Uncategorized

TNN: 6 kroków w celu uniknięcia „paraliżu analizy” podczas planowania podróży

Wybór przeciążenia występuje, gdy mamy dla nas zbyt wiele możliwości wyboru. Czasami jesteśmy tak sparaliżowani strachem przed dokonaniem niewłaściwego wyboru, że nie dokonują wyboru.

Możemy spróbować czegoś nowego, ale nie możemy dowiedzieć się, czego najbardziej chcemy – jest po prostu zbyt wiele opcji!

W tej sesji i:

Podziel się moim 6-etapowym procesem wybierania miejsc docelowych, gdy istnieje (dosłownie) świat możliwości
Adres, jak nie czuć się tak, jakbyś dokonywał złego wyboru
Udostępnij mój STR …

Hej! Przepraszam, że przerwałby się, ale ….

Wygląda na to, że natknąłeś się na artykuł wyłącznie dla subskrybenta!

(Już członek? Zaloguj się tutaj.)

Ten artykuł jest wyłącznie dla członków Nomadic Matt Plus! NM+ to jedyny program naszego członka, który daje czytelnikom takiego dostępu do nagradzania postów na blogu. Członkowie otrzymują również bezpłatne książki, przewodniki, kursy blogowe, dostęp do naszych wydarzeń, powtórki wydarzeń, comiesięczne prezenty, koszulki, wyłączne zniżki na temat oszczędzania pieniędzy i wiele więcej!

Jako członek Nomadic Matt Plus, dostajesz nie tylko mnóstwo korzyści, aby Twoje podróże były tańsze, ale pomagasz nam tworzyć dogłębne treści podróży, które kochasz!

Co najlepsze, subskrypcja kosztuje mniej niż koszt lunchu!

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do tego artykułu (a także ponad 100 innych artykułów tylko dla członków) i wszystkich innych niesamowitych korzyści, dołącz do Nomadic Matt Plus i zacznij wyjść z podróży już dziś!

Ucz się więcej

Zaloguj sie

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *