Uncategorized

Jedzenie najgorętszego pieprzu na świecie

Zaktualizowano: 04/01/2018 | 1 kwietnia 2018

Kilka tygodni temu byłem w Austin w Teksasie na festiwalu muzycznym SXSW. Biorąc pod uwagę, że byłem w mieście przez ponad 10 dni, chciałem uciec od festiwalu i odkryć Austin. Poprosiłem niektórych moich lokalnych kumpli, aby podali mi listę ich Austin. Chciałem czegoś więcej niż to, co znajdę online.

Jednym z przedmiotów na tej liście były łzy radości, sklep z gorącym sosem położonym w centrum miasta. Tam mogłem zdobyć jedne z najgorętszych sosów na świecie (wygodnie zlokalizowane na półce w kształcie trumny) i spróbować niektórych sosów, które tworzą.

Teraz nienawidzę pikantnego jedzenia. Prawie tyle, ile nienawidzę wysokości. Podczas gdy lata jedzenia tajskiego jedzenia przyniosły łagodną tolerancję na te przyprawy, ogólnie nie mogę poradzić sobie z pikantnymi jedzeniem. Nigdy nie rozwinąłem tego. Jeśli wyjdę do Indian lub Meksyku, dostaję to tak łagodne, jak to możliwe.

Ale żyjesz tylko raz i myślałem, że obraz, który zjadam pieprz duchów, stworzy wspaniały film. Pieprz Ghost (Naga Bhut Jolokia) jest uważany za najgorętszą pieprz na świecie, z oceną cieplną Scoville wynoszącą ponad milion.

Główny związek, który daje chili, ich charakterystyczny kopnięcie nazywa się kapsaicyna. Ilość ciepła, które paczki pieprzowe muszą zakończyć się poziomem zawartej kapsaicyny. O wiele więcej kapsaicyny, gorętszy ludzie. Mierzyło to w skali Scoville, która plasuje odmiany oparte na ich stężeniu kapsaicyny.

Tak więc, w jasny słoneczny poranek, wszedłem do sklepu i dostałem najgorętszy sos pieprzowy, jaki mieli, a także wyciąg z czystego kapsi (tj. Śmierć w butelce).

Wyniki? Ciesz się tym filmem do zobaczenia (zrobiłem zabawne zakończenie, więc ciesz się do końca!) Co się stanie, gdy jesz najgorętszą pieprz na świecie, szczególnie gdy nie jesteś przyzwyczajony do pikantnych potraw:

Następnym razem, gdy sprawdź Austin, sprawdź łzy szczęścia, aby uzyskać gorące sosy. Możesz spróbować wielu odmian, a one dostarczają dużo mleka, aby je zmyć. Jeśli lubisz pikantne jedzenie, nie żyłeś, dopóki nie wypróbowałeś butelki oznaczonej jako „trzymaj się z dala od dzieci”.

Zajęło mi to cały dzień, aby odzyskać wyzdrowienie i muszę wypić co najmniej dwa galony mleka. To było interesujące doświadczenie, ale teraz, kiedy to przeżyłem, gorący sos nie wydaje się już taki zły. To tak, jakby rzucić kogoś w głęboki koniec, aby pokazać mu pływanie. Jeśli mogę przetrwać czysty ekstrakt, mogę przetrwać pikantne indyjskie jedzenie.

Jak sprawdzić łzy radości
Łzy szczęścia znajduje się przy 618 E 6th Street. Godziny otwarcia to 10:30-18:00 (M-SA) i 12.00–16.00 (SU).

Jak podróżować po świecie za 50 USD dziennie

Mój najlepiej sprzedający się przewodnik w miękkiej oprawie w New York Timesa po podróży światowej pokaże, jak opanować sztukę podróży, abyś mógł zejść z utartej ścieżki, zaoszczędzić pieniądze i mieć głębsze wrażenia z podróży. To twój przewodnik do planowania A, który BBC nazwał „Biblią dla podróżników budżetowych”.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się dużo więcej i zacznij go czytać już dziś!

Zarezerwuj podróż do Stanów Zjednoczonych: logistyczne pomysły i sztuczki
Zarezerwuj swój lot
Użyj Skyscanner lub Momondo, aby znaleźć tani lot. Są to moje dwa ulubione wyszukiwarki, ponieważ wyszukują strony internetowe i linie lotnicze na całym świecie, więc zawsze wiesz, że żaden kamień nie pozostaje obrócony. Zacznij od Skyscanner najpierw, ponieważ mają największy zasięg!

Zarezerwuj swoje zakwaterowanie
Możesz zarezerwować swój hostel w Hostelworld, ponieważ mają one najlepsze zapasy i najlepsze oferty. Jeśli chcesz pozostać gdzieś niż hostel, użyj Booking.com, ponieważ konsekwentnie zwracają najtańsze stawki dla pensjonatów i tanich hoteli.

Nie zapomnij o ubezpieczeniu podróży
Ubezpieczenie podróży zabezpieczy cię przed chorobą, obrażeniami, kradzieżą i odwołaniem. Jest to szczegółowa ochrona na wypadek, gdyby coś poszło nie tak. Nigdy nie wybieram się na wycieczkę, ponieważ w przeszłości musiałem z niej korzystać. Moje ulubione firmy, które oferują najlepszą usługę i wartość, to:

Skrzydło bezpieczeństwa (dla wszystkich poniżej 70)

Zapewnij moją podróż (dla osób powyżej 70)

Medjet (dodatkowe pokrycie repatriacji)

Szukasz najlepszych firm, z którymi można zaoszczędzić pieniądze?
Sprawdź moją stronę zasobów dla najlepszych firm do użycia podczas podróży. Wymieniam wszystkie te, których używam, aby zaoszczędzić pieniądze, gdy jestem w drodze. Zaoszczędzą Ci pieniądze podczas podróży.

Chcesz znacznie więcej informacji na temat Stanów Zjednoczonych?
Pamiętaj, aby sprawdzić nasz solidny przewodnik do miejsca docelowego w Stanach Zjednoczonych, aby uzyskać nawet więcej wskazówek dotyczących planowania!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *