Czy planujesz wkrótce pojechać do Filadelfii? Sprawdziłem nasze sugestie na temat rzeczy do występu w Filadelfii z sugerowanymi wycieczkami!

Zdjęcie Petera Millera CC By-NC-ND 2.0Philadelphia to miasto w Pensylwanii, a także największe. Jest to popularnie rozumiane ze względu na jego bogatą historię, w której można znaleźć, gdy zdecydujesz się na podróż tutaj. Od Bell Liberty po sala samowystarczalności, ta część Pensylwanii pomoże ci zrozumieć znacznie więcej o historii USA. Sprawdź naszą listę poniżej rzeczy do wykonania w Filadelfii.

Inne artykuły, które możesz przeczytać:

Pełna lista sugerowanych niedrogich hoteli w Pensylwanii w USA

Pełna lista sugerowanych hoteli planu budżetowego w New Jersey, USA

Seria harmonogramu DIY: 24 godziny sprawdzania Waszyngtonu, DC

15 najlepszych rzeczy do wykonania w Bar Harbor, Maine [ze zdjęciami]

Sugestie wizowe USA dla Filipińczyków (wiza bez imigrantów B2)

Spis treści

Lista najlepszych rzeczy do wykonania w Filadelfii

1. Wschodnia określa Penitentiary
2. Philadelphia Museum of Art
3. Barnes
4. Rynek terminali czytania
5. Hala samowystarczalna
6. Muzeum rewolucji amerykańskiej
7. Jeden pokład obserwacyjny Liberty
8. Instytut Franklin
9. Narodowy park historyczny samowystarczalny
10. Aleja Elfreta
Gdzie zostać w hotelu Philadelphiabudget
Luksusowy hotel

Zabawne fakty o Filadelfii

Lista najlepszych rzeczy do wykonania w Filadelfii

1. Wschodnia określa Penitentiary

Zdjęcie Peter Miller CC by-NC-ND 2.0

ESP znajduje się w Filadelfii, około 10 minut spacerem od skalistych schodów. Jest to pierwsza amerykańska penitencjaria, dziś jest to nie do zniesienia atrakcji. Więzienie zostało teraz utworzone jako muzeum. Nawet jeśli duża część więzienia zostanie zniszczona lub porzucona, odkrycie lokalizacji pozostaje satysfakcjonujące. To właśnie dla tego więzienia Al Capone został wysłany, kiedy został aresztowany.

Sugerowana wycieczka: Wschodnia określenie wstępu do więzienia

2. Philadelphia Museum of Art

Zdjęcie Jima, profesjonalnego fotografa CC przez 2.0 Great Building, który jest niezbędny do zobaczenia w Filadephii. Muzeum, do którego warto trafić szczególnie na niezwykle bogatą kolekcję dzieł sztuki od XX i XIX wieku. Jednak ledwie nikt idzie do muzeum, ponieważ głównymi atrakcjami są widok w centrum Filadelfii, skalistej posągu obok wielkich schodów.

Sugerowana trasa: półdniowa osobista Rocky Film Place Tour

3. Barnes

Zdjęcie Aarona Plebke CC By-NC-ND 2.0 Sam budynek jest sukcesem architektonicznym zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Prezentują spektakularną kolekcję impresjonistów, w tym liczne Renoir. Kolekcja jest niesamowita i ogromna, plan obrazów w przestrzeni jest oryginalny, a także broszury informacyjne oferowane w każdej przestrzeni są wyjątkowo dobrze wykonane. Nie można przegapić, jeśli jesteś w okolicy.

Sugerowana wycieczka: Go Philadelphia Explorer Pass: 3, 4, 5 lub 7 atrakcji

4. Rynek terminali czytania

Zdjęcie ECV5 CC By-NC-ND 2.0Reading Terminal Market to rynek z licznymi opcjami jedzenia: chiński, tajski, regionalny (z dobrze znanym „sernikiem”), przekąski, owoce morza itp. a także warzywa. W dolnej części rynku znajduje się pub z wieloma piwami.

Sugerowana wycieczka: Smaki Philly Food Tour

5. Hala samowystarczalna

Zdjęcie Norman Maddeaux CC by-NC-ND 2.0IT to historyczna lokalizacja w Stanach Zjednoczonych. Nie są to wyjątkowo stary kraj, a ich historia nie sięga poza kilka stuleci, ale tutaj wyjaśniono dokładnie, w jaki sposób stwierdzenie samodzielności zostało dokonane, a także dokładnie, jak zostało osiągnięte.

Sugerowana wycieczka: wycieczka powozu konna historycznego starego miasta

6. Muzeum rewolucji amerykańskiej

Zdjęcie Eden, Janine oraz Jim CC przez 2.0. Muzeum pozwalają odkryć znacznie więcej o niezwykle niezbędnym zjawisku historycznym. Tutaj amerykańska transformacja jest bardzo dobrze przywrócona z dużą ilością kawałków. Niezwykle dobrze skonfigurowane, a także karty informacyjne, a także panele multimedialne nowej generacji. Ma wiele teatrów 3D z rutynowymi projekcjami, a także, które pozwalają odwiedzającemu zanurzenie się w atmosferze doświadczonej w tym czasie.

Sugerowana wycieczka: przejście na dzień zwiedzania dla ponad 35 atrakcji

7. Jeden pokład obserwacyjny Liberty

Zdjęcie Petera Millera CC By-NC-ND 2.0 ma spektakularny 360 ° Widok Filadelfii na jednym pokładzie obserwacyjnym Liberty. Kiedy dotrzesz na szczyt, przywita Cię niesamowity widok, a także wiele doskonałych możliwości obrazu. Zdecydowanie najlepszym widokiem jest zachód słońca.

Sugerowana wycieczka: zwiedzanie Flex Pass

8. Instytut Franklin

Zdjęcie Jpellgen (@1179_jp) CC By-NC-ND 2.0 The Franklin Institute w Filadelfii to muzeum poświęcone nauk przyrodniczych, a także wiele wystaw. W Franklin Institute, dorośli, czy to rodzice, dziadkowie czy wujk, zachwytująnull

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *