Dla większości z nas planowanie podróży na Alaskę jest tak samo zniechęcające jak sam państwo. Podróż „dożywotnia” dla przygodowej działki, jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować przewodnika, aby skakać za rozpoczęcie planowania wakacyjnego, ta lista zbliży się o krok bliżej wspaniałej północy.

Księżycowe podręczniki, Alaska
Don Pitcher

Kup na Amazon: Moon Alaska (Moon Handbooks)

Zorganizowany przez region geograficzny i miasto, miotacz skrupulatnie opisuje wydarzenia, zakwaterowanie, rekreację, jedzenie i usługi dla prawie 400 stron w tym przewodniku Moon Handbooks. Zapewniając sugerowane trasy i realistyczne czasy jazdy, większość książki obejmuje sposób, aby dostać się z punktu A do punktu B przy użyciu różnych sposobów transportu. Kończąc uzupełniającymi materiałami do czytania i linkami internetowymi, upewnij się, że odczytaj sekcję EssentialS (strona 542) po przelaniu oszałamiającego czterokolorowego wprowadzenia „Discover Alaska”. W przypadku podróżników z ograniczonym czasem (lub pomysłami na od czego zacząć), rozważ Pitcher’s „Best of Alaska” z dnia na dzień na stronie 14. Mapy śródmieścia oferują przydatne interesujące punkty, ale będziesz chciał zapakować bardziej pracowity i Wersja dodatkowa na większą skalę, aby zacisnąć tę książkę przewodnika.

Światowa autostrada na Alasce
Przewodnik po Alcan i innych dzikich drogach na północy, 4. edycja
Tricia Brown

Kup na Amazon: Światowa słynna autostrada na Alasce: Przewodnik po Alcan i innych dzikich drogach na północy

Umiłowany przez wielu podróżników wzdłuż Alcan, każdy, kto czyta ten pouczający, zabawny i użyteczny opis słynnej na całym świecie Alaskan Highway, zrozumie, dlaczego Tricia Brown napisała dla Fairbanks Daily News-Miner, Anchorage Daily News i Alaska Magazine. Zacznij od rozdziału 2, co musisz wiedzieć, od A do Z. Jak to brzmi, to 15-stronicowe podsumowanie alfabetyczne naprawdę podkreśla 101 podróży po raz pierwszy na ostatnią granicę. Zorganizowane przez dwie różne trasy jazdy przez Kanadę (wschodnia trasa przez Albertę lub zachodnią trasę przez Kolumbii Brytyjskiej) i na Alaskę na słynnej autostradzie na Alasce, Brown zapewnia „kompendium historycznych miejsc, atrakcje przydrożne, dramatyczne widoki, dzikie widzenia widzenia , zasoby rekreacyjne ”(ktoś inny powiedział to zbyt doskonale w recenzji książki na Amazon.com). Fan dywersji literackiej, szczególnie podobały mi się kolorowe zdjęcia, paski boczne, tabele danych (w tym mile i czas jazdy) oraz pomysły na pakowanie i przygotowywanie pojazdu z przodu książki przewodnika.

Frommer’s Alaska z dnia na dzień
Charles Wohlforth

Kup na Amazon: Frommer’s Alaska z dnia na dzień (Frommer’s Day po day – pełny rozmiar)

Autor zarówno Frommer’s Alaska, jak i z Alaski Frommer z dnia na dzień, mieszkaniec Alaski, Charles Wohlforth, zna informacje o swoim stanie. Z rozdziałami na temat planowania podróży na Alaskę i historii państwa, Alaska Frommera jest nieco bardziej „wysoki poziom” niż Alaska z dnia na dzień. Obie książki oferują jednak pomysły na „najlepsze” na Alasce i dają sugerowane trasy i strategie widzenia państwa. Obie książki są podzielone na regiony geograficzne i wiele informacji na temat wydarzeń, zakwaterowania, rekreacji, żywności i usług nakładających się. W pełnym kolorze i setkach zdjęć na wszystkich stronach solidna mapa składana jest przymocowana do tylnej okładki (w celu prowadzenia pojazdu nadal będziesz chciał zainwestować w Atlas lub oficjalną wersję Departamentu Transportu. Postarko na sekcjach możliwych do zarządzania , Wohlforth łączy warunki Laymana z przydatnymi wskazówkami i sprytnymi antidotami, które pomyślały, że połączone 1000 stron są jego przewodnikami.

MilePost 2015 Alaska Travel Planner
Pod redakcją Kris Valencia

Kup na Amazon: Mirepost 2015

Roach, zalecany przez Jeffa Roacha, menedżera ds. Planowania na Alasce.gov, mówi: „Premierowa książka podróżnicza na Alaska Highway i Travel w Alasce, która jest używana przez większość Alaskanów, jest„ Milepost ”opublikowanym przez Morris Communication Company LLC. Mieszkam na Alasce od ponad 30 lat i używałem „Milepost” przez wiele podróży w przód iw tył do niższych 48 i na Alasce. Jest uważany za najlepszy przewodnik podróży na Alasce, ponieważ zawiera szczegółowy opis wszystkich udogodnień, działań i zabytków. Nie jechałbym na Alaskę bez „Milepost”.

Przelewając naszą osobistą kopię Milepost, 783 cztery kolorowe strony map, tras, statystyki, historii, kierunków jazdy, zdjęć i reklam, przypięliśmy bezpłatną mapę złożonej autostrady do jednej z ścian sypialni dla dzieci . Podobnie jak katalog domów towarowych, gruba książka referencyjna magazynu została zaprojektowana do przewracania, oznaczania, oznaczania i w inny sposób przechowywania atlasu w schowku lub za siedzeniem. Zgadzając się z Roach, nie opuścilibyśmy domu bez tego.

Och, Ranger: Parki narodowe Alaski

Wcześniej pojawił się w poście na 10 najlepszych książkach na rodzinne wakacje w parku narodowym, The Little, Green Oh, Ranger! Przewodnik po parkach narodowych na Alasce są lekkie, str.null

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *