuj swoją podróż przez aplikację Skyhour i rozkoszuj się podróżą życia – możliwe.

Giveaway dla czytelników AK: Get Skyhours!

Skyhour rozdaje 10 Skyhours żądającym przygód czytelnikowi Kate! Oto jak możesz wygrać:

Krok pierwszy: Śledź @AdventurousKate i @skyhour na Instagramie.

Krok drugi: Utwórz całkowicie bezpłatne konto na Skyhour.com.

Krok trzeci: W poście @AdventurousKate Instagram o Skyhour skomentuj, czym jest twój wymarzony cel i liczbę Skyhours, które musisz się tam dostać. Przykład: „Mieszkam w Nowym Jorku, a moim wymarzonym celem jest Meksyk! Potrzebuję 1o Skyhours, żeby się tam dostać i wrócić! ”

Nagroda: 10 Skyhours do wykorzystania do podróży, która ma wartość 600 USD.

Konkurs ten jest otwarty dla mieszkańców w wieku 18 lat i wyższych w Stanach Zjednoczonych – w szczególności 50 stanów i Dystryktu Kolumbii. Ograniczone do jednego wpisu na konto Instagrama i Skyhour. Zobacz pełne warunki tutaj.

Czy zarejestrowałbyś się na Skyhour na specjalną okazję? A może daj Skyhours ukochanej osoby? Udostępnij!

Uzyskaj aktualizacje e -mail od Katenever przegap post. Odejść subskrypcję w dowolnym momencie!

Imie Imie
Ostatnia nazwa nazwy
Twój e -mail e -mail
Składać

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *