Uncategorized

Jak zrobić gnocchi – przepis na gospodarstwo domowe Christiny

Każda kultura ma swoją wersję pierogów. We Włoszech to gnocchi. Smaczne poduszkowe pierogi ziemniaczane w ulubionym sosie makaronowym – idealne jedzenie duchowe, a także zabawę w domu. Oto przepis na gospodarstwo domowe Christiny na gnocchi.

Gnocchi jest – jak i już od jakiegoś czasu – wybitny posiłek w menu restauracji, niezależnie od tego, czy są włoskie, czy nie.

Jedną z najsmaczniejszych dań gnocchi, jakie niedawno mieliśmy, była wspaniała restauracja w Maitland NSW, której koncentrowało się na wykorzystaniu regionalnych rodzimych składników.

Ogromne gnocchi, które podają w Coquun, jest Pillowy, bogaty, a także delikatny – cokolwiek chcesz w posiłku.

Gnocchi jest wymawiane przez „N-yockee”-nie „nockee”, „ga-nockee” lub „gano-chee”!

Niezależnie od tego, czy był modny w kuchni ekspertów, czy nie, Gnocchi zawsze występował w rodzinie Christiny. Jej ojciec, który urodził się w Triestu we Włoszech, wychował się z gnocchi – choć być może nie taki, który słyszałeś lub że nawet prawdopodobnie odkryjesz w jakiejkolwiek restauracji.

Gnocchi północno -wschodniej Włoszech, a także Słowenii są naprawdę duże – wielkości piłki golfowej. Rozumie się, że GnoCchi di Prugne jest tradycyjnie nadziewane małą śliwką, a także podawaną w cynamonie, a także syropie do bułki… a także często oferowany jako główny kurs!

Ale nie martw się, to nie jest przepis, który dzielimy z Tobą dzisiaj – choć jest pyszne!

Uczynienie gnocchi, które odkryjesz w większości włoskich restauracji, jest dość proste, choć zajmuje wiele kroków.

To trochę jak dokładnie, jak tworzysz Taralli-jeszcze jedno włoskie danie, jednak te przekąski przypominające precla pochodzą z przeciwnego końca kraju w Puglii.

Nie ma nic takiego jak świeże gnocchi. Jest o wiele lepszy niż wredne, suche rzeczy, które kupujesz w sklepach – nawet świetne delikatesie wysokiej jakości – a także metody bardziej satysfakcjonujące.

Przepis domowy gnocchi

Ten przepis tworzy dużą ilość gnocchi, więc albo spraw, aby był głodny, dla wielu ludzi, albo przygotuj się na zamrożenie niektórych, gdy nadejdzie czas.

Oto, czego potrzebujesz

-4 duże ziemniaki-Skrobia tym lepiej-około 400 g zwykłej mąki lub mąki chleba-2 jajka-sól do smaku, a także do gotowania

– Wymagasz również ricer ziemniaczany, ogromny garnek do gotowania spudów, a także dużą powierzchnię do pracy – najlepiej granit.

Kup swoje ziemniaki tutaj dla Australii lub tutaj w USA.

Oto, co robisz

Poniżej przedstawiliśmy bardziej szczegółowe wskazówki, jednak oto technika w skrócie:

1. Gotuj całe ziemniaki 2. Ziemniaki ze skórki 3. Ziemniaki ryżowe 4. Dodaj jaja. 5. Dodaj mąkę i ugniatanie 6. Rzuć się w kiełbasę, a także pokrój na kawałki. 7. Gotuj kawałki, aż unoszą się na powierzchnię. 8. Jeść.

Pełna metoda:

1. Wyczyść ziemniaki, jednak ich nie obieraj. Dokładnie ugotuj je w ogromnym garnku z wystarczającą, dobrze wycenioną wodą, aby je pokryć. Przetestuj kutas z drewnianym szaszłykiem. Jeśli na środku jest opór, gotuj.

2. Wyeliminuj ziemniaki z wody, a także ostrożnie wyeliminuj całą skórę, gdy są jeszcze gorące, a także przekaż je ziemniaki. Im gorętsze ziemniaki na tym etapie, tym lepiej. Gdy się ochładzają, stały się bardziej ziarniste.

3. Ryż ziemniaki na powierzchni roboczej, wytwarzając cienką warstwę kocową. Ziemniak musi teraz niesamowity.

4. Gdy wszystko jest wypite, złamaj dwa jajka na „koc” ziemniaków, a także ostrożnie wymieszaj je z widelcem.

5. Dodaj warstwę mąki na górze, a następnie zacznij zgniatać, a także kolan mieszankę z rękami. Powoli dodaj więcej mąki, przez cały czas ugniatając. Metoda jest tutaj ważna, ponieważ nie chcesz poradzić sobie z ciastem ziemniaczanym. Im mniej go dotykasz, tym lżejszy i bardziej poduszki będzie gnocchi. Z drugiej strony mąka musi być dobrze połączona.

6. Przestań dodawać mąkę, a także ugniatanie, gdy ciasto nie wydaje się już mokre, nie przenosi grubej warstwy na dłonie lub ławkę, jednak zanim będzie całkowicie wyschła. Pokrój ciasto na sekcje, a także rozłóż je w kiełbasę o średnicy o około 2 cm – lub jakikolwiek rozmiar, jaki chcesz, aby był gnocchi.

7. Pokrój kiełbasę ciasta na kawałki 2 cm-3 cm, a także zwiń je z tyłu widelca, aby zapewnić każdy kawałek gnocchi ten wzór. Wzór ma cel: łapie sos, w którym go podajesz.

8. Gdy pracujesz, ustaw gnocchi na bok na dobrze flurowanej tacy lub talerzu, a także odkurz z większą liczbą czterech, aby zapobiec trzymaniu się razem.

*** To jest etap zamrożenia każdego rodzaju gnocchi na później. Upewnij się, że gnocchi są oddzielne, a także zamrozić je płasko. Gdy są zamrożone stałe, możesz umieścić je w osobnych torbach ziplock. Powinny zatrzymać przez kilka miesięcy. Aby je ugotować, przestrzegaj kolejnych kroków w ten sam sposób. ***

9. Przynieś duży garnek solonej wody do wrzenia, a także ostrożnie zmniejsz około 7-10 na raz. Nie dodawaj zbyt wiele w WHEN Albo będziesz też niesamowity wodę. Gnocchi zatopią się najpierw, a następnie magicznie zwiększyć kopię zapasową, gdy zostaną ugotowane. Zbieraj je, gdy tylko się wzrosną, a także umieść je na boku.

10. Kiedy jesteś przygotowany do podania, dodaj je do swojego ulubionego sosu, a także ciesz się!

Tradycyjny sos do serwowania z gnocchi to na bazie pomidorów, jak prosty pomadoro lub putanesca. Możesz dodać mięso, a także zrobić ragu, podawać gnocchi w pikantnym sosie, a nawet w kremowym. To tyle samo jak ty.

A jeśli naprawdę chcesz podkręcić smak swojego sosu, sprawdź moją sztuczną broń, aby odkryć tutaj „punkt błogości” twojego sosu.

Gnocchi to fantastyczna rzecz do zrobienia w domu. Domowe gospodarstwo Christiny często wspólnie tworzyły partie gnocchi, a także posiada swoje młodzieżowe wspomnienia o tym, że ten tradycyjny włoski posiłek był drogi jej sercu.

Czy masz jakieś przepisy, które nadal tworzysz teraz, kiedy byłeś dzieckiem? Czy masz ulubiony przepis na bazie ziemniaków? Powiedz nam w komentarzach!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *