Większość podróżników zna Charlestona, kochany klejnot południowy tylko rzut kamieniem z wybrzeża Karoliny Południowej. Ale niewielu wie o wszystkich zabawnych rzeczach na wyspie Kiawah, naturalnie zachowanej ucieczce, która jest zaledwie 35 minut jazdy od miasta.

Dom dla sanktuarium przyrodniczego, mistrzostw golfowych, rozległego rynku na świeżym powietrzu i żywych spotkań o niskim poziomie, Kiawah wydaje się być własnym światem.

Zauważysz, że delfiny rozpryskują się w rzece, rodziny oglądające filmy lub tańczą razem na swojej wiosce Green, a rowerzyści pedałują przez kilometry szlaków rowerowych.

Częściowo Sandy Beach, po części las morski i wieś w stylu kurortu, wyspa Kiawah ma wiele do zaoferowania różnych rodzajów wczasowiczów.

Niezależnie od tego, czy szukasz niskiego i relaksującego ucieczki na plażę, czy przybrzeżną przygodę dla całej rodziny, sprawdź listę 10 najlepszych rzeczy do zrobienia na wyspie Kiawah.

Spis treści
1. Obserwuj, jak słońce wznosi się nad oceanem
2. Poszukuj przy gotowaniu Lowcountry
3. Jedź rowerami na plaży i przez bagna
4. Zarezerwuj czas na mistrzostwo na polach golfowych
5. Obejrzyj film w basenie lub pod gwiazdami
6. Idź łowić ryby
7. Ciesz się muzyką na żywo i letnią bryza
8. Świadek dzikiej przyrody z bliska
9. Wino i posiłek
10. Rozkoszuj się terapią detaliczną
Teraz wiesz, co robić na wyspie Kiawah

1. Obserwuj, jak słońce wznosi się nad oceanem

Jeśli odwiedziłeś (lub mieszkałeś) na wschodnim wybrzeżu, widząc wschód słońca nad oceanem to prawdopodobnie coś, co dawno znokautowałeś swoją listę wiadra.

Ale ponieważ wyspa Kiawah jest naturalnie zachowana i bardziej zaludniona niż inne miejsca plażowe, wschód słońca jest nieco bardziej magiczny.

Obudź się z pierwszego światła i najeżdżaj na plażę, aby rozłożyć koc, zobacz, jak słońce zaglądało nad oceanem i zobacz, jak przybrzeżne ptaki są opadające wokół poszukiwań śniadania.

Jeszcze lepiej, zarezerwuj wynajem wakacji oceanicznych i na chwilę przynieś kawę na balkon, zanim świat się obudzi-możesz nawet zauważyć, że jeleń z białym ogonem Kiawah pasa się w trawie wydmowej w tych spokojnych godzinach porannych.

2. Poszukuj przy gotowaniu Lowcountry

W każdy poniedziałek wieczorem w lecie (i w większości głównych wakacji) wyspiarze i goście udają się do brzegów rzeki Kiawah, aby uzyskać długotrwałą tradycję: Mingo Point Oyster Val i BBQ.

Na talerzu jest wiele do nabycia, w tym południowe dodatki i desery oraz przepyszne zasilanie gotowane nad otwartym ogniem-od świeżo złapanych ostryg po wędzonego kurczaka i ciągniętej wieprzowiny.

Podczas niektórych ucztów zobaczysz innych, którzy kopią stopy na parkiecie tanecznym na lokalne zespoły. Warsztaty rzemieślnicze i splatanie włosów na wyspie dają dla małych szans na zabawy Lowcountry, a lokalni rzemieślnicy założyli sklep, aby sprzedać wszystko, od biżuterii po drewniane rzemiosła.

3. Jedź rowerami na plaży i przez bagna

Z ponad 30 milami utwardzonymi ścieżkami i 10 milami mocnej, rowerowej plaży, jazda na rowerze jest preferowaną metodą poruszania się po wyspie Kiawah.

Ścieżki rowerowe są nie tylko niskim sposobem na dostanie się z punktu A do punktu B, ale są również zazwyczaj same w sobie.

Spędź popołudnie na rowerze wzdłuż tropikalnych mokradeł, a następnie zatrzymaj się, aby zwiedzić Marsh Island Park i wspiąć się na wieżę, która oferuje widoki na zachowane mokradła Kiawah i krajobraz przybrzeżny.

Kontynuuj pedałowanie wzdłuż Kiawah Island Parkway i do Bluff Rhetta, aby odkryć stary cmentarz Shoolbred i dock z widokiem na rzekę Kiawah. Lub po prostu wybieraj się wzdłuż linii przypływu, aby zobaczyć długość całego brzegu wyspy.

4. Zarezerwuj czas na mistrzostwo na polach golfowych

Nie jest tajemnicą, że Kiawah jest domem dla jednych z najlepszych golfów w kraju. Magazyn Links, Conde Nast Traveller i Golf World rozpoznali wyspę za najlepsze miejsce do golfa, a jej pięć światowej klasy pola przyciąga golfistów z bliska i daleka.

Najważniejsze informacje o ofertach golfowych Kiewah obejmują Turtle Point, pole zaprojektowane przez Jacka Nicklausa, które płynnie łączy się w malowniczy krajobraz, oraz Osprey Point, zawierający cztery naturalne jeziora i gęste lasy.

Ale najbardziej spektakularnym z kursów Kiawah jest kurs oceaniczny, który był domem dla mistrzostw, w tym Mistrzostwa PGA 2012, i ma ponownie gospodarz Mistrzostw PGA w 2021 roku.

Każde z 18 dołków oferuje oszałamiające widoki na Atlantyk-w rzeczywistości ma najwięcej otworów oceanów każdego kursu na półkuli północnej.

Ale to nie tylko piękne; To także trudne. Wiatry przybrzeżne sprawiają, że ten kurs jest ogromnym wyzwaniem dla nawet doświadczonych golfistów.

5. Obejrzyjfilm w basenie lub pod gwiazdami

W Kiawah oglądanie filmów to nie tylko deszczowy romans. Latem będziesz mieć dwie opcje dla filmów na świeżym powietrzu.

Filmy nurkowe to we wtorek wieczorem tradycja w nocy Heron Park. Rodziny zbierają się z pływakami basenowymi, aby odpocząć, a wybór ulubionych dzieci grają na dużym ekranie.

W każdą środę Freshfields Village gości Starlight Cinema, w której goście w każdym wieku skupiają się na krzesłach plażowych i kocach na Village Green, aby złapać rodzinne filmy na dużym ekranie.

Te wydarzenia są jednymi z najlepszych darmowych rzeczy do zrobienia na wyspie Kiawah. Jest to optymalny sposób na zakończenie wieczoru, jednocześnie ciesząc się czasem na zewnątrz.

6. Idź łowić ryby

Wszyscy, od amatorskich wędkarzy po doświadczonych profesjonalistów, mogą znaleźć idealne miejsce na ryby na wyspie Kiawah. Landlubbers może odrzucić linię z doku rybackiego w Bass Pond, malownicze i popularne miejsce w pobliżu Bluftu Rhetta, podczas gdy ci, którzy szukają nieco więcej przygody, mogą zlecić kartę z Bohicket Marina.

Chcesz zabrać się na wody? Przejdź przez potoki i bagna Kiawah podczas czterogodzinnej wycieczki rybackiej. Te czartery połowów i uwalniania mają maksymalnie sześć osób, a goście będą mieli szansę zaczepić flądrę, karmazyny i pstrąga plamistą.

Dla tych, którzy chcieliby zaryzykować nieco dalej, karty rybackie przybrzeżne i rafy będą cięwać na sztuczne rafy i wraki do siedmiu mil, gdzie duże rekiny i bas z Morza Czarnego są powszechnymi połowami.

River Creek Charters oferują również rodzinne opcję dla młodych wędkarzy, aby spróbować złapać zwykłe ryby ze słoną wodą. W każdą środę rano, od Święta Pamięci do Święta Pracy, Bohicket Marina oferuje turniej rybacki tylko dla dzieci w wieku 4-14 lat!

7. Ciesz się muzyką na żywo i letnią bryza

Zimne napoje, melodie na strój i ciepła bryza-w czwartkowe wieczory w ganku znajdziesz idealną trifectę w ganku, lokalnym ulubieńcu w wiosce Freshfields w Kiawah.

Złap zachód słońca nad jeziorem Andell, osadzaj się na południowym huśtawce lub fotelu bujanym i zamów swój ulubiony koktajl, podczas gdy lokalne zespoły jazzowe zapewniają całkowicie relaksującą letnią ścieżkę dźwiękową.

Aby uzyskać żywsze wrażenia, które nadaje się do całej załogi, Freshfields Village organizuje cotygodniową muzykę piątkową noc na zielonych koncertach w lecie.

Przyprowadź swoje krzesła i koce i odrzuć lub wstań i rozbij się do melodii południowo -wschodnich muzyków i grup. Każdego tygodnia przynosi inny akt, od groovy dżem po rock and rollers.

8. Świadek dzikiej przyrody z bliska

Niezależnie od tego, czy szukasz tego, czy nie, prawdopodobnie zauważysz rodzimą przyrodę Kiawah podczas podróży na wyspie. Możesz dostrzec delfiny, które karmią się rzeką Kiawah, aligatora wędrującym po polu golfowym lub białym ogonowym jeleniom w trawie wydmowej.

Żadna z tych zabytków nie jest rzadkością i to sprawia, że ​​Kiawah czuje się nieco różni się od bardziej typowych miejsc plażowych.

Ale jeśli chcesz być nieco bardziej zamierzony w poszukiwaniu dzikiej przyrody, zarejestruj wycieczkę rowerową kierowaną przez przyrodnika przez mokradła Kiawah, wycieczkę ptaków do odległych miejsc na wyspie, spacer Gator lub rejs delfin.

Przyrodnicy wyruszyli również na wycieczki fotograficzne dla tych, którzy chcą zabrać do domu wspomnienia o stworzeniach, które spotykają podczas pobytu na wyspie Kiawah.

9. Wino i posiłek

Domowe włoskie restauracje, klasyczne bary sportowe, wysokiej klasy francuskie zakłady-jest trochę wszystkiego, jeśli chodzi o posiłki w wiosce Freshfields.

Przyprowadź dzieci na wyluzowaną rodzinną kolację w King Street Grille lub zafunduj sobie trzydaniowy posiłek przygotowany z lokalnymi składnikami w restauracji Hege.

Jeśli chcesz nieco dalej, John’s Island jest domem dla autentycznych meksykańskich restauracji, południowych klejnotów w stylu gospodarstw i fuzji francuskiej. A dla zagorzałych smakoszy różnorodna scena gastronomiczna Peninsular Charleston znajduje się zaledwie 45 minut jazdy samochodem.

Aby uzyskać naprawdę niezapomniane wrażenia kulinarne, zarezerwuj wypożyczalnię wakacyjną z pełną kuchnią i wynajmij lokalnego szefa kuchni na posiłek w domu, który rywalizuje z najlepszymi restauracjami na wyspie.

Jeszcze lepiej, udaj się wcześniej do czterdziestu ośmiu winiarni, aby spróbować czerwonych i białych i podnieść butelkę, aby cieszyć się kolacją dla smakoszy.

10. Rozkoszuj się terapią detaliczną

Jasne, możesz trafić w centrum handlowe z powrotem do domu. Ale zakupy są trochę bardziej zabawne w Freshfields Village. Ten rynek na świeżym powietrzu jest wersją Main Street na wyspie Kiawah, która jest wyłożona wysokiej klasy sprzedawców detalicznych, lokalnych rzemieślników i osobliwych butików.

Spędź rufęErnoon, który oddawał się odrobinie terapii detalicznej, a następnie zakończ dzień kieliszkiem wina lub odmładzającym masażem spa.

Teraz wiesz, co robić na wyspie Kiawah

Gotowy, aby uciec na wyspę Kiawah? Zacznij od przeglądania kolekcji Scenic-View-View i Oceanfront wakacyjnych wynajmu na wyspie Kiawah na wyspie Kiawah.

Od penthouses wysoko nad plażą po przytulne kryjówki otoczone lasem morskim, wybieraj idealne wynajęcia, aby służyć jako baza domowa podczas pobytu na wyspie.

Spakuj swoje torby i ciesz się!

Jak ten artykuł? Przypiąć!

Oświadczenie: Goats On the Road jest współpracownikiem Amazon, a także partnerem dla niektórych innych sprzedawców detalicznych. Oznacza to, że zdobywamy prowizje, jeśli klikniesz linki na naszym blogu i kupujemy od tych sprzedawców.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *