Wspaniale jest wrócić do wspaniałego miasta Sydney. Mieliśmy najwybitniejszy czas w Kimberley w stanie Waszyngton – a także po prostu, aby wiesz, najprawdopodobniej powinieneś spodziewać się naszej podróży na National Geographic Orion w ciągu najbliższych kilku tygodni – jednak podobnie jak wszystkie podróże, zdobycie domu jest Świetna rzecz.

W rzeczywistości jest to jeden z pierwszych razy, gdy pani Romance przychodziła dom z podróży, a także nie doświadczyła tych strasznych bluesa po podróży. Wierzę, że ma to coś wspólnego z tak wiele do rozmowy z tego wyjątkowego doświadczenia.

W każdym razie, oto, co się dzieje w naszym życiu na Instagramie przez cały tydzień. Mam nadzieję, że też miałeś wspaniały tydzień.

Jedną z absolutnych atrakcji naszej podróży wzdłuż wybrzeża Kimberley był ten moment, w którym Anthony – jeden z przyrodników na pokładzie Nat Geo Orion – zauważył ten wąż morski podczas pilotowania naszego zodiaku do ujścia odległego systemu rzeki.

Ten wąż – rodzaj morza – ma w ustach rybę, która płynie w kierunku jednego z naszych zodiaków. Te węże mają kilka najsilniejszych jad w królestwie zwierząt. Powód, gdy szukają podwodnych, węże wymagają zabicia swojej ofiary tak szybko, jak to możliwe, aby zapobiec utratę ich na ogromnym niebiesko.

Chwilę po tym ujęciu wąż robi dziwny rodzaj głowy nurkujący w wodzie, a także zaczyna połknąć śniadanie! Znakomity do zobaczenia.

Zabawny fakt: różnica między trującym zwierzęciem, a także jadowitym zwierzęciem – jadowite zwierzę ma metodę wstrzykiwania trucizny do ofiary. Tak więc węże, pająki, pszczoły – wszystkie są jadowite. Zatrute strzały, ropuchy trzcinowe, puffer ryby – są trujące. Więc tam.

Były wczesne starty na pokładzie Oriona. Nagroda za wspaniałego wschodu słońca nad kilkoma najbardziej niesamowitym krajem, jaki kiedykolwiek widzieliśmy, była warta poświęcenia snu.

Po jednej wyprawie do Montgomery Reef – największej w Australii rafie przybrzeżnej, a także nazwana naturalnym pytaniem Sir Davida Attenborough – było to cudowne.

Z kilku powodów nazywaliśmy to miejscem piaskiem. Tak, to piaskownica, która pojawia się przy wybrzeżu północno -zachodniej Australii w czasie odpływu. Podobnie jest to, że genialny kierownik hotelu, a także zespół National Geographic Orion założyli nieco prowizoryczny bar, abyśmy zatrzymali się w zodiakach, a także zrelaksować się z Margaricie lub dwiema przed kontynuowaniem naszej podróży.

Dokładnie rozumiem, co myślisz, misje eksploracyjne mogą być niezwykle trudne, prawda?

Istnieje wiele wybitnych systemów rzecznych, a także archipelagów wzdłuż Kimberley w północno -zachodniej Australii. Znaleziono je dawno temu, ale rzadko badane. Piękny, twardy teren jest domem, który nie byłby bardziej niż skalnymi wallabiesami, wężem, a także jaszczurkami, jednak wody są zamieszkane przez wszystkie rzeczy.

Podczas gdy my w naszych zodiakach, my obszarze, promienie, promienie, a także żółwie, nie wspominając o orłach, latawcach, a także czaple, które krąży powierzchnia wody szukającej pasz. Wydaje się, że jesteś pierwszą osobą, która kiedykolwiek widziała ten obszar – to po prostu niesamowite.

Wczesny początek, a także zakotwiczenie w pobliżu ujścia rzeki Króla Jerzego, unosi nas wcześnie rano. Sheer Cliffs of the King George Hałas, że wieża z spokojnych głębin rzeki są atrakcyjną wspinaczką. Więc idziemy – najlepiej nie patrzeć w dół, gdy idziesz, jednak w przypadku wdzięku świetnego zdjęcia, ryzykuję.

To tylko 20-minutowe wspinanie się na skarpę, jednak w końcu warto…

Pomimo mojego tomfolery, widok z góry tutaj jest zapierający dech w piersiach. Stąd mały dopływ rzeki Króla Jerzego biegnie przez klify, a także upadki 276 stóp (84 m) do rzeki poniżej.

To teraz pora sucha, więc upadki są niczym więcej niż strumieniem, jednak w porze deszczowej oba upadki szaleją potokami, które są naprawdę czymś, co można zobaczyć. Tam, gdzie jestem tutaj, byłby pełen pośpiesznej wody.

Rozumiem, że tego nie ma na Instagramie… To znaczy, to nie jest kwadrat na początek… ale wierzyłem, że to uwzględniłem. Możesz zobaczyć dokładnie, jak wysokie są te upadki, jednak możesz również zobaczyć, jak niewiele jest w porze suchej.

Byliśmy w stanie popchnąć nos naszego zodiaku prosto do upadków, gdzie nasi kumple mogą siedzieć pod nim, a także posypać. Nie jestem pewien, dlaczego chcesz to zrobić, jednak wydawało się to popularne. Po prostu nie chciałem zmoczyć włosów.

W porze deszczowej nasza łódź zostałaby zepchnięta prosto pod wodą, a także ten odcinek klifu byłby pełen przepływu wody.

Ale jak wszystkie przygody, nasz czas w Kimberley dobiegł końca. Wrócił do zerwania kolacji z serem, a także świetnej butelki czerwonej, aby zobaczyć resztę tej chłodnej zimy.

Shiraz jest nieco Rozpruwacz z Lou Miranda Estate w Południowej Australii, bezglutenowe krakersy to kilka nowych odmiany, którą Orgran maWydzierżawione (uwielbiam ich joinoa Crispibibreads), a także poduszka Ampersand pochodzi od Line Line.

Nasz tydzień w Sydney był trochę surrealistyczny. W jednej minucie kołysamy się po Oceanie Indyjskim po drugiej stronie kraju z wyjątkowo skontaktuj się z ludzkim życiem. Następnie jesteśmy w sercu największego miasta w Australii, odkrywając wybitne ostrygi, które możemy zjeść w Morrison.

Każdego roku bar Morrison, a także Oyster Space – jeden z wybitnych hotspotów w Sydney, a także osobisty faworyt – ma festiwal ostrygowy. Przez cały sierpień będą oferować ostrygi o wartości 1 USD, zwykle z trzema dostępnymi opcjami. Z reguły naprawdę podoba mi się ostrygi Sydney Rock, ale również mają smaczne kawałki z Merimbuli, które są warte wypróbowania.

Ale nie tylko ostrygi Morrison radzi sobie dobrze. Jesteśmy tutaj również na obiad w tym tygodniu, a także My Lordy! Co za posiłek. Będziemy skomponować nieco więcej o tym, czego powinieneś się spodziewać – a także o ich nowym zimowym menu – wkrótce, jednak w międzyczasie Glory w tym znakomitym koktajlu.

To Ferrero Roche, a także jest po prostu dekadencki. Wódka, likier czekoladowy, nutella i orzechy laskowe sprawiają, że ten mieszany napój jest idealnym wyborem deserowym, jeśli nie jesteś eleganckim ciastem! Geniusz.

Więc czym byłeś tak samo, jak w tym tygodniu? Czy cieszyły się fantastyczne posiłki lub napoje? Jakieś plany podróży podczas biegania? Powiedz nam w komentarzach!

Obrazy Mr i Mrs Romance za pośrednictwem Instagrama: @Mrandmrsromance, @hairromance, @Christina.butcher – oczywiście konto Insta Mrs R, a także @angrybastard!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *