dzięki postępom w technologii satelitarnej, mediach społecznościowych, a także w aplikacji GeoCaching Geocaching iPhone, Geocaching jako rozrywka gospodarstwa domowego zyskuje na popularności. Tak, możesz czerpać przyjemność z odkrywania wszystkich pamięci podręcznej w swojej społeczności, a nawet poszukiwania skarbów podczas jednodniowej podróży lub dwóch. A co z geocachingiem jako powodu, aby wziąć wakacje domowe? Podczas podróży dla rodzin zadzwoń do Vacachen ™.

Zawiera kurorty, festiwale, określają parki, a nawet całe miasta, które stworzyły geocaching jako metodę faktycznego sprawdzania szyi leśnego; Nasza najnowsza kolumna będzie funkcjonować nowe koncepcje Vacachen, gdy je odkryjemy. Dodaj komentarz, jeśli rozumiesz, że przegapiliśmy (bez spoilerów). TFTC!

Chaminade Resort & Spa
Chaminade Resort & Health Club znajduje się na 300 akrach toczących się wzgórz, a także zróżnicowanego terenu w górach Santa Cruz, z panoramicznym widokiem z widokiem na zatokę Monterey, zapewniając odpowiedni obszar, a także ustanawia przygodę geocaching. Chaminade Resort & Spa Geocaching dla gospodarstw domowych ma 17 pamięci podręcznej o nieruchomości mieszkalnej podczas integracyjnych poszukiwań, które zaczynają się od gospodarstw domowych, która dostarcza wskazówki, które prowadzą gospodarstwa domowe do następnych pamięci podręcznych, które są dobrze niedopuszczane, a także ukryte około 100 akrów nieruchomości. Gospodarstwa domowe, które zatrzymują się w Chaminade, mogą wybrać pakiet Experience House House Experience. Pakiet Geocaching oferowany dla gospodarstw domowych obejmuje wynajem następujących: aż 4 urządzeń GPS, broszury wskazówki, wskazówki dotyczące geocaching, a także godziny zabawy, co powoduje niezwykle niezapomniane wrażenia.

Star-Spangled Baner Geocaching Trail

Star-spangled Baner Geocaching Path łączy znacznie ponad 35 miejsc z wojną z 1812 połączenia w regionie Bay w Maryland w Chesapeake w Maryland, a także w Waszyngtonie. Geotrail jest sponsorowany przez Good Friends of Chesapeake Gateways, a także Maryland Geocaching Society przy wsparciu National Park Service Administrated Star-Spangled Banner National Historic Path oprócz Groundspeak, Inc. Geotrail ma znacznie więcej niż 4500 zarówno regionalne, jak i nielokalne widzi we wszystkich grupach wiekowych, z wysoce popularną monetą przyznawaną Kanomerom, którzy widzą 20 lub znacznie więcej witryn.

Minnesota określa parki Geocaching Wildlife Safari

Zaczęło się doświadczenie Safari! Ten trzyletni program zabierze Cię przez Minnesotę-odkrywając ukryte klejnoty określonych, a także ujawnianie interesujących faktów na temat preferowanych stworzeń w Minnesocie. Odkryty w jakikolwiek sposób 72 Minnesota określony parki, program trwa od 2 maja 2009 r. Z 2 maja 2012 r. Jest dostępny zarówno dla każdej osoby, jak i dla wszystkich (zarówno młodych, jak i starych, nowicjuszy i ekspertów). Dwadzieścia pięć parków określonych w Minnesocie są zastanawiane o parkach demonstracyjnych, Paks szczególnie ukierunkowanych na rodziny z własnym systemem GPS lub potrzebne do pożyczenia ręcznego systemu za darmo. Demo Park jest oferowany z praktycznymi pomysłami, a także informacjami geocachingowymi, a także zawsze witamy odwiedzających park, aby zatrzymać się w dowolnym momencie w godzinach parku, a także odkryć znacznie więcej o jednostkach GPS, a także geocaching. Parki demonstracyjne również przechowują interaktywne warsztaty Geocaching 101 na temat tego, jak korzystać z jednostek GPS, a także dokładnie, jak można znaleźć się w dzikiej przyrody Safari. Sprawdź witrynę internetową Minnesota określ w celu uzyskania szczegółowych informacji, a także innych zabawnych wydarzeń, a także informacji o programie.

Hrabstwo Decatur-Morgan, konwencja Alabama, a także biuro dla odwiedzających

Decatur, Alabama CVB dołączył do wzoru geocaching, ukrywając szereg pamięci podręcznej w całym mieście. Rozproszone po wybitnych atrakcjach, w tym Wojna Civil Walk Tour, Historic Princess Coxate for the Performing Arts, a także Carnegie Visual Arts Center, możesz pobrać kopię paszportu Decatur Geocaching z strony internetowej lub odebrać kopię osoba. Zobacz wszystkie siedem miejsc na paszporcie, oznaczając każde miejsce znaczkiem. Gdy paszport jest pełny, przywróć go do biura CVB, a także uzyskaj specjalną nagrodę.

Związane z

Geocaching na wakacjach Najbardziej obecnym wzorem w świętach domowych jest geocaching na drodze. Wycieczki dla gospodarstw domowych są nadal na Vacachen, a także grają w największym w kraju polowaniu na skarby.
12 września 2010 w „Geocaching”

Geocaching na wakacjach Najbardziej obecnym wzorem w świętach domowych jest geocaching na drodze. Wycieczki dla gospodarstw domowych są nadal na Vacachen, a także grają w największym w kraju polowaniu na skarby.
18 sierpnia 2010 w „Geocaching”

Geocaching w Oregon Gardendden w 80-akrach, a także ponad 20 ogrodów akademickich i specjalistycznych, które obejmują Oregon Garden w Silverton, to 10 publicznych, a także 20 osobistych geocachów. Produkowane jako wydarzenie zbiórki funduszy na wsparcie projektu mapowania GPS w ogrodzie, Geocachers są zaproszeni do odkrycia wszystkich trzydziestu pamięci w trakcienull

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *