wielu rzeczy, które musisz przygotować przed podróżą, zapewniając, że masz komfort, jest tak ważny. Choć jest zabawna, jest to długa dystans. Niezależnie od tego, czy są to wycieczki, czy przygody na całym świecie, w grę wchodzi wiele wytrzymałości. I dlatego musimy uwzględnić komfort, kiedy i gdzie to możliwe. Ale jakie są najlepsze sposoby, aby to zrobić? Pokażmy kilka prostych i skutecznych wskazówek.

Wygodne ubrania

Jeśli chcesz czuć się komfortowo, możesz pomyśleć, że musisz zrezygnować ze stylu. Faktem jest, że możesz uzyskać odpowiednią równowagę komfortu i elegancji, ale musimy zacząć od podstaw. Wybór najlepszych biustonosze, które zapewni, że możesz mieć komfort w tym obszarze, ale musisz także wybrać ubrania, które nie są zbyt złożone i wyposażone w wiele akcesoriów. Nie chcesz nosić spodni cargo i czapek baseballowych, ale coś, co jest bardziej przypadkowe biznesowe lub coś, co nosiłbyś w leniwy sobotni poranek, ponieważ stajesz się równowagą między nie dostaniem całości, ale nadal masz trochę stylu.

Zrozum, czego naprawdę potrzebujesz

Brzmi prosto, ale musisz zadać sobie trzy proste pytania:

Dlaczego podróżujesz?

Co będziesz robić podczas podróży?

Czego potrzebujesz, aby jak najlepiej wykorzystać swoje przygody?

Te trzy pytania zapewnią pakowanie właściwych rzeczy. Ponieważ jeśli wybierasz się na lot długie, będziesz musiał spakować coś w rodzaju poduszki podróżnej, ale możesz również zacząć myśleć o najlepszych sposobach, aby być bardziej wydajnym w pakowaniu. Na przykład jest tak wiele hacków do pakowania, na przykład pakowanie skarpet w buty i zwijanie ubrań. Ale gdy tylko zrozumiesz, czego naprawdę potrzebujesz, możesz pozbyć się nadwyżek przedmiotów, które po prostu cię obciążą.

Znajdź odpowiednie zakwaterowanie

Hotele, hostele i motele mogą mieć własne zalety i wady w zależności od tego, co robisz. Jeśli podróżujesz z rodziną, będziesz musiał znaleźć miejsce, które jest przyjazne dla rodziny, ale także uzyskuje równowagę. Jeśli spędzisz noc w hostelu, czy będziesz miał nieprzespaną noc, aby twoje dzieci miały dobry odpoczynek podczas badania każdego 17 do 25-latka, który pojawia się w pobliżu? Zamiast tego lepiej możesz pójść do Airbnbs. Wybór samowystarczalnego zakwaterowania może zapewnić wysoki poziom komfortu, gdy gdzieś się zatrzymujesz, ale oznacza to również, że nie musisz dzielić się przestrzenią z nikim innym, aby wszyscy możesz uzyskać odpowiedni odpoczynek, gotowi na drodze do drogi Następny dzień.

Wybór rozrywki

Jest to bardzo ważne dla każdej rodziny, ponieważ niezależnie od tego, czy wybierasz się na wycieczkę, czy podróżujesz samolotem, musisz mieć dużo rozrywki, aby utrzymać dzieci. Kiedy dzieci podróżują, może sprawić, że żmudna podróż będzie jeszcze bardziej wyczerpująca. Nie chodzi tylko o „czy jesteśmy tam?” Ale o minimalizacji nudy i poprawie ich komfortu. Dawanie dzieciom rzeczy, których potrzebują, aby powstrzymać nudę i głód, jest kluczowe. Właśnie dlatego musisz wyrzucić całą konstrukcję lub rutynę z okna, a to szczególnie prawda, jeśli podróżujesz z dziećmi. Musisz pozwolić im spać tam, gdzie to możliwe, a jeśli podróżujesz w wielu strefach czasowych, i tak wszyscy snu nie będzie. Dlatego rozrywka będzie idealnym rozwiązaniem dla was wszystkich, abyś mógł mieć zdrowe odwrócenie uwagi od rygorów podróży i dać umysł od całego stresu.

Pozycje awaryjne

Jeśli podróżujesz samolotem, zawsze martwi się, że twój bagaż zostanie zgubiony. Posiadanie niektórych ubrań awaryjnych może się bardzo pomóc, szczególnie jeśli jesteś w samolocie, a twoje dziecko wylewa coś nad tobą. Poza tym ta sukienka, którą przygotowałeś do podróży, nigdy się nie udało, więc przygotowanie dodatkowych ubrań do wejścia do podręcznika zrobi dużą różnicę. Oczywiście ważne jest, aby mieć niezbędne przedmioty w sytuacjach awaryjnych, takich jak zestaw pierwszej pomocy gotowy.

Pokrywając zmysły

Dla ludzi chodzących na długie podróże będą czasy, kiedy dzieci śpi, ale nie można odpłynąć. Kilka najważniejszych przedmiotów zakrywających uszy i oczu zrobi tutaj dużą różnicę. Niezależnie od tego, czy to zatyczki do uszu hałasu lub słuchawek, aby możesz podłączyć do podcastu, zapewnią one przynajmniej jakość przestoju dla siebie, nawet jeśli leży na tobie dziecko. Możesz również skorzystać z maski snu, która zapewni, że jeśli wszędzie można zakryć oczy, ale nie rozpraszać się, co oznacza, że ​​nawet jeśli zdołałeś zasnąć trochę, to lepiej, to lepiej W ogóle nie śpi!

Zachowując świeżość

Jednym z podstaw komfortu są małe akcenty, które masz w domu, które zdajesz sobie sprawę, że wymagają dużo wysiłku podczas podróży. Rzeczy takie jak mycie zębów, opłatanull

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *