Uncategorized

Decyzje cyfrowe Nomada – dlaczego jesteśmy na Malcie?

Minęły 3 miesiące, odkąd opuściliśmy ciepło Barbadosu, a także dwa urocze pooche, które opiekowaliśmy się zwierzętami. W ciągu ostatnich 3 miesięcy mieliśmy niesamowite doświadczenia, a także odwiedziliśmy niezwykle interesujące kraje – Turcję, Bułgarię, Macedonia, Albania, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, a także Włochy.

A jeśli przestrzegasz naszej podróży, odkąd ujawniliśmy nasze plany podróży, prawdopodobnie zastanawiasz się, dlaczego nagle jesteśmy na Malcie, kraj, który nigdy nie był na kartach! Wyjaśnię trochę dalej…

Bałkany, podobnie jak Włochy, są niesamowite. Poważnie, jedna z naszych ulubionych części świata! Prowadziliśmy naszą metodę z kraju Albanii samych, który jest jednym z najbardziej dzikich krajów, w których byliśmy. Przedstawiliśmy naszą pierwszą rozmowę na World Tourism Forum w Stambule, a także zadowoleni z niesamowitych blogerów.

Wynajęliśmy samochody i ciężarówkę, a także stworzyliśmy naszą metodę w kraju Macedonii, a nawet jeździliśmy na nartach w parku narodowym. Wpadliśmy tak, jak w mieście Plovdiv w Bułgarii, a także wyrzucone na drogę Czarnogórem i Chorwacją, ciesząc się wspaniałym Morzem Śródziemnym.

Włochy były własnym światem, z najbardziej niesamowitą kuchnią, wspaniałymi ruinami i historią, a także ogólną atmosferą, która była zarówno odurzająca, jak i trudna do wyjaśnienia. Z pewnością wrócimy do Włoch.

Te podróże były interesujące i przygód. Właśnie tego pragnęliśmy tak, jak potrzebne po zatrzymaniu się w Grenadzie, a także Barbadosie przez 6 miesięcy. Mieliśmy ochotę podróżować, przenosić się z lokalizacji na miejsce, a także być w miastach, a nie miasteczka plażowym.

Europa dzwoniła, podobnie jak odpowiedzieliśmy.

Przed 3 miesięcy zapewniliśmy nasze wszystko. Byliśmy całkowicie oddani wrażeniu z plecakiem. Każdego dnia badaliśmy nową ulicę, okolicę lub nowe miasto. Próbowaliśmy nowe potrawy, zadowoleni przyjazni ludzie, a także doświadczone festiwale. Odkryliśmy historię regionu, zgubiliśmy się więcej niż raz, a także wypiliśmy wina regionalne.

Dla nas o to chodzi w podróży.

Nasza podróż była idealna, z wyjątkiem jednej rzeczy. Równie trudno było pozostać na szczycie naszej strony internetowej, a także wszystko, co ją obejmuje. Zamiast chcieć być na naszych komputerach komponujących artykuły, odpowiadające na e -maile lub zarządzanie kontami sieci społecznościowych, chcieliśmy doświadczyć miejsc, w których byliśmy.

Nie ma to na celu stwierdzenia, że ​​prowadzenie bloga podróżniczego jest równie dużo pracy. Nadal pracujemy tylko około 3 godziny dziennie na blogu, jednak w ciągu ostatnich trzech miesięcy mieliśmy szczęście, że za 3 godziny / tydzień. Podróż jest równie dobrze zabawa!

Kto chce być w swoim pokoju hostelu, na komputerze, gdy są w Rzymie?!

Powiedzieliśmy to wcześniej, a także ponownie to stwierdzimy: odkrycie równowagi między byciem pisarzem blogów podróżniczych, a także podróżnikiem może być trudnym zadaniem.

Przeczytaj więcej: cyfrowi nomady i podróżnicy – odkrywanie idealnej równowagi

Powód, dla którego podróżowaliśmy ospali przez ostatnie kilka lat (3 miesiące w Meksyku (dwa razy), 2 miesiące w Gwatemali, 1 miesiąc na Kubie, 5 miesięcy w Grenadzie (dwa razy), 2 miesiące na Barbadosie), jest tak Mamy wystarczająco dużo czasu na przeżycie odwiedzanych miejsc, jak i pracujemy nad naszym biznesem internetowym (co płaci za te podróże).

Ta poprzednia podróż do Bałkanów, Włoch, a także Turcja nie była naszym zwykłym stylem. Po zaledwie 5 nocy przeprowadziliśmy się z lokalizacji do lokalizacji. Byliśmy tak podekscytowani, widząc wszystkie różne zabytki, a także miasta, że ​​codziennie codziennie odbywaliśmy prędkość.

Prawda o naszych podróżach: poruszaliśmy się równie dobrze, a także nie była to zrównoważona sytuacja.

Planując tę ​​europejską przygodę, również mieliśmy Słoweńię, Czech, Polskę, Węgry, Słowację, Rumunii, Serbia, a także Ukrainę w programie.

Mając nieco ponad 2 miesiące przed naszym domowym zaangażowaniem na Karaiby, po prostu nie jest możliwe, aby wszystkie te kraje, a także zapewnić im czas, na jaki zasługują.

Jeśli o to wierzysz, większość ludzi, którzy podróżują na wycieczkę – niezależnie od tego, czy jest to 1 tydzień, 1 miesiąc, czy 1 rok – przed powrotem do domu, łącznie z wygodnym łóżkiem, kanapą z wielkim telewizorem ekranowym, aby oglądać filmy W dalszej części pralni, kuchnia z jadalnią i stołem, a także sklep spożywczy pełen znanych potraw.

Ponieważ jesteśmy zarówno podróżnikami w pełnym wymiarze godzin, jak i są niezależni, nie mamy domu do powrotu. Zamiast wracać do naszych poprzednich zadań w naszym kraju, możemy pracować aruŚwiat z naszego laptopa, jednocześnie produkując po drodze tymczasowe domy.

Robimy to, blogując. Sprawdź więcej: dokładnie jak rozpocząć blog podróżniczy

W czasach, gdy jesteśmy w jednym z naszych „domów”, my (jak wszyscy inni) chcemy czuć się komfortowo.

To jest nasz czas przestoju. Nasz czas na pokazanie podróży, na które właśnie rozpoczęliśmy. Nasz czas na produktywność na naszej stronie internetowej. Nasz czas na relaks, kiedy mamy na to ochotę. To również czas, kiedy trochę „gniazdujemy”.

Rozpakowujemy nasze plecaki, a także rozłączamy nasze ubrania. Robimy pranie w maszynie, a nie ręcznie (tak!). Uczyniamy dom domem z roślinami, ziołami doniczkowymi i kwiatami. Odkrywamy zarówno owoc i sprzedawcę warzyw, którego często widzimy. Odkrywamy naszą ulubioną kawiarnię, zaciszne plaże, a także ulubione miejsca zachodu słońca.

Tym razem wymagamy. Wierzę, że wszyscy tak.

Kiedy byliśmy w Wenecji we Włoszech, zaledwie 2 tygodnie temu podjęliśmy (bardzo potrzebną) decyzję:

Zamierzaliśmy podróżować na Maltę, a także dostać mieszkanie przez kilka miesięcy.

Uwierzył o to naprawdę nas podekscytował!

Dlaczego Malta? Cóż, jest to kraj, o którym wierzę, że niewiele osób rozumie (w tym nas samych), co oznacza, że ​​wciąż jesteśmy w trudnej sytuacji – co jest zdecydowanie nasz styl?

Od kilku lat podróżujemy z prędkością ślimaka, jednak z jakiegokolwiek powodu wierzyliśmy, że możemy podróżować z Europą. Być może chcieliśmy udowodnić sobie, że wciąż jesteśmy „właściwymi” podróżnikami? Być może byliśmy zbyt podekscytowani odkrywaniem nowej części mapy?

Kto wie, jednak najważniejsze jest to, że zaakceptowaliśmy nasz styl podróży, który jest powolny i stały.

Nadal planujemy wystrzelić przygodowe podróże tutaj, a także tam, lub plecak na miesiąc, jednak teraz rozumiemy, że zdecydowanie wymagamy dostarczania mieszkań między tymi podróżami, a także wymogiem czasu, w którym czas przestoju w czasie Zamów, aby utrzymać naszą działalność, a także nasze życie w ciągłej podróży na powierzchni.

Czy nadal myślimy o sobie podróżników? 100%, tak! W rzeczywistości uważamy, że przebywanie dłużej niż tylko 3 – 5 nocy pozwala nam naprawdę dostać się pod skórą miejsc docelowych i uzyskać odpowiednie wyczucie. Jest to najlepsza metoda odkrycia nieokreślonych miejsc, a także nawiązania prawdziwych przyjaźni z ludźmi regionalnymi… znowu, o to właśnie chodzi w podróży!

Rzeczy może nie być dokładnie takie same, jak w 2008 roku, kiedy rozpoczęliśmy naszą roczną wycieczkę z plecakiem z SE Asia, a także na subkontynencie, a także nie czekaliśmy na autobusy o 4:00 w Afryce, lub spanie w jurtach w Kirgistanie (na razie!).

Ale rozumiesz co? W porządku, zachowujemy tę realizację. Te podróże miały potencjalne daty końcowe, podczas gdy wieczna, na której obecnie się znajdujemy, nie jest… i dla nas jest to dość proste zagrożenie?

Więc oto jesteśmy. Ciesząc się wygodnym mieszkaniem w pięknym kraju. Kosztuje kilka godzin dziennie na naszych laptopach, pracując nad niektórymi projektami internetowymi, a także przyczyniając się do tego w internetowym zasobach podróży, które tak bardzo lubimy. Przez resztę czasu odkrywamy!

Życie cyfrowego Nomada jest spontaniczne, a także podczas gdy my lubimy pokazać wam podróżowanie, przygoda, a także egzotyczne miejsca docelowe, wymagamy również czasu, a także odkrywamy, że jest fajnie dbać w życie rutyny i normalności, kiedy za chwilę.

Daje to również czas na komponowanie przewodników, wskazówek, hacków planu budżetowego, a także informacji o lokalizacjach, które właśnie odwiedziliśmy.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy sprawdzić piękny kraj Malty, a także pokazać więcej tego niedocenianego klejnotu europejskiego. czekać na dalsze informacje ?

Czy jesteś cyfrowym koczownikiem lub podróżnikiem w pełnym wymiarze godzin? Jeśli tak, czy odkrywasz, że trudno jest zrównoważyć podróż z pracą? Czy dla tych z was, którzy są podróżnikami, a także wracają do domu między podróżami, czy uważasz, że możesz być niezależny? Chcielibyśmy usłyszeć twoje przemyślenia w komentarzach!

Lubię to? Przypiąć! ?

Oświadczenie: Kozy w drodze jest partnerem Amazon, a także podmiot stowarzyszony dla niektórych innych sprzedawców detalicznych. Oznacza to, że tworzymy prowizje, jeśli klikniesz linki na naszym blogu, a także kupujesz od tych sprzedawców.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *