Uncategorized

Dlaczego karta Venture Funding One nie jest już do bani

Ostatnia aktualizacja: 10/4/20 | 4 października 2020

Stwierdzają, że nie możesz pouczyć starych nowych sztuczek.

Nie mam psa, więc nie rozumiem, czy to prawda.

Ale rozumiem, że stary pisarz podróży może zmienić swój umysł.

Wiele lat temu skoncentrowałem, dlaczego nienawidziłem finansowania jednej karty przedsięwzięcia.

Chociaż miał łatwą strukturę punktów, a także brak opłat za granicę, nie było to naprawdę świetne do hakowania podróżniczego, ponieważ nie można było nigdzie przenosić punktów, ponieważ nie miała doskonałej struktury nagrody wydawania kategorii. Właśnie otrzymałeś dwa punkty za dolara, które możesz być wykorzystywany jako ocena kredytowa – podobnie jak to było.

Jeśli wydałeś 100 000 USD na swoją kartę, masz 200 000 punktów, warte 2000 USD.

Z tymi licznymi punktami mogę wymienić metodę o wartości loty o wartości znacznie ponad 2000 USD, jeśli wykorzystywałem je bezpośrednio z liniami lotniczymi (i, w przeciwieństwie do Chase, a także American Express, nie mogłem przenieść punktów, aby to zrobić).

Co więcej, wiele innych kart ratingowych podróży z zaletami, które również miały pewną wartość, takie jak całkowicie bezpłatne torby kontrolne, obawy na pokład, dostęp do salonu lub sieć w hotelach (żeby wymienić tylko kilka). Finansowanie jednego nie zapewniało ci nic.

Capital One był zasadniczo 2% kartą zwrotną (50 000 USD = 100 000 punktów = 1 000 USD = 2% 50 000 USD).

Przy tak wielu innych kartach bez fe z znacznie lepszymi metodami do robienia punktów, dlaczego miałbym tego chcieć?

Nie byłem fanem karty.

Wartość finansowania odkupienia sprawiła, że ​​jest to okropna karta dla hakera podróżnego.

Ale z biegiem lat finansowanie poprawiło funkcje karty do tego stopnia, że ​​teraz, nawet powinienem przyznać, ta karta jest naprawdę dobra.

Po pierwsze, otrzymasz kredyt na światowe wejście na światowe 100 USD/TSA Precheck, który implikuje, że jeśli użyjesz karty do ubiegania się o usługę, pokryje koszty rejestracji. Mnóstwo kart ma tę funkcję, jednak prawda, że ​​to ma również dobry dodatek.

Po drugie (a co naprawdę mnie przekonało, dodali 13 partnerów transferowych linii lotniczych:

Aeromexico Club Premier

Air Canada Aeroplan

Air France/KLM Flying Blue

Alitalia milremiglia

Avianca Lifemiles

Cathay Pacific Asia Miles

Emirates Skywards

Gość Etihad Airways

Eva Air Infinity Mileagelands

Finnair Plus

JetBlue TrueBlue

Qantas zwykła ulotka

Singapore Airlines Krisflyer

Oczywiście wielu z nich to okropni partnerzy, jednak aeroplan, Flying Blue, Krisflyer, a także LifeMiles to doskonałe programy.

Możliwość przeniesienia finansowania, którą należy im wskazać, sprawia, że ​​ta karta jest teraz oczywista.

Jasne, struktura zysków się nie zmieniła. Nadal dostajesz tylko dwa punkty za wydane dolara, co jest nadal tylko 2% zwrotu pieniężnego, gdy jest wykorzystywany jako kredyt z wyciągu, jednak teraz, gdy możesz przenieść punkty, te punkty były o wiele bardziej cenne.

Dzięki obecnej ofercie powitalnej o wartości 100 000 punktów, rocznej opłaty w wysokości 95 USD, 2x punktów na wszystkie wydatki, a także tych nowych partnerów transferowych, karta jest teraz bardzo świetną ofertą.

Podczas podróży jedna rzecz, którą zawsze możesz liczyć, jest to, że cokolwiek zmienia się w sposób ciągły. Wielki staje się biedny, a biedny może być doskonały (lub gorzej). Nigdy nie rozumiesz, co będzie dalej w tak zmieniającym i konkurencyjnym przemysłu.

Jest to jeden przypadek, w którym możemy stwierdzić, że coś biednego stało się czymś wielkim.

Dlatego odwołuję moją starą recenzję.

Karta Venture Capital One nie jest do kitu.

To całkiem świetnie.

Warto to zdobyć, jeśli szukasz nowej karty.

Oto link (nielegalny), który pomoże ci wskazać tę niezwykłą kartę!

Jeśli chcesz złożyć wniosek za pośrednictwem linku partnerskiego, możesz kliknąć ten. (Otrzymujemy małą rekompensatę, jeśli jesteś zatwierdzony. Dołączyłem tutaj link niezwiązany z nimi, aby pokazać, że naprawdę podoba mi się karta, a także nie chodzi tylko o komisję!)

Chcesz odkryć wszystkie punkty, a także mile?
Przestań płacić pełny koszt za lotnisko! Pobierz nasz całkowicie bezpłatny przewodnik po hakowaniu podróży, a także naucz się:

Jak wybrać kartę kredytową

Jak zrobić mile na całkowicie darmowe loty i hotele

Czy hakowanie podróży naprawdę jest oszustwem?

Kliknij tutaj, zdobądź całkowicie bezpłatny przewodnik wysłany do Ciebie

Zarezerwuj swoją podróż: sugestie logistyczne, a także sztuczki
Zarezerwuj swój lot
Znajdź niedrogi lot, korzystając z Skyscanner. To mój preferowany silnik przeglądania, ponieważ wyszukuje witryny, a także linie lotnicze na całym świecie, więc zawsze rozumiesz, że nie ma żadnego kamienia.

Zarezerwuj swoje zakwaterowanie
Możesz zarezerwować swój hostel w Hostelworld. Jeśli chcesz pozostać gdzieś niż hostel, skorzystaj z Booking.com, ponieważ konsekwentnie zwracają najtańsze stawki dla pensjonatów, a także hoteli.

Nie pamiętaj o ubezpieczeniu podróży
Ubezpieczenie ubezpieczeń podróży zabezpieczy Cię przed chorobą, obrażeniami, kradzieżą, a także odwołaniem. To obszerne bezpieczeństwo w sytuacji, wszystko idzie nie tak. Nigdy nie wybieram się na wycieczkę, ponieważ miałem to Wykorzystaj go wiele razy w przeszłości. Moja preferowana firma, która oferuje najlepszą usługę, a także wartość:

Bezpieczeństwo (najlepsze dla wszystkich)

Zapewnij moją podróż (dla osób powyżej 70)

Medjet (dodatkowe pokrycie ewakuacji)

Gotowy do zarezerwowania podróży?
Sprawdź moją stronę zasobów, aby uzyskać najlepszą firmę do wykorzystania podczas podróży. Wymieniam wszystkie te, których używam podczas podróży. Są najlepszymi w klasie, ponieważ nie możesz się pomylić, korzystając z nich podczas podróży.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *