Tulsa jest drugim co do wielkości miastem w Oklahomie, a także 47. co do wielkości miastem w USA. Tulsa powstała w połowie lat 30. XIX wieku, a także centralne centrum ropy naftowej w Stanach Zjednoczonych w latach 1900, zarabiając na sobie pseudonim „Finansowanie naftowe świata”. Tulsa jest również rozumiany ze względu na zachodnią muzykę huśtawkową, a także obfitość budynków historycznych.

Dzisiejsza publikacja gościnna przychodzi do nas od kochających podróży rodziców w Tulsa Hotels. Z dumą telefonicznie zadzwoń do Tulsa Home, Tulsa Hotels rozumie Tulsa jak tył dłoni; Uwzględnili nawet pięć najlepszych typów dla lokalizacji, aby spoczywać głowę pod koniec pełnego zabawy dnia.

Kiedy idziesz do Tulsa z rodziną, nie musisz martwić się kosztami tak dużej ilości pieniędzy, aby cieszyć się pobytem. Jest wiele rzeczy do zrobienia, a także różne lokalizacje, z małżonkiem, a także młodzieżą w Tulsa, a także wszystkie są za darmo. Oto najlepsza 5:

Muzeum Dziecięce Tulsa

Jest to praktyczna sztuka o powierzchni 13 000 stóp kwadratowych, a także interaktywne muzeum dla dzieci naukowych. Dzieci dobrze się bawią, ponieważ są zmotywowani do dotknięcia eksponatów. Mają miasto miniaturowego dzieciaka, w którym dzieci mogą udawać lekarza, strażaka lub fryzjera. Młodzież są zmotywowani do wykorzystania specjalnych okularów powiększających do znalezienia ukrytych skarbów, a także mogą wspiąć się na jedną z dwóch gigantycznych ścian skalnych w muzeum. Muzeum jest otwarte we wtorki, a także czwartki, od 10:00 do 18:00; Środy, od 10:00 do 17:00; Od piątku do soboty, od 10:00 do 19:00; Niedziela, od 1 do 18:00. Są zamknięte zarówno w Święto Dziękczynienia, jak i Boże Narodzenie.

Tulsa Garden Center

Tulsa Garden Center znajduje się w Woodward Park. Centrum jest dostępne dla publiczności we wtorki do soboty, od 8:30 do 16:00. Wejście jest za darmo.

Gdzie się zatrzymać

Znajdź przyjazne dla rodziny zakwaterowanie w Tulsa od tradycyjnych hoteli po osobiste wypożyczalnie wakacyjne z Stay22.com:

Głównym celem centrum jest promowanie odkrywania roślin o różnych programach akademickich i rekreacyjnych przy jednoczesnym zachowaniu dziedzictwa jego historycznego budynku. Centrum opowiada się za zarządzaniem roślinami, a także ich siedliskami poprzez często sponsorowanie zajęć, wykładów, pokazów, a także wydarzeń specjalnych.

Centrum może pochwalić się jedną z najlepszych bibliotek ogrodniczych w kraju. Istnieje ponad 5000 tomów na temat botaniki, ogrodnictwa, kształtowania krajobrazu, a także innych powiązanych przedmiotów.

J.M. Davis Arms oraz Muzeum Historyczne

J.M. Davis Arms, a także muzeum historyczne mają ponad 50 000 produktów, takich jak siodła, ostrogi, regionalne marki ranczo, niemieckie piwo, plakaty z I wojny światowej, broń sił zbrojnych, artefakty indiańskich, a nawet posądzenie John Rogers.

Chociaż wstęp jest bezpłatny w muzeum, goście są zmotywowani do przekazania darowizny. Muzeum jest otwarte w poniedziałki do piątku od 8:30 do 17:00, a także w soboty, od 10:00 do 17:00. Jest zamknięty w Święto Dziękczynienia, Święta Bożego Narodzenia, a także niedziele zimą (od października do marca). Jednak w niedziele w miesiącach kwietnia do października muzeum będzie otwarte tylko od 13:00 do 17:00.

Tulsa River Park

Tulsa River Park ma 26 mil toru z zasadami asfaltowymi, które splatają obok plac zabaw, obszary zbierające, rzeźby, a także fontanny wzdłuż brzegów rzeki Arkansas w Tulsa. River Parks ma tory dla pieszych, a także rowerzystów, a w zależności od tego, jaki to sezon, goście parku mogą łowić ryby, wiosłować lub spływać kajakiem. W parku znajduje się ponad 15 mil polnych torów na Turkey Mountain, gdzie goście mogą iść na wędrówki, jazdę konną lub jazdę na kolarstwie górskim.

Park jest otwarty 365 dni w roku, jednak obserwuje godzinę policyjną od 23:00 do 5 rano przez rozporządzenie w sprawie miasta. Chociaż wstęp jest bezpłatny, wszyscy odwiedzający są zmotywowani do przekazania darowizny na utrzymanie, a także do zapewnienia większej liczby udogodnień dla parku, a także znacznie lepszych programów dla przyjemności użytkowników parku.

Philbrook Museum of Art

Muzeum Sztuki Philbrook zostało pierwotnie zbudowane jako dom dla domu Waite, a także Genevieve Philips. Został ukończony w 1927 r. Jednak w 1938 r. Waite Phillips ujawnił, że wkłada 72 miejsce w kosmosie, a także otaczając 23 akry terenów jako centrum sztuki dla miasta Tulsa. Jest to teraz jedno z najlepszych muzeów Ameryki.

Dziś goście Philbrook Museum of Art lub Villa Philbrook są zaproszeni do pieszej wycieczki po ogrodach lub wysłuchania bezpłatnej wycieczki audio, która zapewnia historię domu, gospodarstwa domowego Phillips, a także informacje o projektantach krajobrazu jako ich projekt.

Istnieje ogólny wstęp w wysokości 7,50 USD, a także 5,50 USD dla seniorów (w wieku 62+), stażystów, a także grup 10 lub więcej. Jednak młodzież w wieku 18 lat i poniżej są bezpłatne. Członkowie Muzeum Sztuki nie są oskarżeni. W pierwszy pełny weekend każdego miesiąca muzea na nas – odwiedzający nie muszą płacić tak długo, jak prezentująKażdy rodzaj karty Bank of America. Jednak wszyscy goście w drugą sobotę każdego miesiąca są bezpłatnie przyjęci do muzeum.

Powiązany

Najlepszy nowy sezon podróży z podróży samochodowymi jest tuż za rogiem! Poprosiliśmy profesjonalistów w GetJar, największym na świecie sklepu z otwartymi aplikacjami, aby w tym roku dostarczyć nam swoich wyborów do aplikacji podróży.
28 lutego 2011 r. „Post gościnny”

5 Rzeczy przyjazne gospodarstw domowych do wykonania w Pradze Fantastycznych lokalizacji, które można znaleźć, oferują wiele przyjaznych dla gospodarstw domowych atrakcje to Pragi, finansowanie Czech. To niekonwencjonalne miasto z pewnością zachwyci twoje gospodarstwo domowe, a także utrzyma je gorączką, mając fantastyczny czas. Podróż z lotniska w Pradze…
16 lipca 2017 w „Europie”

Cztery najważniejsze metody doświadczenia w Nowym Jorku z młodzieżą w tym wrześniu to prawdopodobnie najlepszy sezon, w którym można udać się do Nowego Jorku, z chłodniejszą pogodą, nowojorczykami, a także odwiedzającymi sprawdzają liczne wydarzenia, a także atrakcje zewnętrzne, które ma do zaoferowania ogromne jabłko. Jeśli zastanawiasz się nad podróżą, pomyśl o tych czterech najlepszych koncepcjach trasy, aby cieszyć się swoimi bitami. Nowy Jork…
8 września 2018 r. „Nowy Jork”

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *