w tym tygodniu widzi koniec letniego, a także początek cieplejszych ubrań.

Jestem optymistą-wskazuje, że wkrótce mogę zacząć wyciągać przepisy zimowe, takie jak jagnięce, a także curry powolne. Musisz polubić to wygodne jedzenie.

Dziś jednak pani Romance jest zachwycona początkiem jej dnia z ucieczką do portu. Dobrze wygląda, Sydney!

Podczas niewolnika, pani R idzie na nową elastyczność produktu Homewares. Mają poeta na to wydarzenie, a także komponuje pani R -Ore do romansu.

„Swobodnie wędrować

Przez moje serce

Łaskotać moje usta

Dotknij mojego policzka

Romans zaczyna się

Następnie leci do wolności. ”

Bardzo dobrze.

Niektóre z elastyczności rzeczy w swojej jesiennej różnorodności są również wyjątkowo świetne, a także ślinić się pani R. Szczególnie lubi miedzianą lampę na stojaku nocnym, a także różnorodność rzutów, a także elastyczność koce.

Dziś jesteśmy gośćmi gwiazdor telewizyjnych, a także orzechów fitness fizycznych Scott i Luke. Najpierw sława jako finaliści w gotowaniu pokazują zasady mojego obszaru kuchennego, ci ludzie są potęgami w linii żywności o czystym, jedzącym jedzącym.

Trzymają nas dziś wieczorem, aby pokazać, jakie jedzenie możesz zjeść, które jest nie tylko paleo – ich punkt widzenia jedzenia – jakkolwiek podobnie. Podają niesamowitą wieprzowinę w miękkich tacos z guacamole, a także salsą pomidorową. Potem Luke pokazuje nam bezglutenowe krówki z kokosem. To dzieło sztuki.

Przepisy te są oferowane w nowej książce „Clean Living Cookbook”, która jest kontynuacją ich pierwszej książki kucharskiej, która dzieliła swoje strony z niektórymi procedurami ćwiczeń. Pierwsza książka była 3-tygodniowym zdrowym planem życia, podczas gdy ten nowy ma tylko przepisy. Patrząc w przyszłość, aby zapewnić kilku z nich.

Scott, a także Luke są fantastycznymi facetami, a także promocją ich najbardziej obecnego projektu, wkrótce zapewnimy kopię ich najnowocześniejszej książki. Więc ciesz się tym miejscem!

Rozumiem, że to nie paleo, jednak ten lunch sushi jest dokładnie tym, czego wymagam dziś po południu. Pani Romance jest gwiazdą, a także wybrała kilka moich ulubionych, takich jak łosoś, a także Avo Handrolls, Tempura Krewetka, a także Katsu z drobiu z Avo. Mniam!

Dzisiaj będzie dość zajęty, więc popieramy regionalną kawiarnię na silną płaską biel. Podoba mi się fragmenty, które zapewniają ci kawę tutaj – zwłaszcza, że ​​pani R nie lubi, więc dostaję dwa!

Mam dziś satysfakcjonujące w Deus Cafe w Camperdown. Nigdy wcześniej tu nie byłem, więc po satysfakcji rozejrzam się w sklepie powiązanym z kawiarnią. Jest tu kilka niesamowitych motocykli, w tym ten stary indyjski klasyk. Te (i Harleys oraz oczywiście triumfy) były rowerem opcji wśród oryginalnych aniołów piekła w Stanach.

Nie mogę ufać motocyklowi, więc gwarantuję, że nigdy go nie posiadam, jednak chodzenie po tym sklepie sprawia, że ​​chcę taki sam. Ubrania, które tu mają, są też niesamowite. Z kolosalnym pokazem woli trzymam kartę kredytową w portfelu.

Dzisiaj na mandmrsromance.com mówimy dokładnie o tym, jak zrobić Tim Tam Slam. Jest to jedna z najbardziej smacznych rzeczy do jedzenia, jakie świat kiedykolwiek wyprodukował. Tak wspaniale, pani R wyprodukowała gif, który jedził jeden w uścisku Ecstasy Tim Tam!

Śniadanie dziś rano jest… cholernie dobre. Ludzie z dwóch wielkich jaj gotują to – hasz brązowy, awokado, grillowany chorizo, dwa jaja gotowane, a także stos salsy pomidorowej. Szczęśliwy? Zdecydowanie jestem!

Jest piątek! Oprócz naszych piątkowych napojów publikują w tym tygodniu wódkę zmywarką. Wydaje się, że jest to brudne, a także złe, jednak nie o to myślisz. Po prostu wykorzystujemy ciepłe, a także moc zmywarki do stopienia, a także zintegrujemy aromatyzowane lollie z wódką, aby wytwarzać specjalne lub tradycyjne smaki, takie jak Limoncello lub Schnapps!

Parada Sydney Mardi Gras jest dzisiaj. Zawsze fajnie jest patrzeć, jak różne grupy przygotowują się do marszu. LifeServers Surf są na szczycie parku, gdy kierujemy się do domu naszych przyjaciół na imprezę. To musi być wspaniała noc.

(Właśnie więc wiesz, to była wyjątkowo wspaniała noc – nie wstaliśmy do wczesnego popołudnia następnego dnia! – Ed.)

Jak spędziłeś weekend Mardi Gras?

Obrazy Mr i Mrs Romance za pomocą Instagrama: @Mrandmrsromance, @Hairromance, a także program @angrybastard!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *