Czy planujesz wkrótce podróżować do Kolorado? Sprawdziłem nasze pomysły na temat rzeczy do występu w Kolorado z sugerowanymi wycieczkami!

Zdjęcie Jerry’ego, a także Pat Donaho CC By-NC-ND 2.0BLESTEDED z różnorodnym krajobrazem, kaniony rzeczne, a także pokryte śniegiem Góry Skaliste, Kolorado tworzy jedną z najlepszych lokalizacji podczas świątecznych wakacji Stany Zjednoczone. Nie tylko możesz czerpać przyjemność z wędrówek, ale możesz również wycofać się w spokojnych ogrodach, które naprawdę warto odwiedzić. Poniżej znajduje się lista rzeczy do wykonania w Kolorado, abyś mógł planować z wyprzedzeniem.

Inne artykuły, które możesz przeczytać:

15 najlepszych rzeczy do wykonania w Durango w Kolorado [z sugerowanymi wycieczkami]

15 najlepszych rzeczy do wykonania w Colorado Springs, Colorado [Weekend DIY Plan podróży do Colorado Springs]

15 najlepszych rzeczy do wykonania w Aspen, (co) Kolorado

Lista najlepszych niedrogich hoteli w Kolorado, USA

Witamy w Plum Guide – nowej wysokiej jakości podstawowej w wakacyjnych wypożyczalniach!

Spis treści

Lista najlepszych rzeczy do wykonania w Kolorado w USA

1. Denver Botanic Gardens
2. Ogród bogów
3. Pomnik narodowy w Kolorado
4. Zainstaluj Evans
5. Góry skaliste
6. Wysokość do wysokości malownicza
7. Podstawowa ulica
8. Flatirons
9. Bord Bells
10. Path Ridge Road
Gdzie zatrzymać się w hotelu Coloradobudget
Luksusowy hotel

Zabawne fakty o Kolorado

Lista najlepszych rzeczy do wykonania w Kolorado w USA

1. Denver Botanic Gardens

Jest to obowiązek w Kolorado. Ten ogród botaniczny w Denver znajduje się w centralnej części miasta, York Street. Dla tych, którzy lubią rośliny, kwiaty, a także kontaktują się z naturą, jest to idealne, odmiany storczyków, a także tropikalne drzewa są tutaj ogromne. Jest to najlepsza lokalizacja, aby spędzić świetny czas w pokoju, a także refleksję, ponieważ może to być świetna koncepcja, jeśli chcesz odpocząć od zgiełku centrum miasta, a także zgiełku.

2. Ogród bogów

Zdjęcie Johna Fowlera CC przez 2.0it to niezwykle wspaniały park z wyjątkowym centrum dla zwiedzających. Ma wspaniałe tło czerwonych kamieni przed śnieżnymi górami, co skutkuje rewelacyjnym tłem. Możesz jeździć po ogrodzie lub poświęcić dużo czasu na jedną lub drugą ścieżkę turystyczną, a także inne zajęcia. Pamiętaj, że biorąc pod uwagę, że ogród jest niezwykle popularny, może być naprawdę zatłoczony. Niezwykle zalecane jest jadąc tam wcześnie rano.

Sugerowana wycieczka: Osobista wycieczka na wysokość Pikes, a także ogród bogów

3. Pomnik narodowy w Kolorado

Zdjęcie Michaela Janka CC by-NC-ND 2.0
Urzekający park narodowy w pobliżu Grand Junction. Pomnik narodowy w Kolorado jest jednym z tych miejsc, które należy ogłuszyć dokładnie, jak cudowne jest. Widok jest niesamowity, za każdym razem, gdy chodzisz kilka metrów, znajdziesz coś nowego. Możesz sprawdzić park po drugiej stronie ulicy w ciągu pół dnia, najlepiej z piknikiem przy jednym ze stołów piknikowych, które stoją przy frekwencji. Lub możesz spędzać dni, a także wędrować po różnych utworach, a także czerpać przyjemność z zachodów słońca, a także wznoszących się. Centrum dla zwiedzających jest również zalecane.

4. Zainstaluj Evans

Zdjęcie Barry Dale Gilfry CC By-SA 2.0 Dysk tak samo, jak instalacja Evans jest czystą adrenaliną. Ogłoszono, że jest to największa utwardzona droga w Ameryce Północnej. Zabiera cię na wysokości znacznie ponad 4000 m. Przygotuj oddech, a także weź wodę, powietrze staje się bardzo cienkie, gdy idziesz wyżej. Przede wszystkim bądź ostrożny na wąskiej drodze, a także nie mają bezpieczeństwa, aby zapobiec wpadaniu do wąwozu. Po jeziorze droga staje się węższa, a także nie ma placówki ani żadnego rodzaju bezpieczeństwa po bokach. Więc jedź powoli i ostrożnie. Jednak gdy dotrzesz na szczyt, zostaniesz nagrodzony widokiem przypominającym raj!

Sugerowana wycieczka: Red Rocks Amphitheatre oraz instalacja wycieczki Evans

5. Góry skaliste

Zdjęcie Christian Collins CC By-SA 2.0an Extraordary Park z niezwykłym widokiem, a także bezkonkurencyjnymi krajobrazami. Same skaliste góry to kilka tysięcy kilometrów wysokich gór, a także w USA, często nazywane są „dachem kontynentu”. Park Narodowy na dużej wysokości znajduje się tutaj w Kolorado American Sectify, a także ma znacznie ponad 70 szczytów o wysokości ponad 3500 m, z których wiele nawet ponad 4000. Największa wysokość tutaj ma długie wysokość na 4345 m. Zdecydowanie jest o wiele więcej do zobaczenia, a także doświadczenie w Parku Narodowym Rocky Mountain, którego nie powinieneś przegapić!

Sugerowana wycieczka: Rocky Mountain National Park Tour

6. Wysokość do wysokości malownicza

Zdjęcie Mr.Tindc CC By-NC-ND 2.0A Great Noiding Path z Nederland do Estes Park. Istnieje również wiele szans na zdjęcie na ścieżce z widokiem otaczających czterech tysięcy metrów. Możesz zatrzymać się, aby czerpać przyjemność w otoczeniu, a także zrobić zdjęcia. To świetna podróż z Tnull

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *