Kiedy myślisz o słowach „prywatny odrzutowiec”, co przychodzi na myśl? Są szanse, że myślisz o milionerach, gwiazdach filmowych, politykach lub bogaci, którzy już mogą sobie pozwolić na wysokiej klasy luksusie. Jasne, żywiołowo zamożne i prywatne odrzutowce mają tendencję do idących w parze, ale czy wierzysz, że zabranie jednego z tych lotów nie jest tak daleko od zakresu wielu budżetów rodziny? Z pewnością nie jest to możliwe dla wszystkich, ale może nie być tak niemożliwe, jak myślisz. Więc ile jest naprawdę prywatny lot odrzutowy?

Ceny na pierwszy rzut oka

Chcąc latać prywatnie, ceny mogą się różnić w zależności od tego, czego szukasz. Oczywiście komercyjny samolot będzie kosztował więcej niż mniejszy odrzutowiec, ale szanse na to, że twoja rodzina nie potrzebuje czegoś tak gigantycznego. Na przykład wnętrze płaszczyzny turbośpiennej jest mniej więcej wielkości większego SUV -a i może pomieścić 6–8 pasażerów.

Mając to na uwadze, istnieją dwie różne opcje wyceny przy wyborze lotów prywatnych. Możesz wybrać opcję wyceny na żądanie lub stałą stawkę.

Ceny na żądanie

Ceny na żądanie bardzo się wahają. Czynnikami, które przyczyniają się do tego, są typem samolotów, dostępność tego samolotu i to, jak blisko jest twoje miejsce wyjazdu. Podobnie jak każdy lot, czas podróży wpłynie również na całkowity koszt.

Tak więc mniejszy samolot wciąż kosztuje mniej niż większy, ale musi być ich wystarczająca ilość, aby obniżyć cenę. Ponadto samolot siedzący już w hangarze na lokalnym lotnisku będzie kosztował mniej niż ten, który musi latać z sześciu stanów, aby dotrzeć do Twojej lokalizacji. Wystarczająco proste, prawda?

Zazwyczaj będziesz mieć do czynienia z agentem podczas rezerwacji tego rodzaju lotu. Przeanalizują czynniki wpływające na ceny, znajdą ci najbliższe samoloty i zaoferują wybory dostępne w najlepszych cenach. Pomaga to wyeliminować wydawanie oburzającej ilości samolotu, który po prostu nie jest blisko.

Sprawdzą również, czy lot w obie strony byłby droższy niż dwa loty w jedną stronę. Ponieważ ceny mogą się zmieniać tak szybko, może być bardziej sensowne użycie dwóch różnych samolotów niż jednego dla obu podróży. Agent może również zasugerować podobny samolot, który i tak już ma podróż do ścieżki lotu, co może naprawdę pomóc zaoszczędzić pieniądze na różnych kosztach.

Ceny stałej stawki

Ta opcja jest znacznie prostsza i często wymaga członkostwa w określonej firmie. Stałe ceny oferują łatwiejszy sposób na całkowite budżet na całkowity koszt poprzez blokowanie stawki. Koszty każdej firmy będą się różnić, co sprawia, że znalezienie odpowiedniej firmy kluczowe jest dla oszczędzania jak największej liczby.

System nadal działa tak samo we wszystkich innych aspektach, w tym, w jaki sposób Twój agent pomoże zarezerwować najbardziej opłacalny lot. Jednak członkowie często otrzymują stawkę premium, w przeciwieństwie do normalnej stawki.

W porządku, ile to kosztuje?

Nie ma żadnej liczby, aby odpowiedzieć na to pytanie, a ceny zawsze mogą ulec zmianie. Utrudnia to udzielenie konkretnej odpowiedzi bez wiedzy, który samolot wybierzesz i dokąd zmierzasz. Lot w obie strony w samolocie Citation X z Nowego Jorku do L.A. może kosztować tyle samo co minivan, lub możesz zarezerwować podróż w obie strony na King Air 200 z Miami do Bahamów za mniej niż 5 tys.

Zastanów się nad szczegółami swojej podróży, a następnie skontaktuj się z agentem, aby dowiedzieć się, który samolot i jakie loty będą mieli drogę do budżetu wakacyjnego.

Związane z

Musi mieć gadżety do podróży międzynarodowych w naszych kilku podróżach na całym świecie, ustanowiliśmy listę „must haves” dla rodzinnej przygody w krajach z unikalnymi wymaganiami dotyczącymi energii elektrycznej, jednostkami pomiaru, a nawet zasad ubioru. Chociaż możesz odebrać wiele z tych przedmiotów w podróży, miło jest mieć kilka kluczowych gadżetów…
11 stycznia 2017 r. „Podróżuj po świecie”

Dolina Bitterroot, Montana i Northwest Fasewe wkroczyły na buty Lewisa i Clarka na jeden dzień, aby odkryć szlak Lolo. Trip niebo, ta podróż zbliża się do natury dzięki łatwej jazdy po świetnych drogach (wybierz autostradę Lolo, jeśli chcesz więcej przygody) na krawędzi rzeki.
28 sierpnia 2010 w „Epic Road Trips”

Przyjazne dla dzieci atrakcje w centrum handlowym dzieci Ameryce powracają do szkoły, zima jest nieunikniona, a sezon podróży zaadło zmniejszył się do stroju długiego weekendu lub wakacyjnych wakacji. Dostosowanie zarówno Wojowników Road, jak i odrzutowców z długim postójem lub postojem w Minneapolis-Saint Paul International, Mall of America in Bloomington, Minnesota…
3 listopada 2013in „Midwest”

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *