Najlepiej do rozpieszczania, którego potrzebujesz po długim halu w USA, LA jest stworzona do luksusowej warstwy. A w spokojnej (właściwej, spokojnej) dzielnicy śródmiejskiej wioski Larchmont, tytułowy spa Sanctuary Larchmont Sanctuary to jedyne miejsce, w którym musisz rozpocząć podróż w USA, czując się ożywiona, zrelaksowana, odświeżona i naładowana.

Od Santa Monica po Long Beach do San Bernardino, w dolinie i na wzgórzach Griffith Park i popularnego znaku Hollywood, LA jest tak różnorodne, jak ogromne.

Dla wielu podróżników – zwłaszcza my, latającego z Australii i NZ – LA to pierwszy port rozmowy, gdy sprawdzamy USA. Niestety, jak najbardziej widzimy w tym fascynującym mieście, jest salon transferowy Lax, gdy spieszymy się do naszego prawdziwego miejsca docelowego.

Ale dzień lub dwa w tym mieście aniołów to nie tylko dobra wymówka do zwiedzania miasta pełnego niespodzianek i ciekawostek, ale jest to również świetny sposób na odepchnięcie Jetlag i łatwiejanie w amerykańskim życiu.

LARCHMONT SANCTUUTUY SPA

Ukrywając się z drogi, dyskretny, ale przyjazny, Sanktuarium Larchmont Sanctuary Day wzywa nas, zapach olejków eterycznych, który odpowiada nam od momentu, gdy przechodzimy drzwi.

W sali relaksacyjnej spa, z otwartym ogniem i wygodnymi siedzeniami, logujemy się, czerpamy przyjemność z pysznej mimozy i dowiedz się o wiele więcej o naszym nadchodzącym leczeniu.

Leczenie – romans ożywiony

Larchmont Sanctuary Day Spa ma wiele metod leczenia par. Nasz jest w trzech częściach:

Zanurzenie się w niesamowitej miedzianej wannie spa, cukier i lakier skóry ziołów oraz godzinny masaż aromaterapii.

1. Wanna szampana dla dwojga

Najpierw zmieniamy się w cudownie grube, miękkie szaty i kapcie dostarczone w segregowanych szatniach, a następnie razem wchodzimy do prywatnej prysznica.

Przez następne 20 minut rozkładamy się w masywnej miedzianej wannie wypełnionej bąbelkami i ciepłą wodą oraz popijamy szklanki schłodzonego błyszczącego Perry’ego.

Oświetlenie-głównie ze świec posadzonych wśród kamieni wokół kąpieli-jest delikatne i relaksujące, a odrzutowce łaźni delikatnie masują nasze zmęczone podróżami ciała.

Zbyt wcześnie, nadszedł czas, aby się wydostać, ale przynajmniej przechodzimy do czegoś nawet lepszego niż kąpiel!

2. Ekologiczny cukier i polski skórę

Nasi terapeuci, Lisa i Violetta, poprowadzili nas do pokoju leczenia specjalnie skonfigurowanego dla pary, aby połączyć swoje leczenie.

Jesteśmy szorowani od głowy do stopy z tym delikatnym złuszczającym lakierem. Leczenie stymuluje również krążenie skóry i odmładza. Pod koniec pół godziny czujemy się już o wiele bardziej obudzone, ale jakoś o wiele bardziej wyrzucone.

Nasza skóra wydaje się również 15 lat młodsza; Miękkie, gładkie i zrewitalizowane – dokładnie to, czego chcesz po spędzeniu 14 godzin w samolocie!

Wracamy do szatni na szybki prysznic, a następnie wróciliśmy do naszej kawy zabiegowej na trzeci etap – i zostawili najlepsze do końca.

3. Romantyczny masaż aromaterapii

Leżąc obok siebie, Christina i ja spędzamy następną godzinę, mając każde staw, ścięgno, mięśnie i kończyny i uspokojeni przez tych dwóch wysoce wyszkolonych terapeutów. Możesz wybrać olejek eteryczny do tego zabiegu, aby jak najlepiej wykorzystać tę sześćdziesiąt minut.

Proszę o miętę, mając nadzieję, że jego ostry, orzeźwiający zapach powstrzyma mnie przed zasypianiem na łóżku. Nienawidzę przegapić żadnej części masażu. Działa, ale tylko tylko.

Od pomysłów naszych palców po czubek głowy, Violetta i Lisa wycofują napięcie, sztywność i zmęczenie w naszych ciałach, i sprawiają, że czujemy, że jesteśmy zrobione z masła.

Po leczeniu

Kiedy w końcu nadszedł czas, aby opuścić nasz pokój zabiegowy, wracamy do sali relaksacyjnej na filiżankę pysznej gorącej herbaty ziołowej przy ogniu. Istnieje również wyjątkowo wygodne fotele, na których możesz się ułożyć – choć istnieje ryzyko skinięcia głową.

Romans polegający na wspólnym leczeniu jest oczywisty. Ale sens wspólnego doświadczenia sprawia, że ​​prowadzenie leczenia par podczas podróży naprawdę wyjątkowo.

Mając luksus, który powraca do siebie, czując się tak łagodnie, gdy jesteś w drodze – nie należy go niedocenijać.

Pozostaje nam przyjemność z spokoju tego salonu tak długo, jak chcemy, zanim wrócimy do naszych szatni i przygotowujemy się do ponownego wejścia do prawdziwego świata. Chcemy dłużej pozostać w spa Sanctuary Day Larchmont, ale jest południe, a nasze żołądki mówią nam, że czas iść.

Wioska Larchmont

Na szczęście Larchmont ma szeroki zakres opcji żywności, więc nie jest dużo czasu, zanim damy naszymrzewnym apetytom, o co proszą.

Sąsiedztwo Larchmont naprawdę ma w sobie wioskę i jego nazwa sugeruje. Jest tu przyjazny, rodzinny klimat, który biorąc pod uwagę bliskość reszty miasta, jest niezwykła.

Główną drogą biegnącą przez tę część miasta – niewątpliwie Larchmont Boulevard – to LiNedy z kawiarniami, piekarniami, stawami sushi, lodowymi salonami, restauracjami i łańcuchami. Blok między Day Spa a West First Street to raj głodnej osoby.

Uderzyliśmy w najbliższe miejsce – Bagelom NY NY – na szybkie ugryzienie, zanim polujemy na coś znacznie bardziej znaczącego.

Skończymy na podstawie kilku bardzo niezawodnych kaw – odpoczynku raz na zawsze, że dobra kawa nie można znaleźć w Ameryce. Musisz tylko wiedzieć, gdzie szukać.

Jaki jetlag?

Z tego powodu byliśmy w LA niedaleko Halloween. Jak dobrzy są?!

Dzięki Sanctuary spa Larchmont rozpoczęliśmy naszą podróż po USA, czując się schłodzony i ożywiliśmy prawie prosto z naszego lotu.

To prawie się nigdy nie zdarza.

Zwykle zaaklimatyzowanie się do strefy czasowej zajmuje kilka dni, ale romans i relaks w naszym leczeniu zrobiły różnicę. To teraz nasza nowa bardzo kochana rzecz po długim halu.

Oczywiście, jeśli naprawdę chcesz to zrobić właściwie, a także piękne leczenie, latasz również klasą serwisową! Możesz przeczytać o naszych doświadczeniach z United Polaris Syd-Lax-Syd tutaj.

W przypadku naszych innych pomysłów na przetrwanie długich lotów, podróżowania w stylu i rekomendacjach podróży w ogóle, sprawdź te historie:

– 7 pomysłów na uniknięcie Jetlag
– Jak podróżować światło, pakować inteligentne i pozostawać świeże
– 37 pomysłów na latanie w stylu
-17 pomysłów na radzenie sobie z lotami długodystansowymi jak profesjonalista
– Jak szybko przejść przez bezpieczeństwo lotniska

Co robisz, aby szybko przejść przez Jetlag i upewnić się, że zmęczenie podróży nie utrudnia Twojego czasu? Powiedz nam w komentarzach.

Doświadczyliśmy traktowania romansu Rekindle jako goście Larchmont Sanctuary Spa.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *